KÜBA TURLARI CASA -THY- HERŞEY DAHIL

Puanı : 9 Yorum Yap
Tur Bilgileriniz
 • Süre :
  9
 • Vize Durumu :
  KOLAY VİZE (EVRAKSIZ) 35 USD
 • Havayolu :
  TÜRK HAVA YOLLARI
 • Kalkış:
  İstanbul
9 Gün
Sizi Arayalım Talep Gönder
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
06/12/2021
1,701 $
13/12/2021
1,701 $
27/12/2021
1,701 $
22/01/2022
1,701 $
Tek Kişilik Oda
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
06/12/2021
1,926 $
13/12/2021
1,926 $
27/12/2021
1,926 $
22/01/2022
1,926 $
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
06/12/2021
1,680 $
13/12/2021
1,680 $
27/12/2021
1,680 $
22/01/2022
1,680 $

Tur Programı

1. GÜN /İSTANBUL / HAVANA 02:15 07:50 VARIŞ

İstanbul havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde EJDER TURİZM standında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra saat 02:10’da Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Havana’ya yolculuğumuz başlıyor. Küba yerel saati ile sabah 07:50’de HAVANA havalimanına ulaşıyoruz. Havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile turumuza başlıyoruz.
HAVANA -PINAR DEL RIO- VINALES VADISI
Rehberimiz ile birlikte yola çıkıyoruz, Küba doğu istikametine doğru yola çıkacağız. İstikametimiz PINAR DEL RIO olacak. Bu turumuzda önce tütün tarlalarını gezerek nasıl yetiştirildiği hakkında bilgiler alacağız. Sonrada Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restoranda yiyeceğiz. Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Geceleme için HAVANA’ya döneceğiz.
Geceleme Havana’da Casa Particular evlerde.

2. GÜN / HAVANA – CIENFUEGOS- JAGUA KALESİ- TRINIDAD

Sabah casa particular evlerimizde alacağımız kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz. İstikametimiz CIENFUEGOS kenti olacaktır. Şehre varışımızı takiben, ziyaretlerimiz olacak.
Bugün ilk olarak UNESCO dünya mirası listesindeki CIENFUEGOS kentini, meydanı ve eski Tiyatroyu ziyaret edeceğiz. Cienfuegos tarihi merkezi, Valle Sarayı, Jose Marti Parkı, Prado Promenade, Tom Terry Tiyatrosu. ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacak. Bugün gezimizin devamında ziyaret noktamız JAGUA köyü içindeki tarihi JAGUA KALESİ olacaktır. Körfez girişinde kolonyal dönemde inşa edilen bu kaleyi ziyarete gideceğiz. Manzarası gerçekten görmeye değer. Bu mekandan ziyaretimizi tamamlayarak ayrılacağız. JAGUA KALESİ ziyaretinden sonra TRINIDAD şehrine doğru yolumuza devam edeceğiz.
Akşam saatlerinde TRINIDAD’a ulaşıyoruz.Trinidad’a varışımızı takiben kent merkezinde CASA PARTICULAR evlerimize yerleşiyoruz. Geceleme Trinidad’da yapılacaktır.

3. GÜN / TRINIDAD- INGENİOS VADİ- ANCON PLAJI

Bu sabah kahvaltımızın ardından çevre turumuza başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Ingenios Vadisine doğru yola çıkacağız. Şehrin 15km dışında yer alan bu bölgeye gideceğiz. Valley de los Ingenios veya Şeker Değirmenleri Vadisi adı ile de bilinen Valle de los Ingenios, Küba'nın, Trinidad şehrinin yaklaşık 12 kilometre dışında birbirine bağlı üç vadi dizisidir. Üç vadi, San Luis, Santa Rosa ve Meyer, 18. yüzyılın sonlarından 19. yüzyılın sonuna kadar şeker üretimi için bir merkez idi. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra, Trinidad’ın meşhur Ancon Plajı’na gidiyoruz. Ancon Plajı’nda Karayip Denizi’nin tadını çıkarabileceğimiz keyifli zamanlar geçireceğiz. (Yanınıza plajda vakit geçireceğimiz için; mayo, güneş gözlüğü, güneş kremi vb. eşyalarınızı almayı unutmayınız.) Ziyaretlerimizin sonunda yeniden TRİNİDAD’a dönüyoruz. AKŞAM YEMEĞİ ‘ni yerel bir restaurantta alıyoruz
Geceleme Trinidad’da yapılacaktır.

4. GÜN / TRINIDAD

Bu sabah kahvaltı sonrası gezimize devam edeceğiz. Trinidad şehir merkezi turumuzu yapacağız. Küba’da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kent olan Trinidad şehir turumuzda ve Trinidad Şehri gezisi esnasında; rom, limon, bal ve su ile yapılan içkisi ile meşhur La Canchanchara Barda müzik ziyafeti molamız olacak. Tabi ki bu kokteyllerden tadacağız. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz. Plaza Mayor meydanını göreceğiz, turumuzun sonunda arzu eden misafirlerimiz sahil kıyısına gitmek isterlerse rehberimiz eşliğinde ekonomik ulaşım seçeneklerinden faydalanarak Trinidad Plajlarına giderek yüzme keyfi yapabilirler. Geceleme Trinidad’da olacaktır.

5. GÜN / TRINIDAD – SANTA CLARA –HAVANA

Sabah kahvaltısı sonrası saat 07:30 da Santa Clara ‘ya Yolculuğumuz başlıyor. Merkezi Küba’nın başkentine hareket.. Plaza Ernesto Che Guevara , CHE müzesi ziyaretimizi yapacağız. Burası, her gün yüzlerce kişinin ziyarete geldiği yerdir. Yine Santa Clara merkezde yer alan eski tren rayları ve zırhlı tren anıtını ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz sonrası yerel bir restoranda alınacaktır.
Daha sonra Havana‘ya yöneliyoruz. Akşam saatlerinde günün sonunda KÜBA’nın BAŞKENTİ HAVANA ‘ya ulaşacağız. Varışımızı takiben HAVANA’da CASA PARTICULAR evlerimize yerleşeceğiz. Akşam saatlerinde serbest saatlerde şehri keşfe çıkabilirsiniz. GECELEME HAVANA’da.

6. GÜN / HAVANA

Sabah kahvaltıdan sonra çevre gezilerimize devam edeceğiz. Havana panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Plaza de Armas Meydanı, San Francisco Meydanı, Vedado ve Miramar Bölgeleri göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün büstünün bulunduğu parkı ziyaret edeceğiz. Panoramik gezimizin ardından ÖĞLE YEMEĞİ molası vererek turumuzu tamamlayacağız. Turumuzun sonunda Havana Merkezde sizlere serbest zaman veriyoruz. Fotoğraf çekimleri ve küçük alışverişlere devam edebilirsiniz. Geceleme Havana ‘da.

7. GÜN / HAVANA

Bugün KÜBA‘DA son günümüz. Bugün için serbest günümüz olacaktır. Kent merkezinde gezintilerinize devam edebilirsiniz. Küba en güvenli Turizm Bölgeleri arasında yukarılarda yer almaktadır. Geceleme Havana‘da.

8. GÜN / HAVANA – İSTANBUL Uçuş saatimiz: 09:15

Bu sabah çok erken saatlerde Havana ‘daki konakladığımız evlerden ayrılıyoruz, rehberimiz ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Uçuş saatimiz saat 09:15. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

9. GÜN / İSTANBUL – Varış Varış saatimiz : 10:10

Sabah 10:10’da İstanbul‘a varış. Anılarla dolu gezimizin sonu…

CASA DA KONAKLAMA

Otel varken, kasalar da neyin nesi diyenler olabilir. Kasa, latin kökenli bir kelime. “Casa” olarak yazılır İtalyancada Kâza, İspanyolcada ise Kasa şeklinde okunur ve ev anlamına gelir. Özellikle de Küba’da son derece popüler bir konaklama şeklidir Casa’larda kalmak.

 

Yıllardır hayallerimi süsleyen Küba için araştırma yaparken 970 Euro’ya 9 günlük bir programa rastladım, bayramda seyahat etmek üzere aylar öncesinden tur rezervasyonumu yaptırdım. Yıllarca dünyanın 100’e yakın ülkede yüzlerce otelde konaklamış biri olarak ilk defa seyahatimde Casa’larda konaklama yapacaktım. Birçok tur operatörünün turlarını inceledim ancak hepsi 5 yıldız otellerde konaklama yaptırıyorlar ve tur fiyatları da 2.000 Euro üzerindeydi. Sadece Casa konaklamasını Güney Amerika turları konusunda uzman olan Ejder Turizm’in yaptığını öğrendim, aslında amacım illa ev konaklamasını tecrübe edinmek değildi, sonuçta 970 Euro’ya Küba gibi hayallerimi süsleyen bir ülkeye gidebilecektim. İlk defa seyahat edeceğim bir acente ve ilk defa deneyeceğim ev konaklaması nedeniyle, acaba karşıma nasıl bir ev çıkacak, banyosu duşu nasıl? Tuvaleti odanın içinde mi? Küba imkanların kısıtlı olduğu, fakir bir ülke sonuçta! Dolayısıyla nasıl bir evde yaşıyorlar ki ben o evde nasıl bir konfora sahip olabileceğim gibi pek çok soru işaretiyle yola çıktım.

 

Türk Hava Yolları’nın 12 saatlik direkt uçuşu sayesinde, yorulmadan konforlu bir şekilde Havana’ya ulaştım. İlk gün varışta Havana şehir turu için yola koyulduk. Yola çıkmıştık çıkmasına da, turun bitiminde acaba bizi nasıl bir eve bırakacaklar diye tur boyunca düşündüm. Bizi havalimanında karşılayan ve Küba’da 8 yıldır yaşadığını öğrendiğim rehberimiz Ece Ayaydın kusursuz bir şehir turu ile Küba’ya bambaşka bir pencereden bakabileceğimiz şekilde tüm gruba çok özel bilgiler verdi. Şehir turunda, orada yaşayan bir lokal insanın rehberliğinde, halkın gözüyle de Havana’yı tanıma fırsatını bulmuş olmamız, bende her şey yolunda gidiyor, sanırım bu Casa’lar da endişe ettiğim gibi çıkmayacak algısı yarattı. Artık kafayı ne kadar taktıysam… Dile kolay, 100 ülke yüzlerce 5 yıldız veya butik otel konaklama deneyimine sahip bir turizmci ama ilk defa ev konaklaması yapacak bir turizmci! Sanırım bu da benim ayıbım.

 

Şehir turu bittiğinde 21 kişilik grubumuzu rehberimiz Ece Hanım tek tek evlerin önünde durarak, Casa’lara dağıttı ve tüm grubu birbirine yürüme mesafesinde yer alan 7-8 Casa’ya yerleştirdi. Öncelikle şunu fark ettim ki, Casa’lar Vedado adı verilen Havana’nın iyi bir semtinde yer almakta ve Havana’nın en popüler caddelerinden biri olan 23.cü caddeye 200 metre kadar mesafedeydi. Üstelik sadece belirli meydanlarda internet erişimi olan Küba’da, internet olan meydana da sadece 500 metre mesafedeydi ki, bu Havana’da konaklama için son derece lüks bir imkan…

 

Ben de, benim için rezervasyon yapılmış olan Casa’ya geldiğimde ev sahibimiz Flora Roca Hanım tarafından sıcacık bir gülümseme ile karşılandım. Tabii Casa’nın maskotu olan 47 yaşındaki Galapagos kaplumbağası eşliğinde…Sonrasında çok iyi dost olacağımız bir karı-koca ve konakladığım süre boyunca peşimden hiç ayrılmayan sevimli kaplumbağa ile ilk izlenimlerim muhteşemdi. İki katlı bir villa görünümlü 1920’lerden kalma evin içine girdim. Ev sahibimiz hanımefendi Psikiyatrist ve eşi de telekomünikasyon uzmanıydı. Her ne kadar okuyup diploma almış olsalar, bir süre kendi işlerini yapmış olsalar da, devletin sunduğu imkanların maaş olarak kısıtlı olması sebebiyle ev pansiyonculuğu yapıyorlardı. Kızlarının evlenmiş Londra’ya yerleşmiş, oğullarının ise okul okumak ve aynı zamanda çalışmak üzere Miami’de birkaç senedir yaşadıklarını öğrendim. Evin hemen girişinde verandanın altında 4 adet döküm demirden yapılma sallanan sandalye vardı, bahçe yemyeşil çiçeklerle donanmıştı. Evin kapısında girer girmez her yerde tablolar ve tarih kokan bir yapı eşliğinde, salona ulaşılıyordu. Salonda tekli, ikili koltuklar, TV, halı ve yemek masası yer almaktaydı. Salonun hemen karşısında 3 ayrı oda ve son odanın karşısında mutfak yer almaktaydı. Son odanın hemen yanından Casa’nın arka bahçesine çıkılabiliyordu. Odama girdiğimde bir de ne göreyim, her şey 5 yıldız otel odası kadar konforlu ve ihtiyaçlara uygun düzenlenmişti. Mini buzdolabı, sıcaklardan bunalmamak adına klima, klimadan rahatsızlık duyanlar için tepede dönen dev pervane, çift kişilik yatak ve komodin de bulunmaktaydı. Odanın metrekaresi de otel odalarını aratmayacak büyüklükteydi. Banyo ise müstakil, içinde tertemiz bir tuvalet ve 24 saat akan sıcak su imkanı bulunmaktaydı. Hiç bu kadar organize ve kaliteli bir konaklama yapacağımı beklememiştim açıkçası. Otele göre en önemli artıları ise; ev sahipleri ile bol bol sohbet etme şansınız oluyor, böylece yerel halkın ne yediği, içtiği, nerelere gittiği, bit pazarları, şehir hakkında tüyolar vs. her şeyi alabiliyorsunuz. Bir diğer önemli artısı, her akşam ev sahibine yarın sabah şu saatte kahvaltımı istiyorum diyorsunuz o saatte kahvaltınız hazır oluyor. Üstelik bir gece önceden ne yemek istediğinizi size soruyorlar, zevkinize göre hazırlıyorlar. Yumurtanızı, omlet, göz yumurta yada katı mı yemek istiyorsunuz? Mango, papaya, karpuz, muz ve ananastan oluşan enfes bir meyce tabağını standart olarak sunuyorlar. Kahve Küba’nın o muhteşem dağlarından toplanan organik kahve, dilerseniz poşet de olsa siyah çay da içebiliyorsunuz. Taze sıkılmış meyve suyu, ekmek ve birkaç dilim de kaşar peynir oluyor tabağınızda.

 

Trinidad’da da Casa’larda konakladım. Orada kaldığım Casa, ilk kaldığımı aratmayan hatta biraz daha iyi bir Casa idi. Çok şaşırdım zira ev konaklaması satın aldığım andan itibaren fakir bir ülkede, nerede kalacağımı kara kara düşünmüştüm oysa ki! Buradaki casa tam bir malikane gibiydi. Turdan birlikte kaldığım aileler de, benim gibi endişe duyarak deneyimledikleri Casa konaklamasından %100 memnun kaldılar diyebilirim. Açıkçası, tura katılanlardan hiç biri, bu kadar kaliteli ve bir turist için bu denli farklı bir tecrübe yaşayabileceklerini tahmin etmemişlerdi. Trinidad’da şehrin ana meydanına sadece 300 metre mesafede, aydınlık, nezih ve çok güzel bir sokakta konakladık. Panjurlarımız da tahtadan yapılmıştı, yattığım yataktan sokakta yürüyen insanları görebiliyordum ve tam bir Küba otantizmi yaşama şansı bulmuştum.

 

Ülkenin çeşitli yerlerinde, lüks otellerde konaklayan birkaç Türk grupla daha karşılaştık, ancak bir çoğu otellerden memnun olmadıklarını, hijyen ve yıllar boyunca yapılmamış olan tadilatlar sonucu otellerin lüks, 5 yıldız kategorilerinde olmasına karşın memnun edecek seviyede olmadıklarını paylaştılar. Casa’larda kalmak bir turizmci olarak bile benim için olağanüstü bir deneyimdi, umarım bir daha Küba’ya yolum düşer ve yine Casa’larda kalırım ancak bu defa ucuz tur olduğu için tercih etmeyeceğim! Kaliteli ve otantik bir konaklama için Casa’larda kalacağım. Küba’ya yolunuz düşerse size de tavsiye ederim.

( SARP ÖZKAR – TRAVEL PR -HÜRRİYET GAZETESİ  2018)

 

Fiyata Dahil Olanlar

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz   :

• TÜRK HAVA YOLLARI ile ISTANBUL -HAVANA -ISTANBUL uçak bileti ve 20kg bagaj hakkı
• Programda belirtilen tüm Turlar Tüm Transferler.
• 3 Gece TRINIDAD (CASA ) KONAKLAMA
• 4 Gece HAVANA (CASA ) KONAKLAMA
• Evlerde KAHVALTI servisi yapılacaktır. Ev sahipleri bunu hazırlıyor.
• 7Gece/9Gün
• JAGUA KALESİ TURU
• CIEN FUEGOS TURU
• INGENİOS VADİ
• EL CUBANO NATURAL PARK
• TRINIDAD TURU
• HAVANA TURU
• VINALES TURU
• Programda belirtilmiş YEMEKLER DÂHİLDİR.
• Programda belirtilen tüm geziler
• Türkçe rehberlik
• Seyahat Sigortası

UYARI!!!

Tüm katılımcılar, bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az 6 aylık geçerlilik süresinin bulunması gerekmektedir.

 

 • KÜBA Seyahati  Hakkında Önemli Uyarılar ve Detaylar

  Değerli Misafirlerimiz KÜBA Turu ile ilgili hatırlatma notlarınızı aşağıda görebilirsiniz. Bu notları dikkatlice okuyup seyahat öncesi hazırlıklarınızı yapmanızı önemle rica ederiz.

 • Küba turuna katılacak olan misafirlerimizin Küba Vizesi sahibi olmaları gerekmektedir.Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz Küba vizesinden muaftırlar.Normal pasaport sahiplerinin vizeleri Acentamız tarafından temin edilecektir.  
 • Uçuşlarda Rahat kıyafetleri tercih etmenizi ve günlük kullandığınız ilaçları el bagajınıza almanızı tavsiye ederiz.
 • Yurt dışı çıkış harçlarınızı yatırmayı unutmayınız 50 TL
 • KÜBA’da genel hava şartları ortalama olarak yılın her ayı  gündüz30 gece 20 derece şeklindedir. En yağışlı dönem Haziran –Eylül arasındadır.Gezi güzergahı üzerinde bazı yerlerde yağmur görülebilir. Gezi esnasında rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Ayrıca yanınızda bir şapka ve güneş gözlüğü bulundurmanızı da ayrıca tavsiye ederiz.
 • Özellikle Trinidad’da  sineklere karşı sinek ilacınızı almanızı öneriririz.
 • Denize girme imkanımız olacaktır.Bu nedenle uygun malzemelerimizi yanımıza almamızda fayda olacaktır.
 • Küba ile Türkiye arasında 7 saat fark vardır. Bu ülke saat olarak bizden geridedirler.
 • Küba’nın Para Birimi CUC’dir(Kuk).1 Eur = 1.00CUC’dir.
 • Küba’daEurkullanabilirsiniz.Kredi kartı kullanılmamaktadır.ABD dolarının düşük kur nedeniyle kullanılmaması tavsiye edilir.

 • Gidilecek ülkelerde olabilecek hırsızlık olaylarına karşın giderken yanınızda ziynet eşyası ve yüklü miktarda nakit para taşımamanızı rica ederiz.
 • Bagajlara getirilen sınırlama sonrası 100 mg üzeri sıvı taşıma yasağı sebebi ile özellikle bayan misafirlerimizin şampuan , sıvı saç kremleri , parfüm , kolonya vs gibi maddeleri mümkün olduğunca el bagajlarına almamaları gerekmektedir.
 • Bagajlarımız ;  uluslar arası uçuşlarda 23 kg + 8 kg el bagajı taşıma hakkımız bulunmaktadır. Bagajlarınızı hazırlarken bu uyarıya dikkat etmenizi önemle rica ederiz.
 • Otellerimizin çoğundaelektrik prizleri telefon ,bilgisayar ve kameraları şarj etmeye uygundur.Tedbir amaçlı dönüştürücü adaptör almakta fayda var.
 • Tur esnasında fotoğraf molalarında Rehberimizin belirttiği saatlere uyulmasını önemle rica ederiz.Otel çıkış saatlerimize ,yemek saatlerimize de Rehberimizin belirttiği saate önemle dikkat edilmesini rica ederiz.Belirtilen saate uyulmaması halinde Tur Programında aksaklıklar yaşanmaktadır.Geç kalma durumlarında Rehberimize önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.
 • Ülkelere girişlerde giriş belgesi doldurulabilmektedir.Bu konuda Rehberimizden yardım alabilirsiniz.Ülke girişlerinde Rehberimizin belirteceği şekilde işlem yapılmasını önermekteyiz.
 • Havalimanlarındaki c/in işlemleriniz esnasında özel isteklerinizi c/in anında Havayolu görevlilerine iletebilirsiniz.Grup c/in işlemi bazı Havayolalrında yapılamamaktadır.
 • Kalacağımız otellerde c/in işlemleri Rehberimiz tarafından yapılacaktır.Rehberimiz işlemleri yaparken sizler Otelin bekleme salonlarında istirahat edebilirsiniz.Rehberimiz oda anahtarlarını size verirken kahvaltı,akşamyemeği,internet kullanımı ,otel hakkında genel bilgileri vs.iletecektir.
 • Serbest zamanlarda gruptan ayrı bir organizasyon yaparsanız ,Rehberimizi bilgilendirmenizi ayrıca Kalacağımız otellere ait otel adresini içeren kartları almanızı tavsiye ederiz.
 • Tur boyunca değerli yüzük,küpe,kolye,saat gibi ziynet ve aksesuarların kullanılmaması tavsiye edilir.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata  Dahil Olmayan Hizmetler   :

• Küba Vize ücreti 35 USD NOT: Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.
• Programda açıkça belirtilmeyen yemekler. Dahil olan yemeklerde alınan içecekler.
• Yurt dışı çıkış pulu (50 TL)
• TURUMUZUN -KÜBALI YABANCI REHBER KAPTAN GARSON İÇİN BAHŞİŞLERİ tavsiye edilen rakam TOPLAMI KİŞİ BAŞI 50 USD havalimanında toplanır ve bölgede yolcularımız adına yabancı servis sağlayıcılara takdim edilmek üzere tur liderimize teslim edilir. Artan bir meblağ olursa misafirlerimize ikramda bulunulur.

Ulaşım

 

 

 19 KASIM 2021 - CUMA

 2 TK 183 19NOV  ISTHAV 0210 0750
 4 TK 183 26NOV  HAVIST 0915 1010*

 

 22 KASIM 2021 - PAZARTESİ

 1 TK 183 G  MO 22NOV  ISTHAV HK20  0205 0745

 2 TK 183 G  MO 29NOV  HAVIST HK20  0915 1010*

 

 

06 ARALIK 2021 - PAZARTESİ

  2 TK 183 06DEC  ISTHAV 0210 0750

 4 TK 183 13DEC HAVIST 0915 1010*

 

 

13 ARALIK 2021 - PAZARTESİ

  2 TK 183 13DEC  ISTHAV   0210 0750

 4 TK 183 20DEC HAVIST 0915 1010*

 

 

27  ARALIK 2021 - PAZARTESİ

1 TK 183 27DEC  ISTHAV   0210 0750 

2 TK 183 03JAN  HAVIST    0915 1010*

 

 

 

 

 

1 TK 183 G  MO 22NOV  ISTHAV HK20  0205 0745

 2 TK 183 G  MO 29NOV  HAVIST HK20  0915 1010*

Casa Particular (Ev konaklaması)

, Butik

Yorum
:
Yanıt
Copyright © 2021 | Tüm Hakkı Saklıdır