JAPONYA KORE TURLARI - 11 GÜN - SİNGAPUR HY.

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

JAPONYA KORE TURLARI - 11 GÜN - SİNGAPUR HY.

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Bütün Turlarımız
 • Alt Kategori :
  Japonya Kore Turları, Japonya Turları, Kore Turları, Yurtdışı
 • Süre :
  11 Gün
 • Vize Durumu :
  TC VATANDAŞINA VİZESİZ
 • ANA HAVAYOLU :
  SINGAPORE H.Y
 • TUR TARİHLERİ :
  23AĞUSTOS 2020 * 20EYLÜL 2020
14,370 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

JAPONYA KORE TURLARI - 11 GÜN - SİNGAPUR HY. Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 11 Gün
Talep Gönder Sizi Arayalım Ara
Çift Kişilik Oda
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
23/08/2020
14,370 TL
20/09/2020
14,370 TL
Tek Kişilik Oda
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
23/08/2020
17,885 TL
20/09/2020
17,885 TL

Fiyata Dahil Olanlar

[ ÖNEMLİ BİLGİ : TUR İÇERİSİNDE beliritilen ekstra turların  Öğle ve Akşam yemekleri  Japonve Kore Mutfağından lezzetlerdir.  Katılımcıların farklı menü taleplerinin karşılanması mümkün değildir. ]

 

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ :

Singapur Hava yolları İle İstanbul / Tokyo (Haneda) – Seul / İstanbul Uçak Biletleri

OSAKA- PUSAN  Yerel Hava yolları tek yön bileti

PUSAN- SEUL- HIZLI TREN BİLETİ

3 yıldızlı otellerde – Oda Kahvaltı konaklama

TOKYO (3 GECE) OSAKA (3 GECE ) PUSAN (1GECE ) SEUL(1 GECE )olarak 8 GECE

Tokyo Yarım Günlük Pananromik ŞehirTuru

SEULYarım Günlük Şehir turu

Alan/Otel/Alan ve Şehirlerarası tüm Transferler,

Seyahat Sağlık Sigortası

Ejder Turizm Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER :

Yurtdışı Çıkış Pulu ( 50 TL )

Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar

Ekstra Turlar

BU TURUN BÖLGELERDE YABANCI PERSONELLER için HİZMET BAHİŞLERİ

      TOPLAMI - Kişi başı 600 TL (tavsiye edilen)  İlk gün havalimanında toplanır. Rehberiniz eli ile hizmetlilere dağıtılır.

 

BU TURDA VİZE  YOKTUR.

Pasaportlarınızın geçerlilik  süresi en az girdikten sonra 7 ay olma zorunluluğu vardır.(Japonya’ya giriş tarihinden itibaren)

 

Ekstra turların katılım yeter sayısı ,  20 Kişidir. Daha az sayılarda  özel tur  yapılmaz başkalarınında içinde olduğu katılımlı tur paketlerinden yer alınır . Karma gruplara  dahil olunur.

 

Ulaşım

23 AĞUSTOS 2020

RFPLMN

  1  SQ 391 G 23AUG 7 ISTSIN HK29      1330 0500+1

  2  SQ 632 G 24AUG 1 SINHND HK29      0800 1555  

  3  SQ 609 G 01SEP 2 ICNSIN HK29      1645 2200  

  4  SQ 392 G 02SEP 3 SINIST HK29      0145 0745  

 

 

20 EYLÜL 2020

RGZ8LD

  1  SQ 391 G 20SEP 7 ISTSIN HK29       1330 0500+1

  2  SQ 632 G 21SEP 1 SINHND HK29       0800 1555  

  3  SQ 609 G 29SEP 2 ICNSIN HK29       1645 2200  

  4  SQ 392 G 30SEP 3 SINIST HK29       0145 0745  

Tur Programı

JAPONYA KORE TURU

1. Gün – İSTANBUL – SİNGAPUR 13:30 / 05:00+1
 Sabah saat 10:30’da İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde  EJDER TURIZM   görevlileri  ve rehberimiz ile  buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından  SİNGAPUR  Hava Havayollarının tarifeli saferi ile saat 13:30’da Singapur aktarmalı olarak Japonya’nın başkenti TOKYO ‘ya hareket ediyoruz.  Gecemiz uçakta geçiyor. 
 
2.Gün – SİNGAPUR – TOKYO 08:00 / 15:55
Singapur Havalimanı'na varışımızın ardından kısa bir bekleme süremiz olacak. TOKYO uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere tekrar uçağımıza geçiyoruz. Saat 15:55’de Tokyo’ya varışımızın ardından otelimize transfer olacağız. Otele  yerleştikten hemen sonra  gece  dışarı çıkmak isteyecek misafirlerimiz için ekstra bir aktivitemiz var. . Geceleme otelimizde.
 
OTELİMİZ :  APA HOTEL TOKYO 3* vb.
 
AKŞAM GECE TURU  ( EKSTRA TUR ) :   750 TL TOKYO BAY CRUISE   WITH  BUFFET DINNER AND OIRAN SHOW  AÇIK BÜFE YEMEKLİ KÖRFEZ TEKNE TURU – JAPON GELENEKSEK KIYAFET GÖSTERİSİ       
 
Ekstra turumuzda  akşam saat 17:30 da otelimizden ayrılacağız. METRO hattını kullanarak TOKYO KÖRFEZİ limanına  geçiyoruz. Tokyo Körfez tekne turumuzun limandan hareket saati 19:00. Yemekli   gece turumuz 2 saat  sürecektir. Turumuzun bitiminde yine METRO hattını kullanıyoruz. Ve rehberimiz ile birlikte otelimize  dönüyoruz. Hem şehirde yürüyüş yapıyoruz hem de Japonya yerel hayatının içine karışıyoruz. Keyifli bir akşam turundan sonra otelimizdeyiz.   
 
 
3.Gün – TOKYO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben TOKYO şehir turumuzu yapacağız. Turumuz yarım gün sürecektir. Tur  programımızda ,Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrılaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında  TOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz. Yol üzerinde panoramik olarak National Diet Building’i göreceğiz. Turumuzun sonunda TOKYO’nun meşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzu burada sonlandırıyoruz. Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını  keşfetmeye devam edebilirsiniz. Geceleme  otelimizde.

OTELİMİZ :  APA HOTEL TOKYO 3* vb.

 

4.Gün – FUJİ DAĞI – HAKONE TURU

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  serbest saatlerimiz olacak. Arzu eden misafirlerimiz için Ekstra turumuz  var. Geceleme  Otelimizde.

OTELİMİZ :  APA HOTEL TOKYO 3* vb. 

 

EKSTRA TUR :   1,200 TL HAKONE – FUJI YANARDAĞI – ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN  ÖĞLE YEMEKLİ(Japon Mutfağı)

Turumuz sabah 07:30’da otelimizden özel otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone / FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz  başlıyor. Rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİ yanardağı eteklerine ulaşıyoruz. 5.İstasyon olarak bilinen noktaya  çıkacağız. Buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde  JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten sonra  ASHİ GÖLÜ kıyısına  geçiyoruz,  Japonya’nın kutsal göllerinden  olan ve UNESCO  koruması altında olan bu güzel yörede bir  tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya  döneceğiz. 

 

5.Gün – TOKYO – NAGOYA – OSAKA

Bu sabah erken saatlerde Tokyo’dan ayrılacağız. Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. Özel otobüsümüz ile  Osaka’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız  üzerinde ilk durağımız  NAGOYA kenti olacak. Öğle  yemeği molamızı  NAGOYA kentinde vereceğiz. Kısa bir panoramik tur sonrası  yolculuğumuza devam ediyoruz. Osaka’ya öğleden sonra geç saatlerde ulaşıyoruz. Otelimize geçiyoruz. Otele  yerleştikten sonra arzu eden misafirlerimiz için  ekstra gece turumuz olacak. Geceleme  Otelimizde. 

 
OTELİMİZ : APA HOTEL TOKYO 3* vb.
 
EKSTRA TUR  :   700 TL  OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU  ( AKŞAM YEMEKLİ )    Osaka gecelerini, sokaklarını ve yerel hayatı keşfetmeye devam etmek ve akşam yemeğimizi almak üzere  dışarı çıkıyoruz.  Şehrin iç mahallelerinde yürüyüşler yapıyoruz ve Japonların gece yemek yiyip, zaman geçirdikleri mekanları keşfediyoruz. Bu mekanlardan birinde halk ile iç içe akşam yemeğimizi  yiyoruz. 
 
 
6.Gün: OSAKA
Kahvaltımızın ardından Osaka’da serbest günümüz başlıyor. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra gezimiz olacak. Geceleme Osaka otelimizde olacak. 
 
OTELİMİZ : APA HOTEL OSAKA 3* vb. 
 
EKSTRA TUR :  1,050 TL KİŞİMOTO TURU /  ERTUĞRUL FIRKATEYNİ - ŞEHİTLİK  Otelimizden özel aracımız ile  güneye doğru ilerliyoruz. KİŞİMOTO kasabasını ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz esnasında JAPON YEMEĞİ olarak alınacaktır. Osmanlı tarihinde dramatik bir hikayesi olan Ertuğrul firkateyninin battığı Kushimoto kayalıklarına gideceğiz. Burada Ertuğrul Şehitliğini ziyaret edeceğiz. 1890 yılında yola çıkılacağı gün Japon Deniz Kuvvetlerinin tayfun uyarısına rağmen Ertuğrul Firkateyni planlandığı gibi 15 Eylül 1890 tarihinde Yokohama Limanı'ndan ayrıldı. Kuşimoto açıklarında tayfuna yakalanan Ertuğrul Firkateyni 16 Eylül 1890'da  saat 21:30 sularında kayalara çarparak battı. Kazadan sadece 69 denizci kurtuldu. 550 Osmanlı Leventi ise şehit oldu. Turumuzun sonunda Osaka’ya dönüyoruz. 
 
 
7.Gün – KYOTO – NARA – KOBE TURU

Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 
OTELİMİZ : APA HOTEL OSAKA 3* vb. 
 
EKSTRA TURU : 1,150 TL KYOTO – NARA VE KOBE TURU TAM GÜN / ÖĞLE  YEMEKLİ   
Sabah 07:30’da otelimizden ayrılıyoruz. Tur otobüsümüz ile Osaka  şehrinin  çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz. Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehri olacak. Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. Shogun  Ashiaga Yoshimitsu için ZEN inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedibir. Diğer  adı ile  ALTIN TAPINAK  ziyaretimizi  yapacağız. Daha sonra  Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle  yemeği bizleri bekliyor. Gezimizin devamında  ikinci durağımız NARA kenti olacak.  UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz. Buranın bahçesinde Nara geyiklerini de  görüyoruz. Serbestçe  çevrede gezinmekteler. Turumuzun son nokası KOBE şehri olacak. Kobe‘ye varışımızı  takiben Kobe IKUTA  tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme  mekanında bir  mola ile veriyoruz. Misafirlerimizden arzu edenler. Kendileri bir şeyler yiyip içebilirler.  (Tur Fiyatına Dahil Değil) Turumuzun sonunda  Osaka’ya  dönüyoruz. 
 
8.Gün – (ARA UÇUŞ) OSAKA – BUSAN 10:40 / 12:10
Bu sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılacağız. Havalimanına geçiyoruz. KORE’nin Liman şehri BUSAN‘a uçuşumuz  var. Öğleden sonra uçak ile BUSAN’a hareket ediyoruz. Varışta karşılanma ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz yarım günlük ekstra turumuza katılabilirler. Akşam içinde ayrıya farklı bir ekstra turumuz olacak. Geceleme otelimizde.
 
OTELİMİZ : BUSAN TOURIST HOTEL  3* vb.
 
ÖĞLEDEN SONRA YARIM GÜNLÜK EKSTRA TUR :  650 TL BUSAN TÜRK ŞEHİTLİĞİ / BM KORE SAVAŞI MÜZESİ – ( yemeksiz ) 
Yakın tarihimizde çok önemli bir yere sahip olan Kore savaşı  hatıralarını yakından göreceğiz. Belki de hiç duymadığınız ve ilk kez göreceğiniz KORE SAVAŞI gerçekleri ile karşılaşacaksınız. Kore Savaşı, 1950-1953 yılları arasında yapılan, Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki savaştır. Soğuk Savaş'ın ilk sıcak çatışması olmuştur. Savaş, ABD ve Müttefiklerinin daha sonra da Çin'in müdahalesiyle uluslararası bir boyut kazanmıştır. Şehitlik BM Savaş müzesinin bahçesinde yer almaktadır. 
 
GECE EKSTRA TUR : 550 TL BUSAN BALIK HALİ TURU – AKŞAM YEMEKLİ  Asya’nın en yoğun ve hareketli Balık pazarları arasında yer alan Busan  Balık haline gideceğiz. Balık tezgahlarının olduğu geniş bir bölgeyi yürüyerek geziyoruz. Ve bu tezgahların arasında bir restoranda  akşam yemeği yiyeceğiz. 
 
9.Gün – BUSAN – SEUL

Sabah kahvaltımızın ardından TREN istasyonuna geçiyoruz. SEUL yolculuğumuz başlıyor. 

 
PUSAN – SEUL – HIZLI TREN YOLCULUĞU  KTX  :   08:00 /  10:45  2 Saat45dk  
 
SEUL’e varışımızın hemen ardından  öğleden sonra  SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk ziyaret noktamızda  262 metrelik Namsan tepesine çıkarak buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan Gangnam semti. Seul‘un hareketli caddelerinden birisi Gangnam ziyaretimz sonrası otelimize dönüyoruz. Gece arzu eden misafirlerimiz için ekstra turumuz olacak.  Geceleme otelimizde. 
 
OTELİMİZ : BAYBLON HOTEL 3* vb.
 
GECE EKSTRA TUR :  550 TL SEUL GECE SOKAK  YÜRÜYÜŞÜ – AKŞAM YEMEKLİ
Seul’un kalabalık çarşısında bir gece yürüyüşü yapmak ister misiniz. Üstelik yerel restoranlarından birinde salaş bir ortamda akşam yemeği deneyimi yaşama şansıyla beraber. Kore mutfağında ‘’  Khimchi ‘’ adlı bir lahana turşusunu mutlaka deneyin. Tadı zaten tanıdık gelecektir. 
 
 
10.Gün – SEUL 16:40 / 22:05

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası YARIM GÜNLÜK ŞEHİR TURUMUZ  var. Bu turumuzda SEUL Namsan Village gezilecektir. Namsan köyü Kore eski yaşam açık hava müzesidir. Yerel kıyafetleri ve eski Kore kültürü hakkında bilgi almamıza yardımcı olan figürlerle dolu bir ortamda olacağız. Uçuş saatimiz  16:40. Öğle saatlerinde saat 11:30’da odalarımızı  boşaltacağız. Otelin lobisinden hareket saatimiz  13:30. Havalimanı'na  geçiyoruz  ve Singapur Havayolları  tarifeli seferi ile  Singapur  aktarmalı olarak  İstanbul  dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta. 

 
11.Gün – İstanbul 01:45 / 07:45

Singapur Havalimanı'na varışımızın ardından İstanbul uçağımıza geçiyoruz. Ve Türkiye saati ile 07:45’de İstanbul’a varış.  Anılarla dolu turumuzun sona ermesi… 

Tokyo Bay Cruise with Buffet Dinner and Oiran Show - 120 USD
Tokyo Bay Cruise with Buffet Dinner and Oiran Show
HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN - 180 USD
HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN
OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU AKŞAM YEMEKLİ - 110 USD
OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU AKŞAM YEMEKLİ
KİŞİMOTO TURU / ERTUĞRUL FIRKATEYENİ -şehitlik - 165 USD
KİŞİMOTO TURU / ERTUĞRUL FIRKATEYENİ -şehitlik
KYOTO- NARA ve KOBE TURU - 180 USD
KYOTO- NARA ve KOBE TURU
PUSAN TÜRK ŞEHİTLİĞİ / BM KORE SAVAŞI MÜZESİ(yemeksiz) - 115 USD
PUSAN TÜRK ŞEHİTLİĞİ / BM KORE SAVAŞI MÜZESİ(yemeksiz)
BUSAN BALIK HALİ- TURU ve AKŞAM YEMEĞİ - 90 USD
BUSAN BALIK HALİ- TURU ve AKŞAM YEMEĞİ
Extra gece turu/ SEUL GECE SOKAKLARI yürüyüşü- Akşam Yemeği - 90 USD
Extra gece turu/ SEUL GECE SOKAKLARI yürüyüşü- Akşam Yemeği
İndrimli tam paket : 1020 USD
Toplam tüm turlar : 1050 USD / Tüm turlara katılım indirimi : 1020 USD

Apa Hotel Tokyo vb.

,

Apa Hotel Osaka vb.

,

Babylon Hotel Seoul vb.

,

Busan Tourist Hotel vb.

,

Copyright © 2020 | Tüm Hakkı Saklıdır