JAPONYA KORE TURU - SAKURA (22 NİSAN)

Yorum Yap
Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

JAPONYA KORE TURU - SAKURA (22 NİSAN)

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Bütün Turlarımız
 • Alt Kategori :
  Japonya Kore Turları, Japonya Turları, Kore Turları, Yurtdışı
 • Süre :
  11 Gün
 • Vize Durumu :
  yok
 • Kontenjan :
  20+1
 • Grup Tur Rehberi :
  TBA
 • ANA HAVAYOLU :
  SİNGAPUR HAVA YOLLARI
 • Operasyon Sorumlusu :
  NACİYE TURHAN

Bu hafta sonunda Japon ya güney Kore gezisinden döndüm çok memnun kaldım .bilhassa bana bu Turu tavsiye eden ve bana her türlü kolaylığı gösteren Ozan beye çok teşekkür ederim.kendisi bence hakikaten bu sektörde bu işi layiki ile yapan Ender kişilerden . Kendisine ayrıca teşekkür ederim. EKREM ÜNLÜ 29 Apr 2019

10,900 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

JAPONYA KORE TURU - SAKURA (22 NİSAN) Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 11 Gün
Talep Gönder Sizi Arayalım Ara
İki Kişilik Oda
Çift Kişilik Odada Konaklama / Double Room
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/04/2020
10,900 TL
(1-6) 5,450 TL
(1-6) 5,450 TL
(1-6) 5,450 TL
Tek Kişilik Oda
Tek Kişilik Odada Konaklama / Single Room
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/04/2020
13,500 TL
(1-6) 6,750 TL
(1-6) 6,750 TL
(1-6) 6,750 TL

Fiyata Dahil Olanlar

 

ÜCRETEDAHİLHİZMETLER:

 • Singapur Havayolları İle İstanbul/Tokyo(Haneda)   -Seul/ İstanbul Uçak Yolculukları, Bileti
 • OSAKA- SEULarası Yerel Hava Yolu Tek yön bileti .
 • 3 yıldızlıOtellerde  -Oda KahvaltıKonaklama
 • TOKYO(4 GECE) OSAKA (2 GECE ) SEUL(2 GECE ) olarak geceleme: 8 Gece
 • Tokyo Yarım Günlük Pananromik Şehir Turu
 • Osaka  2saatlik Panaromik şehir turu
 • SEULYarım Günlük Şehir turu
 • Alan/Otel/Alan veŞehirlerarası tüm Transferler,
 • HavalimanıVergileri
 • SeyahatSigortası
 • Ejder Turizm Türkçe Rehberlik

 

BU TURDA VİZE  YOKTUR.(tc vatandaşları için)

UYARI!!!

Tüm katılımcılar, bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az 6 aylık geçerlilik süresinin bulunması gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olmayanlar

ÜCRETEDAHİLOLMAYANHİZMETLER:

 • YurtdışıÇıkışFonu (50 Ytl),
 • HerTürlüOtelEkstraları ve KişiselHarcamalar, Extra Turlar.
 • BU TURUN TÜM YABANCI persoenller için (oteller-turlar-otobüsler-garssonlar vb) HİZMET BAHİŞLERİ TOPLAMI   tavsiye edilen -500  TL dir. İlk gün havalimanında toplanır.

 

Extra Turlarınkatılımyetersayısı ,  20 Kişidir. Dahaazsayılarda, Özeltur  yapılmaz, başkalarınındaiçindeolduğukatılımlı tur paketlerindenyeralınır . Karma gruplaradahilolunur.

 

EXTRA TURLAR 

Tokyo Bay Cruise with Buffet Dinner and Oiran Show  650 TL

HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN      1000 TL

Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı

Tur Programı

1. Gün 22NİSAN 2019 İstanbul – Singapur-Tokyo 13

TOKYO(4)   OSAKA(2)   SEUL(2)  KYOTO  HAKONE KOBE  FUJI YANARDAĞI

JAPON HIZLI TREN YOLCULUĞU*

Sabah saat 10:30’da İstanbul 3.Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali,

EJDER TURIZM görevlileri ile  buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından,

SİNGAPUR  Hava Havayolları’nın  tarifeli saferi ile saat 13:30’da Singapur aktarmalı olarak Japonya’nın başkenti TOKYO ‘ya hareket ediyoruz.  Gecemiz uçakta geçiyor.

2.Gün 23 NİSAN 2019 Singapur-Tokyo 08:00 15:55

 .Saat 15:55’de Tokyo’ya varışımızın ardından otelimize transfer olacağız. Otele yerleştikten hemen sonra gece dışarı çıkmak isteyecek misafirlerimiz için bir aktivitemiz var. AKŞAM

3.Gün 24 NİSAN 2019 Tokyo

   Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, TOKYO şehir turumuzu yapacağız.Turumuz yarım gün sürecektir.Tur  programımızda ,Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz , sonrasındaTOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz.Yol üzerinde panoramik olarak NationalDietBuilding’igöreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nunöeşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz.Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını  keşf etmeye devam ediyorsunuz.Geceleme  otelimizde

Otelimiz : Apa Hotel 3*

4.Gün 25 NİSAN 2019 Fuji Dağı - HakoneTuru

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  serbest saatlerimiz başlıyor..

Arzu eden misafirlerimiz için ExtraTurumuz  var.

HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN      1000 TL

ÖĞLE YEMEKLİ(japon Mutfağı)

Turumuz sabah 07:30 da otelimizden Özel Otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz  başlıyor, rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİayanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya  çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde  JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten den

 ASHİ GÖLÜ kıyısına  geçiyoruz,  Japonya’nın kutsal göllerinden  olan ve UNESCO  koruması altına olan bu güzel yörede bir  Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya  döneceğiz.Geceleme  Otelimizde.

5.Gün 26 NİSAN 2019 Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz  olacak. Arzu eden misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı  Bambu Bahçeleri Tam Gün 790 TL

Öğle Yemekli  Geleneksel Japon Çayı servisi.

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası , otelimizden rehberimiz ile birlikte ayrılıyoruz.

Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine  geçiyoruz, burada  dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz,

Ziyaretimiz sonrası , yine Japon inanışında çok öenmi yer tutan  Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekanda  Japon Çayını tadıyoruz, Öğle Yemeğimizi  Japon Mutfağının özel lezzetlerinden tadarak alacağız, turumuzun son bölümünde  Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz, ve turumuzu tamamlayarak, Otelimize  geri  döneceğiz.Geceleme  Otelimizde.

6.Gün 27NİSAN 2019 ‘’Hızlı Tren Yolculuğu’’ TOKYO– OSAKA

Bu sabah Tokyo’dan ayrılacağız, Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz,  Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ  yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza  ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’dan OSAKA’ya  yolculuk edeceğiz.

[ Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde  taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz]

Yolculuğumuz  2 saat kadar sürecektir.

Varışımızı  takiben, Shin Osaka  Tren istasyonundan otobüs ile  ayrılıyoruz.

PANAROMİK  Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat  sürecek turumuzun  sonunda  konaklayacağımız ,Otelimize ulaşıyoruz. Otele  yerleştikten sonra

OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU   AKŞAM YEMEKLİ   500 TL

Osaka Gece sokakları Yerel Hayatı keşf etme ve akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. Şehrin iç mahallelerinde yürüyüşler yapıyoruz ve Japonların gece yemek yiyip, zaman geçirdikleri mekanları keşf ediyoruz, bu mekanlardan birinde , halk ile iç içe  Akşam yemeği  yiyoruz.

Geceleme  Otelimizde.OTEL :APA Hotel Osaka 3*vb

7.Gün 28 NİSAN 2019 Kyoto Nara Kobe Turu

Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyoru. Misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

TAM GÜN / ÖĞLE  YEMEKLİ

KYOTO- NARA ve KOBE TURU    800 TL

Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile  Osaka  şehrinin  çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz.

Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak , Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. ShogunAshiagaYoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş KinkakujiMabedibir  diğer  adı ile  ALTIN TAPINAK  ziyaretimizi  yapacağız.

Daha sonra  Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle  yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak   ve UNESCO Mirasları listesindekiTODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de  görüyoruz, serbestçe  çevrede gezinmekteler. Turumuzun son nokasıKOBEşehir  olacak, Koba ‘ye varışımızı  takiben, KobeIKUTA  tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme  mekanında bir  final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler , kendileribirşeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil)

Turun sonunda  Osaka’ya  dönüyoruz. Geceleme otelimizde.P

8.Gün 29NISAN 2019 (ARA UÇUŞ) OSAKA-SEUL

   Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve OSAKA Havalimanına geçiyoruz.  Yerel Hava Yolu ile Kore’nin başkenti SEUL ‘e uçuşumuzu  yapmak üzere işlemlerimizi  yapıyoruz. Yolculuğumuz 2 saat  sürecek.Varışı takiben havalimanından ayrılıyoruz  ve  Otelimize  geçiyoruz.  Bugün Öğleden sonra  SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu NamsangolHanok Köyü, bu ziyaretimiz  sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne  çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz.Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan ,Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler yada  aracımızla  otelimize  dönebilirler.

Geceleme  Otelimizde.OTELİMİZ : Babylon Hotel 3*vb

 

9.Gün 30NISAN 2019 SEUL

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak,

Tam Gün Extra Tur   Öğle  Yemekli  750 TL

KUZEY- GÜNEY KORE  HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI

Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı

Kuzey-Güney Savaşı bölgesine, ‘’  TAMPON BÖLGE’’ ye gideceğiz.  Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı  ara  bölgeyi ,Imjingak Barış Köprüsünü KORE  savaşıanıtınıziyaretediyoruz. Yerelrehberimizdensınırve savas hakkındadetaylıbilgialıyoruz.Bubölgeyegirilirkenhalensıkıgüvenliktedbirleriuygulanmaktadır. (yanınızapasaportlarınızıalınız) TurumuzuniçerisindeÖğleYemeğimizdevardır.TurumumuzunsonundayenidenSeul ‘e  döneceğiz

[ Bilgi :TürkOrdusunun – ÇİNHalkOrdusuileyaptığımuharebeler (Kore Savaşı ) alanımeşhur Kuru-nibölgesi , bugünKuzey Kore topraklarındabulunmaktadır.]

10.Gün 1MAYIS 2019 SEUL-İSTANBUL 16:40 22:05

Bugün SEUL ‘de son günümüz,  kahvaltı sonrası serbest satlerimiz  ve son alış veriş  imkanımız  olacak, Uçuş saatimiz  16:40,  Öğle saatlerinde saat 11:30 da odalarımızı  boşaltacağız,  otelin lobisinden hareket saatimiz  13:30 , Havalimanına  geçiyoruz  ve Singapur HY  tarifeli seferi ile  Singapur  aktarmalı olarak  Istanbul  dönüş yolculuğumuz başlıyor.Geceleme uçakta.

11.Gün 2MAYIS 2019 İstanbul 01:45 07:45

 

07:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.

 

[ ÖNEMLİBİLGİ : TUR İÇERİSİNDEbeliritilen extra turların , Öğle ve Akşam yemekleri  Japonve Kore Mutfağından lezzetlerdir. Katılımcıların farklı menü talebi karşılanması mümkün   değildir ]

 

ÖN REZERVASYON

Tokyo Bay Cruise with Buffet Dinner and Oiran Show 650 TL
HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN 1000 TL
Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı
Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı 790 TRY
OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU AKŞAM YEMEKLİ 500 TL
KYOTO- NARA ve KOBE TURU 800 TL
Toplam : 4490 TL / İNDİRİMLİ TAM PAKET 4250 TL

Ulaşım

RP/ISTSQ0100/ISTSQ0100            AA/SU   3SEP19/0624Z   MITR29

0. 21EJDER  NM: 0

  1  SQ 391 G 22APR 3 ISTSIN HK21         1330 0500+1 *1A/E*

  2  SQ 632 G 23APR 4 SINHND HK21      3  0800 1555   *1A/E*

  3  SQ 609 G 01MAY 5 ICNSIN HK21      1  1640 2205   *1A/E*

  4  SQ 392 G 02MAY 6 SINIST HK21      3  0145 0745   *1A/E*

 

 

APA Hotel Tokyo 3*

,

APA Hotel Osaka 3*

,

Babylon Hotel 3*

,

Yorum
:
Yanıt