MEKSİKA KÜBA TURU (2 HAZİRAN 2019)999 EURO

Meksika Küba Turu -2 HAZİRAN(BAYRAM)

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Meksika Küba Turu -2 HAZİRAN(BAYRAM)

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Bütün Turlarımız
 • Alt Kategori :
  Küba Turları, Meksika Küba Turları, Meksika Turları, Promosyon Fiyatlı Turlar, Ramazan Bayramı Turu, Yurtdışı
 • Süre :
  10 Gün
 • Vize Durumu :
  KOLAY VİZE var
 • Kontenjan :
  20+1
 • Grup Tur Rehberi :
  HALUK IŞIKMEN
 • ANA HAVAYOLU :
  AIR FRANCE HAVA YOLLARI
 • Operasyon Sorumlusu :
  HIZIR EREN

27 NİSAN - 6 MAYIS KUBA TURUGezegenimiz üzerindeki önemini ve sosyal ekonomik siyasi tarihini genel olarak bildiğimiz KUBA'da 1 MAYIS coşkusunu yıllardır on binlerle birlikte kutlamak hayalimizdi. EJDER TUR'la bu hayalimizi gerçekleştirmenin dışında rehberimiz TEFİK EGE'liyi tanımak, gezi boyunca birlikte olmak bizler için büyük bir şans oldu, geziye mutlu gittik ama çok mutlu döndük. Rehberimizin KUBA tarihini 1950 den önce ve günümüze dek siyasi ekonomik sosyal alanlarda donanımlı bilgisiyle aynı anda diğer ülkelere geçişler yaparak anlatması harkaydı. ( İlya Ehrenburg'un, Fırtına, Paris Düşerken, Dipten Gelen Dalga kitaplarındaki anlatım gibi.) İzlediğimiz belgeseller öğrendiklerimizle ayrı bir anlam kazandılar. Rehberimiz TEFİK EGE'li kültürlü planlı pratik zamanı çok güzel kullanan içten ama mesafeli sempatik halleriyle yürekten sevgimizi kazandı, iyi ki yollarımız EJDER TUR'da kesişti, iyi ki sizleri tanıdık, yolun her daim açık ve aydınlık olsun

999 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Meksika Küba Turu -2 HAZİRAN(BAYRAM) Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 10 Gün
Talep Gönder Beni Arayın
Tek Kişi
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/04/2019-02/06/2019
1,290 €
(0-6) 516 €
(7-12) 839 €
(0-6) 516 €
(7-12) 839 €
(0-6) 516 €
(7-12) 645 €
Çift Kişi
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/04/2019-02/06/2019
999 €
(0-6) 400 €
(7-12) 649 €
(0-6) 400 €
(7-12) 649 €
(0-6) 400 €
(7-12) 500 €
Üç Kİşilik Oda
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/04/2019-02/06/2019
999 €
(0-6) 400 €
(7-12) 649 €
(0-6) 400 €
(7-12) 649 €
(0-6) 400 €
(7-12) 500 €

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Hizmetler (999€  KİŞİ BAŞI )

 • AIR FRANCE/KLM Havayolları  ile ISTANBUL/MEXICO CITY- HAVANA -ISTANBUL   Uçak Bileti.
 • MEXICO CITY/ HAVANA – UÇAK BİLETİ
 • Programda belirtilen tüm urlar Tüm Transferler.
 • 4 gece Mexico City+ 4 Gece  Havana  Toplam :  8  Gece  konaklama
 • HAVANA ŞEHİR TURU -3 SAATLİK -yemeksiz
 • KÜBA- Havana’da EVLERDE KONAKLAMA -Kahvaltı servisi  vardır.
 • TÜM HAVALİMANI-OTEL TRANSFERLERİ
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sigortası

 

MEKSİKA-KÜBA  Seyahati  Hakkında Önemli Uyarılar ve Detaylar
 
Değerli Misafirlerimiz Meksika-KÜBA Turu ile ilgili hatırlatma notlarınızı aşağıda görebilirsiniz. Bu notları dikkatlice okuyup seyahat öncesi hazırlıklarınızı yapmanızı önemle rica ederiz.
 
Bu turumuzda  misafirlerimizin Küba Vizesi sahibi olmaları gerekmektedir.Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz Küba vizesinden muaftırlar.Normal pasaport sahiplerine Küba vizesi acentamız tarafından verilmektedir.(50 €)
 
Abd Vizesi olan misafirlerimiz Meksika vizesinden muaftır.ABD vizesinin olduğu pasaportların yanınızda olması gerekmektedr.Meksika vizesi alan misafirlerimizin vize onay kâğıdını yanlarında bulundurması gerekmektedir.
 
Rahat kıyafetleri tercih etmenizi ve günlük kullandığınız ilaçları el bagajınıza almanızı tavsiye ederiz.
 
Yurt dışı çıkış harçlarınızı yatırmayı unutmayınız 15 TL
 
Gezi boyunca Meksika’da ve KÜBA’da genel hava şartları ortalama olarak gündüz 30 gece 20 derece şeklindedir. Gezi güzergahı üzerinde bazı yerlerde yağmur görülebilir. Gezi esnasında rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Ayrıca yanınızda bir şapka ve güneş gözlüğü bulundurmanızı da ayrıca tavsiye ederiz.
 
Denize girme imkanımız olacaktır.Bu nedenle uygun malzemelerimizi yanımıza almamızda fayda olacaktır.
 
Küba ile Türkiye arasında 7saat ,Meksika ile 8 saat fark vardır. Bu ülke saat olarak bizden geridedirler.
 
Küba’nın Para Birimi CUC’dir(Kuk).1 Eur = 1.00CUC’dir.
Meksika’nın Para Birimi Peso’dur.1 USD =yaklaşık 20PESO’dur.
 
Küba’da Euro kullanabilirsiniz.Kredi kartı kullanılmamaktadır.ABD dolarının düşük kur nedeniyle kullanılmaması tavsiye edilir.Meksika’da USD bozabilirsiniz.
 
Bagajlara getirilen sınırlama sonrası 100 mg üzeri sıvı taşıma yasağı sebebi ile özellikle bayan misafirlerimizin şampuan , sıvı saç kremleri , parfüm , kolonya vs gibi maddeleri mümkün olduğunca el bagajlarına almamaları gerekmektedir.
 
Bagajlarımız ;  uluslar arası uçuşlarda 23 kg + 8 kg el bagajı taşıma hakkımız bulunmaktadır. Bagajlarınızı hazırlarken bu uyarıya dikkat etmenizi önemle rica ederiz.
Otellerimizin çoğundaelektrik prizleri telefon ,bilgisayar ve kameraları şarj etmeye uygundur.Tedbir amaçlı dönüştürücü adaptör almakta fayda var.
 
Tur esnasında fotoğraf molalarında Rehberimizin belirttiği saatlere uyulmasını önemle rica ederiz.Otel çıkış saatlerimize ,yemek saatlerimize de Rehberimizin belirttiği saate önemle dikkat edilmesini rica ederiz.Belirtilen saate uyulmaması halinde Tur Programında aksaklıklar yaşanmaktadır.Geç kalma durumlarında Rehberimize önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.
Ülkelere girişlerde giriş belgesi doldurulabilmektedir.Bu konuda Rehberimizden yardım alabilirsiniz.Ülke girişlerinde Rehberimizin belirteceği şekilde işlem yapılmasını önermekteyiz.
 
Havalimanlarındaki c/in işlemleriniz esnasında özel isteklerinizi c/in anında Havayolu görevlilerine iletebilirsiniz.Grup c/in işlemi bazı Havayolalrında yapılamamaktadır.
 
Kalacağımız otellerde c/in işlemleri Rehberimiz tarafından yapılacaktır.Rehberimiz işlemleri yaparken sizler Otelin bekleme salonlarında istirahat edebilirsiniz.Rehberimiz oda anahtarlarını size verirken kahvaltı,akşamyemeği,internet kullanımı ,otel hakkında genel bilgileri vs.iletecektir.
 
Serbest zamanlarda gruptan ayrı bir organizasyon yaparsanız ,Rehberimizi bilgilendirmenizi ayrıca Kalacağımız otellere ait otel adresini içeren kartları almanızı tavsiye ederiz.
 
Tur boyunca değerli yüzük,küpe,kolye,saat gibi ziynet ve aksesuarların kullanılmaması tavsiye edilir.
 
Tur boyunca kullanacağımız otobüslerin ilk sıralarını Rehberiniz ve yerel rehberiniz için boş bırakınız.
 
 
ÇOK ÖNEMLİ UYARI
·        Turlarımız  İSTANBUL  çıkışlıdır.
·        İstanbul dışından tura katılım durumunuz olması halinde gelişte ve gidişte  Ana uçak saatinden minimum 4 saat öncesinde,varışlarda da 4 saat sonrasına Havalimanında olabilecek şekilde iç hat biletlerinizi almanız tavsiye edilir.Sıksık yaşanan İç Hat uçuş rötorlardından etkilenebilirsiniz. Ana Uçuşunuzu bu sebeplerden kaçırmanız durumunda ilgili turun haklarından faydalanamazsınız.

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata  Dahil Olmayan Hizmetler   :

 • Küba  Vize ücreti (50 €)NOT :  Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir(36 USD)
 • Programda açıkça belirtilmeyen  yemekler.EXTRA TURLAR.
 • MEKSIKA  VİZESİ  ( Yeşil Pasaport sahipleri için  36 USD dir. Parmak izi  alınarak 1 günde çıkartılmaktadır.  Normal Pasaport  sahipleri ve de  ABD vizesi olanlar Vizesiz  seyahat ederler. Normal Pasaport sahipleri- için Online form doldurup 5 dk da  giriş kağıdını  şirketimiz  temin etmektedir -Ücretsiz)
 • Yurt dışı çıkış pulu (15 TL) 
 • TURUMUZUN YEREL SERVISLER-REHBER KAPTAN GARSON İÇİN BAHŞİŞLERİ-

Kişi  Başı : 80€ dur Bu ücret  Turun 1.günü çıkışta  Toplanır ve Küba ‘ya yollanır(grup ile birlikte)

 

 

ÖNEMLİ NOT!!  > EXTRA TURLARA KATILIMINIZI TUR HAREKETİNDEN ÖNCE İLETİNİZ

 

MEKSİKA TURLAR PAKETİ: 399€ 3 GECE4GÜN

KÜBA TURLARI PAKETİ : 399€ 3 GECE 4 GÜN

TOPLAM : 798€

 

İNDİRİMLİ FULL PAKET : 740€

Tur Programı

1.GÜN 2HAZİRAN ISTANBUL -PARİS-MEXICO CITY 0510: 16:20

İstanbul  Havalimanı DIŞ HATLAR gidiş terminali EJDER TURIZM standında saat 02:30’da görevli personel ile buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerini takiben AIR FRANCE Havayollarının tarifeli seferi ile PARİS e yolculuğumuz başlıyor. Paris havalimanında uçak değiştiriyoruz, kısa bir beklemeyi takiben,  Meksika ‘nın başkenti Mexico City ‘ye doğru yolculuğumuz  başlıyor, varış saatimiz 16:20, varışımızı takiben alanda özel aracımız ve yerel rehberimiz eşliğinde şehir merkezine geçiyoruz. Otelimize yerleşiyoruz.
OTELİMİZ  : IBIS HOTEL 3* vb

Extra tur paketimize katılmayan Misafirlerimiz 1+3 Gece Mexico City’deki otelimizde konaklamaya devam edecektir. Serbest zaman.

EXTRA TURLAR MEKSİKA PAKETİ : 2/3/4/5.GÜN 3GECE/4GÜN [399€ ]

Extra tur paketimize katılmayan Misafirlerimiz 1+3 Gece Mexico City’deki otelimizde konaklamaya devam edecektir. Serbest zaman.

 

EXTRA TURLAR MEKSİKA PAKETİ :   2/3/4/5.GÜN  3GECE/4GÜN          [399€  ]                                             

2.GÜN 3HAZİRAN              MEXICO CITY  TURU -TAXCO

Sabah erken saatlerde otelimizde kahvaltı sonrası ayrılacağız. ŞEHİR TURUMUZUN BAŞLAMASI..

Meksika´nın başkenti ve en büyük şehri. Anâhuac´ın yüksek platolarından birinde, 2.250 m yükseltide bulunan federal yönetim bölümünün merkezi.Aztekler döneminde “Ulu Tenochtitlan”; İspanyol sömürgesi döneminde “saygıdeğer ve asil emperyal şehir”; gösterişli evler ve yapılarının bolluğu ile “Saraylar şehri” gibi değişik isimlere layık görülen Meksiko City günümüzde 20 milyona dayanmış nüfusu ile adeta baş döndürücü bir metropol ünvanına kavuşmuş. Sabah, Mexico City’nin UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine alınan tarihi merkezinin turu :Zocalo olarak bilinen dev Anayasa Meydanı; bir Aztek tapınağının yerine inşa edilen Metropolitana Katedrali; ünlü sanatçı Diego Rivera’nın Meksika tarihini anlatan duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional Hükümet Sarayı..Ardından, Chapultepec Parkı´nın girişinde bulunan ve Orta-Amerika kültürlerine ışık tutan Meksika Ulusal Antropoloji Müzesi´ni ziyaret. Zengin antropolojik, etnografik ve arkeolojik koleksiyonlar barındıran müzenin baş eseri şüphesiz dünyaca ünlü ve Aztek Takvimi olarak bilinen dairesel Güneş Taşı´dır.

Öğleden sonra gezimize devam ediyoruz, Teotivakan Piramitleri turu

Meksiko City’den 40 km. mesafede bulunan Teotihuacan’a hareket.   UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi´ne alınan Teotihuacan antik şehrinin keşfi. “Tanrıların Yeri” anlamına gelen Teotihuacan, Yeni Dünya’nın en eski şehri olup aynı zamanda Kolomb öncesi Mezo-Amerika’nın gelmiş geçmiş en büyük şehri ve din merkeziydi. Arkeolojik Park gezisinde Teotihuacan’ın en büyük yapısı Güneş Piramidi; Ay Piramidi; Ölüler Yolu; büyük Tanrı “Tüylü Yılan” a ithaf edilen QuetzalcoatlTapınağı; KelebeklerSarayı´nı görebilirsiniz.Turumuz öğle yemekli olacaktır. Tur  bitiminde TAXCO şehrine doğru devam ediyoruz, Akşam erken saatlerinde madenler şehri TAXCO ‘ya ulaşacağız, geceleme TAXCO ‘da otelimizde.

Otelimiz : Best Western Taxco 3*

3.GÜN 4HAZİRAN              TAXCO-ACAPULCO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ACAPULCO ‘ya doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Yaklışık3,5 sürecek yolculuk sonrası ACAPULCO sahillerine ulaşıyoruz. PANAROMİK şehir turumuzu takiben, otele  yerleşme , geceleme otelimizde.Otelimiz : İBİS HOTEL 3*

4.GÜN 5HAZİRAN              ACAPULCO-Atlixco-PUEBLA

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ;  ATLIXCO kentine ulaşıyoruz.  ÖĞLE  YEMEĞİ molasını burada vereceğiz. Kent merkezinden kısa bir  gezintiyi takiben;  PUEBLA istikametine yolculuğumuza devam edeceğiz. Öğleden sonra Puebla ‘ya  ulaşıyoruz. Puebla, resmî adıyla Heróica Puebla de Zaragoza veya kısa kullanımıyla Puebla de Zaragoza, Meksika'da aynı adlı eyaletin başkenti olan şehir. Ülkenin başkenti Meksiko'nun doğusunda olup, 2.109.049 metropolitan alan nüfusu ile ülkenin dördüncü büyük şehridir.

Geceleme otelimizde.OTELİMİZ : Hotel Puebla Plaza3*

5.GÜN 6HAZİRAN              PUEBLA-MEXICO CITY/ HAVANA  14:50

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ; son bir fotoğraf çekmek için vakitimiz olacaktır, daha sonra  MEXICO CITY havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Yerel Hava yolları ile  14:50’da MEXICO CITY- HAVANA  uçuşumuzu yapacağız;  18:00 de KÜBA ‘NIN başkenti  HAVANA ‘ya ulaşacağız.

Alanda karşılanma ve konaklayacağımız CASA PARTICULAR , pansiyon ev otellere  transferimiz yapılıyor.

Geceleme HAVANA’DA casa partıcular DA OLACAKTIR.

•             Her oda ayrı WC/Banyo sahibi küçük ev otel sistemine CASA PARTICULAR deniliyor.

 

5.GÜN 6HAZİRAN MEXICO CITY/ HAVANA(KÜBA) 11:10 UÇUŞ SAATİ

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ;   MEXICO CITY havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Yerel Hava yolları ile  14:50’da MEXICO CITY- HAVANA  uçuşumuzu yapacağız;  15:00 de KÜBA ‘NIN başkenti  HAVANA ‘ya ulaşacağız.Alanda karşılanma ve konaklayacağımız CASA PARTICULAR , pansiyon ev otellere  transferimiz yapılıyor.  Bugün ÖĞLEDEN SONRA HAVANA ŞEHİR TURUMUZ  yapılacaktır.Geceleme HAVANA’DA casa partıcular DA OLACAKTIR.

 • Her oda ayrı WC/Banyo sahibi küçük ev otel sistemine CASA PARTICULAR deniliyor.
6/7/8/9.GÜNLER EXTRA TURLAR KÜBA PAKETİ 3GECE/4GÜN 399€

Extra tur paketimize katılmayan Misafirlerimiz 1+3 Gece HAVANA’da  konaklamaya devam edecektir. Serbest zaman.

 

6.GÜN:7Haziran        DOMUZLAR KÖRFEZİ-CIENFUEGOS

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası DOMUZLAR KÖRFEZİNE doğru yola çıkıyoruz.KÜBA ‘nın en güzel deniz kıyısı bölgelerinden bir tanesi olması yanında ; Küba yakın tarihinde adını duyurmuş bir kıyı şeridini ziyaret edeceğiz. Tarihi ve doğal yapısı hakkında rehberimizden bilgiler alacağız. Kısa bir tekne turu sonrası , CIENFUEGOS’a devam ediyoruz. Cienfuegos’da Tiyatro Binası , Katedral meydanı göreceğimiz yerler arasında yer almaktadır. Turumuzun sonunda konaklama CIENFUEGOS’da CASA PARTICULAR’da yapılacaktır.

Akşam Yemeği Cienfuegos’da alınacaktır

7.GÜN:8Haziran       CIENFUEGOS-TRINIDAD-Santa Clara

Kahvaltı sonrası turumuza devam ediyoruz, Şimdi istikametimiz TRINIDAD..Trinidad şehir turumuzu yapacağız. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz. PlazaMayor,ROM müzesi ziyaret edeceğiz, Canchánchara Barda özel yöresel kokteylden tadacağız, turumuzun sonunda; SANTA CLARA ‘ya doğru devam ediyoruz.

merkezi Küba’nın başkenti hareket..  Plaza Ernesto Che Guevara , CHE müzesi  ziyaretimizi yapacağız.. Burası ,hergün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir.SANTA CLARA  kent merkezini , tarihi  zırhlı tren meydanını ziyaret ettikten sonra  Geceleme SANTA CLARA ‘da CASA PARTICULAR ‘da olacaktır.

AKŞAM YEMEĞİ Santa Clara’da alınacaktır.

8.GÜN:9Haziran       Santa Clara- PINAR DEL RIO- VINALES

Sabah kahvaltı sonrası Santa Clara’dan ayrılıyoruz. İstikametimiz ;  VINALES VADİSİ  olacaktır. Yolculuğumuz yaklaşık 6 saat süreecektir.  Vinales bölgesine ulaşmayı takiben, Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve sonra da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra  Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor, akşam yemeği   ve geceleme VİNALES  kasabasında olacaktır.

9.GÜN:10Haziran       Havana Şehir Turu-   ( DÖNÜŞ YOLCULUĞU) 16:50

Sabah erken saatlerde VİNALES ‘den ayrılıyoruz. Başkent HAVANA’ya  yeniden dönüyoruz. Başkent HAVANA ‘YA varışımızı  takiben ; ŞEHİR TURUMUZA devam edeceğiz.

Uçuş saatimiz 16:50 ; bu yüzden saat 14:00 ‘de  havalimanında olacağız.  Uçuşumuz için check in işelmlerimizi yapıyoruz.  GECELEME UÇAKTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.GÜN10 HAZİRAN HAVANA-AMSTERDAM 16:40

Bugün çıkış yapıyoruz..serbest saatlerimiz olacak , saat 14:00 de havalimanında olmamız gerekli , Havalimanına transferimiz yapılıyor  ve  saat 16:4023:15 de     KLM Havayolları ile AMSTERDAM   uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Geceleme uçakta.

10.GÜN 11 HAZİRAN AMSTERDAM-ISTANBUL 11:40 16:00-ARRIVAL

AMSTERDAM  havalimanına  ulaşıyoruz, İstanbul uçuş saatimize kadar alanda bekliyoruz,  uçuş saatimiz 11:40 -  İstanbul’a varış saatimiz 16:00

ÖN REZERVASYON

MEKSİKA TURLAR PAKETİ: 399€ 3 GECE4GÜN
MEXICO CITY TURU - TAXCO-ACAPULCO -Atlixco-PUEBLA
KÜBA TURLARI PAKETİ : 399€ 3 GECE 4 GÜN
DOMUZLAR KÖRFEZİ-CIENFUEGOS CIENFUEGOS-TRINIDAD-Santa Clara Santa Clara- PINAR DEL RIO- VINALES
İNDİRİMLİ FULL PAKET : 740€
DOMUZLAR KÖRFEZİ-CIENFUEGOS CIENFUEGOS-TRINIDAD-Santa Clara Santa Clara- PINAR DEL RIO- VINALES //MEXICO CITY TURU - TAXCO-ACAPULCO -Atlixco-PUEBLA

Ulaşım

Transport 1 : ODED7P - Names to be entered

Passengers Last name Origin Destination Departure date Departure time Arrival time Flight number CI Status
21 0 Istanbul, Istanbul Airport (IST) - TURKEY Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France 02/06/2019 04:15 06:55 AF1391 L OK
Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France Mexico, Juarez International (MEX) - MEXICO 02/06/2019 12:00 16:55 AF178 V OK
Havana, Jose Marti International (HAV) - CUBA Amsterdam, Schiphol (AMS) - NETHERLANDS 10/06/2019 16:35 08:00+1 KL724 N OK
Amsterdam, Schiphol (AMS) - NETHERLANDS Istanbul, Istanbul Airport (IST) - TURKEY 11/06/2019 11:45 16:00 KL1613 L OK

MEXICO CITY IBIS HOTEL 3* vb.

,

HAVANA CASA PARTICULAR

, Butik

CIENFUEGOS CASA PARTICULAR

, Butik

SANTA CLARA CASA PARTICULAR

, Butik

PUEBLA : Hotel Puebla Plaza3*

,

TAXCO Best Western Taxco 3*

,