PERU BOLİVYA UYUNI ARJANTIN KOLOMBIYA 19OCAK

Yorum Yap
Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

PERU BOLİVYA UYUNI ARJANTIN KOLOMBIYA 19OCAK

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Bütün Turlarımız
 • Alt Kategori :
  Bolivya Turları, Kolombiya turları, Peru Turları, Sömestre Turu, Yurtdışı
 • Süre :
  13 Gün
 • Vize Durumu :
  YOK
 • Kontenjan :
  23+1 REHBER
 • Grup Tur Rehberi :
  MUTLU GUNAY
 • ANA HAVAYOLU :
  AIR FRANCE / KLM
 • Operasyon Sorumlusu :
  OZAN ATES

Ejder Turizm ile ilk seyahatim Panama-Ekvador-Galapogos adaları -Kolombiya idi. Her soruna çözüm bulmaya çalışan sempatik ,eğlenceli rehberimiz Onur'u çok sevdik. Latin Amerika keşfetmek istediğim bir coğrafyaydı. Sorunsuz geçen ilk deneyim sonrası bu defa Peru-Bolivya-Uyuni-Şili programına katıldım. Medeniyetler, tarih, coğrafya muhteşem bir deneyimdi benim için. Latin Amerika tarihi konusunda çok donanımlı Sevgili rehberimiz Haluk Işıkmen bizi gerçekten aydınlattı. Çok yorucu ve zorlayıcı bir program sonrası iyi ki gittim diyorum. Latin Amerika'da görülmedik köşe kalmayana kadar turlara devam

17,800 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

PERU BOLİVYA UYUNI ARJANTIN KOLOMBIYA 19OCAK Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 13 Gün
Talep Gönder Sizi Arayalım Ara
Çift Kişilik Oda
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/04/2020-19/01/2021
17,900 TL
17,900 TL
17,900 TL
(0-6) 8,055 TL
(7-12) 13,425 TL
(0-6) 8,055 TL
(7-12) 13,425 TL
(0-6) 8,055 TL
(7-12) 13,425 TL
Üç Kişilik Oda
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/04/2020-19/01/2021
17,800 TL
17,800 TL
17,800 TL
(0-6) 8,010 TL
(7-12) 13,350 TL
(0-6) 8,010 TL
(7-12) 13,350 TL
(0-6) 8,010 TL
(7-12) 13,350 TL
Tek Kişilik
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/04/2020-19/01/2021
20,600 TL
20,600 TL
20,600 TL
(0-6) 9,270 TL
(7-12) 15,450 TL
(0-6) 9,270 TL
(7-12) 15,450 TL
(0-6) 9,270 TL
(7-12) 15,450 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Gezi Ücretlerine Dahil Olan Servislerimiz

*İstanbul-BUENOS AIRES /BOGOTA -Istanbul arasında AIR FRANCE/KLM  Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı.

*YEREL Havayolları ile BUENOS AIRES-SALTA*   CUSCO/LIMA*     LIMA/BOGOTA*

 arası yapılacak uçuşlarda ekonomi sınıfı uçak biletleri

*ÖZEL araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri

*özel araçlarla şehir turları

*LIMA  /  BOGOTA /  BUENOS AIRES        şehir turları

*Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları

*Programda Belirtilen Öğle Yemekleri    [5 ÖĞLE YEMEĞİ ]

Programda Belirtilen Akşam Yemekleri  [ 7 AKŞAM  YEMEĞİ ]

*Macchu Pichu Lüks tren bileti /*MacchuPichu ören yeri gezisi  bileti

*Uros Adası tekne gezisi(TİTİKAKA GÖLÜ )

*Tiwanaku Antik kent gezisi / *Ay Vadisi ziyareti

TANGO SHOW 

*SALTA  TUZ GÖLÜ   ziyareti

*SALAR UYUNİ TUZ ÖLÜ

*TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ

*EJDER TURİZM bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti

*3/4 yıldızlı ve  butik otellerde standart oda kahvaltı konaklama

*seyahat sigortası / Seyahat Başlangıcından Bitimine kadar geçerlidir.( Bu zorlu sigortadır)

 

*PASAPORT GEÇERLİLİK SÜRELERİ MİNUMUM TUR BAŞLANGIÇ TARİHİ İTİBARİ İLE 8 AY OLAMALIDIR. Katılımcılar bireysel evraklarından sorumludurlar

 

 

 

 

 • Gezi boyunca gidilecek ülkelerde genel hava şartları ortalama olarak ;

TUR YOPLANTIMIZDA EN GÜNCEL HAVA SICAKLIKLARI İLETİLECEK OLUP- GENEL TABLO ŞÖYLEDİR.

* Lima: 26/20 derece

* Cuzco: 16/ 7 derece

* La Paz 16/ 5 derece

 

 

 

 • Gezi güzergahı üzerinde bazı yerlerde yağmur görülebilir. Bu sebeple seyahatinizin konforu açısından yağmurluklarınızı günlük turlarınızda yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Gezi esnasında rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Ayrıca yanınızda bir şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi bulundurmanızı da tavsiye ederiz. Yüksek rakımlı bölgelerde rastlanabilecek hava değişikliklerine karşı yanınızda 2 adet polar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 

 • Peru ile Türkiye arasındaki saat farkı -8 saattir. Örneğin Peru’da saat sabah 09:00 iken Türkiye’de akşam üstü 17:00’dır. Diğer ülkeler sırasıyla Bolivya ile -7 saat , Şili ile -6 saat farkımız bulunmaktadır. ( Tüm bu ülkeler saat olarak bizden geridedirler. )

 

 • Peru’nun Para Birimi Peruvian Nuevo Sol’üdür.1 USD = 3.25 Sol’dur.

 

 • Bolivya’nın Para Birimi Boliviano’dur.1 USD = 6.90 Bolivianos’dur.

 

 • Gidilecek ülkelerin her birinde rahatlıkla Amerikan Doları kullanabilirsiniz. Ayrıca para değiştirmek için havalimanlarında bulunan change ofislerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Amerikan Doları’nın kullanılması gidilecek ülkelerde Euro’ya göre daha avantajlı olmaktadır.

 

 • Gidilecek ülkelerde olabilecek hırsızlık olaylarına karşın giderken yanınızda ziynet eşyası ve yüklü miktarda nakit para taşımamanızı rica ederiz.

 

 • Gidilecek olan ülkelerde yapılacak Kara yolculuklarında sınır geçişlerinde ödenmek üzere yaklaşık 40 USD nakit bulundurmanızı ve tur başlangıcında havalimanı görevli personele teslim etmenizi önemle rica ederiz.

 

 • Yasalar gereği el bagajlarında uygulanan sınırlamalara bağlı olarak  100 mg üzeri sıvı taşıma yasağı vardır, özellikle bayan misafirlerimizin şampuan , sıvı saç kremleri, parfüm , kolonya vs gibi maddeleri mümkün olduğunca el bagajlarına almamaları önemle rica olunur.

 

 • Bagajlarımız ;  uluslar arası uçuşlarda 23 kg + 8 kg el bagajı taşıma hakkımız bulunmaktadır. Fakat yapılacak olan iç hat uçuşlarında bagaj sınırı 20 kg + 5 kg el bagajı şeklindedir.Bagajı bu ağırlığın üzerinde olan yolcularımız havalimanlarında ekstra ücret ödemek zorunda kalabilirler. Bagajlarınızı hazırlarken bu uyarıya dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

 

 • Tur esnasında fotoğraf molalarında Rehberimizin belirttiği saatlere uyulmasını önemle rica ederiz. Otel çıkış saatlerimize ,yemek saatlerimize de Rehberimizin belirttiği saate önemle dikkat edilmesini rica ederiz. Belirtilen saate uyulmaması halinde Tur Programında aksaklıklar yaşanmaktadır. Geç kalma durumlarında Rehberimize önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

 

 • Ülkelere girişlerde Gümrük kuralları gereği genelde giriş belgesi doldurulması istenir . Bu konuda Rehberimiz Grup toplandıktan sonra yardımcı olacaktır. Ülke girişlerinde Rehberimizin belirteceği şekilde işlem yapılmasını önermekteyiz.

 

 • Havalimanlarındaki c/in işlemleriniz esnasında özel isteklerinizi c/in anında Havayolu görevlilerine iletebilirsiniz. Grup c/in işlemi bazı Havayollarında yapılamamaktadır.

 

 • Kalacağımız otellerde otele giriş işlemleri Rehberimiz tarafından yapılacaktır. Sizlerden sadece kısa formlar doldurmanız ve imzalamanız rica edilir. Rehberimiz işlemleri yaparken sizler otelin bekleme salonlarında istirahat edebilirsiniz. Rehberimiz oda anahtarlarını size verirken kahvaltı,akşam yemeği,internet kullanımı ,otel hakkında genel bilgileri vs.iletecektir.

 

 • Serbest zamanlarda gruptan ayrı bir organizasyon yaparsanız ,Rehberimizi bilgilendirmenizi ayrıca kalacağımız otellere ait otel adresini içeren kartları almanızı tavsiye ederiz.

 

 • Tur boyunca değerli yüzük,küpe,kolye,saat gibi ziynet ve aksesuarların kullanılmaması tavsiye edilir.

 

Ejder Turizm Seyahat Ekibi İyi Seyahatler Diler….

 

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Gezi Ücretlerine Dahil Olmayan Servislerimiz

Kişisel harcamalar

Yurt dışı çıkış harcı 50 TL

Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler*

Tüm YABANCI BÖLGESEL yerel servis tipleri (Tüm yerel rehberler ,Tüm Otobüs şoförleri Türk Tur lideri,restoranlardaki garsonlar içindir.) 600 TL kişi başı alanda toplanılacaktır.

 

Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri  gibi gerekli hallerde; yerel AKIŞI  düzenleme hakkı Ejder Turizm ‘e aittir.

 

[ SİGORTANIZ TUR BAŞLANGIÇ GÜNÜ DEVREYE GİRER, VARIŞTA SONA ERER / ZORUNLU SİGORTADIR ]

Türkiye haricinde bu tura başka ülkeden katılan misafirleri kapsamaz! O misafirlerimiz ilgili ülkelerden o ülkeye ait bir poliçe düzenletmek zorundadır

 

 

 

Tur Programı

1.GÜN/19 OCAK ’21 İSTANBUL-AMSTERDAM- BUENOS AIRES(ARJANTIN) 17:55 07:05+1

Bugün öğleden sonra saat 15:00’da İstanbul 3. Havalimanı EJDER Turizm  kontuarında yetkilileri ile  buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra KLM HAVA YOLLARI ile AMSTERDAM üzerinden Buenos Aires (Arjantin) uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

2.GÜN/20 OCAK BUENOS AIRES

07:05 de  Buenos Aires şehrine ulaşıyoruz. Havalimanında  çıkışında bizleri bekleyen özel otobüs ile  şehir merkezindeki otelimize  transferimiz yapılıyor.

Otele varışımızda  eğer odalarımız hazır ise , eşyalarımızı odalarımıza  bırakıyoruz, değilse,  eşyalarımızı Otel emanet odasına yerleştirip , ŞEHİR TURU  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz.Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında , ÖĞLE YEMEĞİMİZ yerel restoranda alınacaktır.La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası TIGRE bölgesine yöneliyoruz, bu bölge Parana nehri kıyılarına  doğru kurulmuş , Buenos Aires kent merkezine yaklaşık 1 saat  mesafede olan bir  bölgedir. Haftasonları Arjantin yerel halkının da gezintiler yapmak için sıkça uğradığı , bir  uzak semt havasındadır. Tigre Deltası, Parana nehrinin denize ulaştığı bölgede oluşmuş, doğal kanallar yöresidir.  Bu nehir kanalları üzerinde  TEKNE Turuları  YAPILMAKTADIR

 

Otelimize  dönüyoruz ve Serbest saatlerimiz başlıyor.AKŞAM YEMEĞİ- TANGO SHOW  Gösterisi eşliğinde  alınacaktır. yerel restoranda alınacaktır.

Geceleme Otelimizde.

TANGO NEDİR? Tango, Buenos Aires, Arjantin ve Montevideo, Uruguay kökenli bir dans ve müzik türüdür. Dansla beraber gelişen müzik tarzı da aynı adla anılmaktadır.

İlk yılların tangosu "tango criollo" veya "basit tango" olarak bilinmekle beraber, günümüzde Amerikan ve uluslararasi tango stilleri, Fin tangosu, Çin tangosu gibi çeşitli türler gelişmiştir. Ancak orijinal tango, doğduğu toprakların adıyla, "Arjantin tangosu" olarak anılmaktadır. Tangonun dramatik duygusu, dans sırasında çok zengin doğaçlama fırsatları yaratması, dansın özünde aşk ve melankoli tutkusunun yatmasından ileri gelmektedir.

 

3GÜN/21OCAK BUENOS AIRES-SALTA- Purmamarca 06:40 08:35

Bu sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına  geçiyoruz. İç Hat uçuş yapacağız ve SALTA şehrine uçuşumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Varışta  karşılanma ve

SALTA/ JUJUY  bölgesi gezilerimize başlıyoruz. Tuz Gölü düzlüklerinin oldu dünyaca meşhur

Salinas Grandes ziyareti  yapmak üzere  alandan ayrılıyoruz. Arjantin Tuz gölüne varışımızı ve bu güzel bölgeyi ziyaretimiz sonrası ,Purmamarca kasabasına yöneleceğiz. Kırmızı kayalar yöresinde eşisz doğa fotoğrafları çekeceğiz. Geceleme bu bölgede olacaktır. AKŞAM YEMEĞİ

Otelimiz : Casa Purmamarca 3*

4.GÜN/22OCAK Purmamarca -La Quiaca-Uyuni ( Bolvya )

Sabah çok erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 07:00 de otelimizden çıkış yapıyoruz. İstikametimiz BOLİVYA-ARJANTİN kara hudutu La Quiaca olacak. Burada Sınır geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra  UYUNİ SALAR bölgesine giriş yapacaız. JİPLERİMİZE yerleşiyoruz. 6 Kişilik arazi araçları ile Tuz Düzlüklerine doğru ilerliyoruz. Öğleden sonra SALAR UYUNİ bölgesindeyiz. GÜN BATIMI görsellerini tuz bölgesinde yaşayacağız. Gün batımı sonrası otelimize geçiyoruz. AKŞAM YEMEĞİ

OTELİMİZ : Jardines de Uyuni 3*

5.GÜN/23OCAK Uyuni- ORURO

Bu sabah  UYUNİ TUZ çölünde  YARIM GÜN sürecek Turumuza başlıyoruz. Tuz Gölü üzerinde DAKAR RALLİSİ  başlangıç noktasında ziyaretimiz olacaktır. Bayraklar meydanını göreceğiz, çevre ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra , SALAR UYUNİ den ayrılıyoruz. İstikametimiz ORURO kenti olacaktır. Yakaşık 4,5 saat yolculuktan sonra ORURO ‘ya ulaşıyoruz. Kent meydanında panaromik turumuz olacaktır.

AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : HOTEL EDEN 3*+

6.GÜN/24OCAK ORURO-LAPAZ

Bu sabah kahvaltıdan sonra LAPAZ yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuz yaklaşık 4 saat sürecektir.

Lapaz ‘a varışımızı takiben, kent merkezinde otelimize yerleşip, rehberimiz eşliğinde LAPAZ şehir turunu yapacağız.  Bugün San Francisco Kilisesi,  AY VADİSİ  ve CADILAR PAZARINI göreceğiz.

 Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : LA CASONA HOTEL 3*

7.GÜN/25OCAK LAPAZ -TIWANAKU-PUNO

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben Lapaz’dan ayrılacağız. Bugün programımız  TIWANAKU ANTİK KENTİ ziyareti ile başlayacaktır. Öğle Yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz.  Öğle yemeğimiz sonrası BOLIVYA ve çevresinin en eski Uygarlığı olan TIWANAKU  antik yerleşimini ziyaret ediyoruz. Hem MÜZESİNİ hem de antik sit alanını ziyaret  edeceğiz.  Tapınakları ve UNESCO  dünya mirası sit alanını ziyaret ettikten sonra,. PERU  sınırı olan DESAGUEDERO kasabasına yöneliyoruz. Yine hudut geçişi işlemlerimizi yapacağız, Bolivya’dan çıkış, Peru’ya giriş prosedürlerimizi bitireceğiz, sınır noktasında, araç değişimi olacağı için Bolivya sınırına geldiğimiz araçta lütfen eşyalarınızı bırakmayınız.Yolculuğumuz yaklaşık 5 saat  sürecektir. Öğleden sonra PUNO ya varışımızı  takiben , otelimize yerleşiyoruz, TİTİKAKA  GÖLÜ  üzerindeki İnka kültürünü temsil eden UROS ADASI  tekne turumuzu yapacağız, sazlık evler ve  eski yaşamın izlerini taşıyan çok ilginç bir yer olarak  bölgede bilinen bir  noktadır.Turumuz sonrası  otelimize  dönüyoruz. geceleme otelimizde.AKŞAM YEMEĞİ  otelimizde.

HOTEL CASA ANDINA STANDARD PUNO 3*

8.GÜN/26 OCAK PUNO-Cuzco

Kahvaltının ardından, karayolu ile Cuzco şehrine hareket ediyoruz. Yol güzergahımız boyunca  fotoğraf molalarımız olacaktır, bunların en önemlisi  LARAYA GEÇİDİ 4400 m yaklaşık rakımda olan ve  güzergahımızdaki en yüksek noktayı temsil etmektedir, And dağları yolunu takip ederek ilerleyeceğiz, köylerden geçeceğiz, güzergahımız üzerinde ihtiyaç molası vereceğiz. Öğleden sonra Cuzco ‘ya varışımızı  takiben , otelimize yerleşiyoruz..[  Cusco ,deniz seviyesinden 3000 m yükseklikte olan bir yerleşim yeridir, yüksek irtifalı yerleşim yerlerinin bu geziden başladığı noktadır], kısa bir dinlenmenin ardından öğleden sonra Cusco şehir turumuz olacaktır.. Eski Katedral meydanı, Cuzco Yerel Marketi görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası serbest  saatler  geceleme  otelimizde. AKŞAM YEMEĞİ  

OTELİMİZ :CASA ANDINA HOTEL 3*

9.GÜN/ 27OCAK TAM GÜN -MACHU PICCHU turu

Sabah kahvaltısını takiben trenle tam günlük inka Medeniyetinin beşiği Öğle Yemekli MachuPicchu turumuz başlıyor. Yolculuğumuzun belli bir bölümü trenle kalan kısmı ise otobüsle gerçekleşecektir. İnanılmaz anıtların yakınına kadar giderek hayranlıkla, şaşkınlık arası bir gün geçireceksiniz. Ollantaytambo( Kutsal Vadi ) yolu Cuzco merkezden özel aracımızla  geçiliyor, burada  istasyona ulaşıp PERURAIL  firmasının Lüx trenleri ile  AquaCalientes  (MachuPichu ) istasyonuna  ulaşıyoruz,  dönüşümüzde aynı  rota  üzerinden olacaktır. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alacağız. Akşam saatlerinde Cuzco’ya dönüş ve geceleme otelimizde.

CASA ANDINA HOTEL 3**

10.GÜN/28OCAK CUZCO –LİMA ‘’ KRALLAR ŞEHRİ ‘ 07:40 08.40 uçuş

Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz, Cuzco  havalimanına geçeceğiz , burada Peru Yerel hava yolları ile PERU ‘nun  Lima’  ya uçuşumuzu yapacağız. Varışımızı takibe şehir turumuz başlıyor.

Şehrin tarihi ve antik dokusunun olduğu ;eski caddelerinin yer aldığı tarihi şehir merkezine geçiyoruz; Ana Meydan ,Plaza San Martin, Hükümet Konağı, Santa Domingo Kilisesi ve altındaki dehlizlerde yer alan , eski mezar odaları ´´ Catacomb´´.. Miraflores ve Aşıklar Parkı göreceğimiz yerlerden bazıları…ÖĞLE YEMEĞİ yerel bir restoranda alınacaktır. Miraflores bölgesine  dönüyoruz ve serbest saatlerimiz  başlıyor. .Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : CASA ANDINA STANDARD 3*

11.GÜN/29 OCAK LİMA–BOGOTA ( KOLOMBİYA) 16:00 19:00

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası , Peru kültüründe önemli bir yeri olan

MUSEO ORO DEL PERU (  Altın Müzesi ) ziyaretini yapacağız. İçerisinde tarihi koleksiyonları barındıran çok özel bir müze olan altın müzesini ziyaretini tamamladıktan  sonra ,Havalimanına geçiyoruz. Kolombiya yerel havayolları ile  BOGOTA uçuşumuzu yapacağız.

Akşam saatlerinde Bogota’ya varacağız , otelimize transferimiz yapılacaktır. Geceleme otelimizde

OTELİMİZ : DANN HOTEL BOGOTA 3*

12.GÜN/ 30 OCAK BOGOTA- (GECE YOLA ÇIKIŞ)

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası saat 09:30 yerel rehberimiz bizi otelimizden alıyor, vakit kaybetmeden , şehir merkezine geçiyoruz, şehir turumuz başlıyor, turumuzda ‘’ ALTIN MÜZESİ ‘’ ki Kolombiya tarihini yakından anlayabileceğimiz en düzenli ve kapsamlı müzedir burası, bu müzeyi ziyaret edeceğiz, ve dünyaca meşhur MONSARATI TEPESİ , ki Bogota’nın en güzel manzarasını buradan görebilirsiniz, oraya Finükiler ile çıkacağız. Tüm ziyaretlerimiz sonrası turumuzun sonunda

Akşam yemeği servisi için moa vereceğiz AKŞAM YEMEĞİ sonrası , uçuşumuzu yapmak üzere havalimanına geçiyoruz.

                  Uçuş saatimiz  00:05( 31OCAK )  BOGOTA-PARIS   00:05  16:25

Geceleme AIR FRANCE Hava yolları uçuşunda olacaktır.

13.GÜN/ 31OCAK PARİS -ISTANBUL’a varış 22:35 04:05+1

Paris Havalimanına ulaşıyoruz. Uçuş saatimiz 22:35 İstanbul’a varış saatimiz 04:05

(1 ŞUBAT erken saatleri)Biraz yorgun ama Anılarla dolu turumuzun sonu…

 

 

ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI :  

TURUMUZ GÜZERGAHI ÜZERİNDE YÜKSEK RAKIMLI BÖLGELER MEVCUTTUR.

 Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden Kalp Damar Problemi olanlar Nefes Darlığı Çekenler , Her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir. Turumuz  Programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.

 

Ulaşım

Transport 1 : OI44PA - Names to be entered

Passengers Last name Origin Destination Departure date Departure time Arrival time Flight number CI Status
24 0 Istanbul, Istanbul Airport (IST) - TURKEY Amsterdam, Schiphol (AMS) - NETHERLANDS 19/01/2021 17:55 19:35 KL1614 L OK
Amsterdam, Schiphol (AMS) - NETHERLANDS Buenos Aires, Ministro Pistarini (EZE) - ARGENTINA 19/01/2021 21:20 07:05+1 KL701 N OK
Bogota, Eldorado (BOG) - COLOMBIA Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France 31/01/2021 00:05 16:25 AF423 V OK
Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France Istanbul, Istanbul Airport (IST) - TURKEY 31/01/2021 22:40 04:10+1 AF1390 L OK

BUENOS AIRES OBELISKO HOTEL

,

PUNO CASA ANDINA STANDARD

,

CASA ANDINA HOTEL 3*Cuzco

,

PURMAMARCA HOTEL

,

BOGOTA DANN HOTEL

,

UYUNI Jardines de Uyuni

,

LAPAZ LA CASANO

,

LIMA CASA ANDINA HOTEL

,

Yorum
:
Yanıt