Grand GÜNEY AMERIKA TURU (THY) - 20 OCAK

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Grand GÜNEY AMERIKA TURU (THY) - 20 OCAK

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Bütün Turlarımız
 • Alt Kategori :
  Arjantin Turları, Brezilya Turları, Güney Amerika Turları, Peru Bolivya Şili Turları, Peru Turları, Sömestre Turu, Şili Turları, Yurtdışı
 • Süre :
  18 Gün
 • Vize Durumu :
  YOK
 • ANA HAVAYOLU :
  THY
 • TUR TARİHLERİ :
  20 OCAK 2021

17.11.2019 tarihinde Peru Bolivya Şili turunuza katıldım.Umduğumun üstünde çok geçen bir geziydi.Rehberimiz Kamil Verir başta olmak üzere emeği geçen tüm Ejder tur çalışanlarına teşekkür ederim.Başka gezilerde görüşmek dileğiyle..Nilgün Kıralı

29,900 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Grand GÜNEY AMERIKA TURU (THY) - 20 OCAK Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 18 Gün
Talep Gönder Sizi Arayalım Ara
Çift Kişi
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
08/08/2020-20/01/2021
29,900 TL
29,900 TL
29,900 TL
Tek Kişi
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
08/08/2020-20/01/2021
35,300 TL
35,300 TL
35,300 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Gezi Ücretlerine Dahil Olan Servislerimiz :

 • İstanbul-BOGOTA / RIO DE JANEIRO -Istanbul arasında TÜRK Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı.
 • Yerel Havayolları ile  ARA UÇUŞLAR :

* BOGOTA- LIMA  *   LIMA -CUSCO-LIMA *  LIMA -SANTIAGO * SANTIAGO-BUENOS AIRES

BUENOS AIRES- IGUAZU *  IGUASSU- RIO DE JANEIRO    uçuşlarda ekonomi sınıfı uçak biletleri

 • Bogota (2 gece ) Lima ( 2 Gece ) Cusco (2 Gece ) Kutsal Vadi (1 gece ) Santiago (3 Gece ) Buenos Aires (3 Gece ) Iguassu (1 Gece )  Rio de Janeiro (2 Gece ) – 16 GECE 18 GÜN
 • KLİMALI araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri
 • TÜM şehir turları
 • Lima şehir turu
 • Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları
 • Programda Belirtilen Öğle Yemekleri  [ 6 ÖĞLE YEMEĞİ ]
 • Programda Belirtilen Akşam Yemekleri  [ 3 AKŞAM YEMEĞİ  ]
 • Macchu Pichu Lüks tren bileti /*Machu Picchu ören yeri gezisi
 • Santiago de Chile şehir turu
 • TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ
 •  Bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti(İSTANBUL ÇIKIŞLI )
 • 3/4 ve  butik otellerde standart oda kahvaltı konaklama
 • Seyahat sigortası ( Türkiye ÇIKIŞLI Seyahat Başlangıcından Bitimine kadar geçerlidir)

ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI :  

TURUMUZ GÜZERGAHI ÜZERİNDE YÜKSEK RAKIMLI BÖLGELER MEVCUTTUR.

 Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden Kalp Damar Problemi olanlar Nefes Darlığı Çekenler , Her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir. Turumuz  Programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.

 

TC vatandaşarına VİZE yoktur !  PASAPORT GEÇERLİLİK Süreniz TUR BAŞLANGICINI esas alarak en az 8 Aylık süresi kalmış olmalıdır. Lütfen Pasaport Geçerlilik sürenizi kontrol ediniz. Az günü kalmış ise geziden önce uzatınız.

 

TURUMUZDA  SABAH KAHVALTILARI TÜM OTELLERİMİZDE  MEVCUTTUR.

ÖĞLE  VE AKŞAM YEMEKLERİ PLANLAMASI  PROGRAM İÇERİSİNDE YAZILDIĞI YERDE  DAHİLDİR.

TUR GÜZERGAHI VE TUR  AKIŞ SAATLERİNE UYGUN OLARAK ;  SİZLER İÇİN PLANLANLANMIŞ VE  ORGANİZE  EDİLİP PROGRAMA DAHİL EDİLMİŞTİR. Önemli uyarı : Sabah-Öğle  yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında  alınacak kahvaltılar ve Öğle yemekleri  paket halinde olabilir. 

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Gezi Ücretlerine Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar

Yurt dışı çıkış harcı50TL        

Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler*

Tüm YABANCI BÖLGESEL  yerel servis tipleri (Tüm yerel rehberler ,Tüm Otobüs şoförleri  Tur lideri, restoranlardaki garsonlar içindir.) 850 LIRA kişi başı alanda toplanılacaktır.

 

 

 

Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri  (+2 ve -2 gün) gibi gerekli hallerde; yerel AKIŞI  düzenleme hakkı ürün sağlayıcı acentaya  aittir.

 

 

 

[ SİGORTANIZ TUR BAŞLANGIÇ GÜNÜ DEVREYE GİRER, VARIŞTA SONA ERER / ZORUNLU SİGORTADIR ]

Türkiye haricinde bu tura başka ülkeden katılan misafirleri kapsamaz! O misafirlerimiz ilgili ülkelerden o ülkeye ait bir poliçe düzenletmek zorundadır

Ulaşım

20 OCAK 2021 - ÇARŞAMBA

TK 800  20JAN  ISTBOG          1010 1540  
TK 016  06FEB  GRUIST          0405 2230

 

Tur Programı

GRAND GÜNEY AMERIKA 6ÜLKE 18 GÜN

1.GÜN / 20 OCAK İSTANBUL – BOGOTA 10:10 15:40

Sabah saat  07:00’de  İstanbul  HAVALİMANINDA   EJDER TURIZM kontuarında yetkililer  ve  rehberimiz  ile  buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra TÜRK HAVA YOLLARI ile BOGOTA (KOLOMBIYA) uçuşumuz başlıyor. BOGOTA’ya yerel saat ile  5:40 ‘de varışımızı takiben bizi bekleyen yerel  rehberimiz tarafından karşılanıyoruz ve özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz.  Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ :  IBIS HOTEL MUSEO  4* vb.

2.GÜN / 21 OCAK BOGOTA ŞEHİR TURU [KOLOMBIYA]

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası saat 09:30’da yerel rehberimiz bizi otelimizden alıyor, vakit kaybetmeden  şehir turumuza  başlıyoruz. Turumuzda  ‘’ ALTIN MÜZESİ  ‘’    Kolombiya  tarihini yakından anlayabileceğimiz  en düzenli  ve kapsamlı müzedir burası,  bu müzeyi ziyaret edeceğiz, başkanlık sarayı ve ana meydanı da burada göreceğiz ve  dünyaca  meşhur MONSARATI TEPESİ ,  Bogota’nın en güzel manzarasını buradan görebilirsiniz, buraya füniküler  ile  çıkacağız. Tüm  ziyaretlerimiz  sonrası  otelimize geçiyoruz. AKŞAM YEMEĞİ* ve  Geceleme  otelimizde.  

OTELİMİZ :  IBIS MUSEO  4* vb.

3.GÜN / 22 OCAK BOGOTA – Zipaquirá (Salt Cathedral) - TUZ KATEDRALİ

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben öğle saatlerinde eşyalarımız ile   çok özel bir  bölgeyi ziyaret için Bogota şehir merkezinden özel aracımızla  ayrılıyoruz. Turumuz esnasında ziyaret edeceğimiz    Tuz Kayalar yada Salt Cathedral , Zipaquirá  bölgesinde yer almaktadır. Doğa  harikası bir  yöre olan ve  Kolombiya iç  bölgelerinde yılda binlerce turistin  ziyaret ettiği kutsal topraklar olarak çok saygı gören bir  bölgedir. Turumuz esnasında yerel rehberimizden bilgiler alıyoruz.  Turumuzun sonunda  havalimanına geçiyoruz.

                               **            BOGOTA – LIMA   (PERU ) UÇUŞU   20:10 23:20   **

PERU’nun başkenti LİMA  varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.

CASA ANDINA STANDARD MIRAFLORES HOTEL 3* vb.

4.GÜN / 23 OCAK LIMA[ PERU ] ‘’ KRALLAR ŞEHRİ ‘’

Sabah kahvaltıyı takiben  şehir turumuzu  yapmak üzere otelden ayrılıyoruz. Burası Lima, diğer ismi ile Kralların şehri. Şehrin tarihi ve antik dokusunun olduğu eski caddelerinin yer aldığı tarihi şehir merkezine geçiyoruz. Ana Meydan ,Plaza San Martin, Hükümet  Konağı, San Francisco Kilisesi ve altındaki dehlizlerde yer alan  eski mezar odaları ´´ Catacomb´´ göreceğimiz merkezi noktalar olacak. Miraflores ve Aşıklar Parkı’da bu yerlerden bazıları. ÖĞLE YEMEĞİ yerel bir restoranda alınacaktır. Peru kültüründe önemli bir yeri olan MUSEO ORO DEL PERU ( Altın Müzesi ) ziyaretini yapacağız. İçerisinde tarihi koleksiyonları barındıran çok özel bir müze olan altın müzesini ziyaretini tamamladıktan  sonra , Miraflores bölgesine  dönüyoruz ve serbest saatlerimiz  başlıyor. Geceleme otelimizde.

5.GÜN / 24 OCAK LİMA – CUSCO uçuş saati : 07:00 08:30

Sabah erken saatlerde  otelimizden ayrılıyoruz,  Lima havalimanına geçeceğiz , buradan yerel hava yolları ile Peru‘nun eski başkenti ve tarihi kadim mekanı Cusco’ya uçuşumuzu yapacağız.[ Cusco ,deniz seviyesinden 3000 m yükseklikte olan bir yerleşim yeridir, yüksek irtifalı yerleşim yerlerinin bu geziden başladığı noktadır. ]Varışımızı  takiben  otelimize  transfer  edileceğiz  ,  kısa bir  dinlenmenin ardından öğleden sonra Cusco şehir turumuz olacaktır. Eski Katedral meydanı, Cusco yerel marketi görülecek yerler arasındadır. Bugün şehir turumuz esnasında İnkaların yüzyıllarca üzerinde emek harcadıkları ve Başkanlık sarayı olarak kullandıkları  İnka duvarlarıyla ve tapınaklarıyla  ünlü KORİKANCA tapınağını ziyaret edeceğiz. Bu tapınak 1536’dan beri İspanyollar tarafından Kilise olarak kullanılmak istenmiş ve duvarları yıkılmaya çalışılmış fakat güçlü ve tarihi duvarlar buna izin vermemiş.  Turumuz  sonrası serbest  saatler  AKŞAM YEMEĞİmizi yerel bir restoranda aldıktan sonra otelimize geçiyoruz. Geceleme  otelimizde.  

OTELİMİZ : CASA ANDINA STANDARD  3* vb

6.GÜN / 25 OCAK KUTSAL VADİ – PISAC – OLLANTAYTAMBO

Kahvaltı sonrası Cusco’dan başlayarak Urubamba nehri boyunca  ilerleyerek yapılan kutsal vadi turu için hareket. Pisac kasabasının görülmesi ve ardından mola veriyoruz. İnkalar tarafından uçurum kıyısına yapılmış inanılmaz büyüklükteki yapıları ile ünlü Ollantaytambo kasabasını ziyaret edeceğiz. Bugün tüm gün KUTSAL VADİ içerisinde olacağız. Köyler içinde geçiyoruz ve birçok mola vereceğiz. Geceleme OLLANTAYTAMBO ‘da yapılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

OTELIMIZ : CASA OLLANTAYTAMBO  VALLEY 3*

7.GÜN / 26 OCAK MACHU PICCHU turu

Sabah kahvaltısını takiben trenle tam günlük inka Medeniyetinin beşiği Öğle Yemekli Machu Picchu turumuz başlıyor. Yolculuğumuzun belli bir bölümü trenle kalan kısmı ise otobüsle gerçekleşecektir. İnanılmaz anıtların yakınına kadar giderek hayranlıkla, şaşkınlık arası bir gün geçireceksiniz. Ollantaytambo ( Kutsal Vadi ) tren istasyonundan trenimize bineceğiz. PERURAIL  firmasının lüks trenleri ile  Aquas Calientes  (Machu Pichu ) istasyonuna  ulaşıyoruz, MACHHU PICHU  ziyaretimizi yapacağımız bölgedeyiz. Turumuzun tamamladıktan sonra AKŞAM saatlerinde  dönüşümüzde aynı  rota  üzerinden olacaktır. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alacağız. Akşam saatlerinde Cusco’ya dönüş ve geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : CASA ANDINA STANDARD  3* vb

8.GÜN / 27 OCAK CUZCO – LIMA – SANTIAGO (ŞİLİ) UÇUŞ : 12:50

Kahvaltının ardından  öğleden sonraya kadar serbest saatlerimiz olacaktır. Hiçbir zaman gezmeye doyamayacağınız  bu büyülü İnka şehrini tekar  yürüme ve alışveriş imkanı bulacaksınız.  Daha sonra havalimanına geçiyoruz. 12:50’de YEREL HAVA YOLLARI tarifeli seferi ile LIMA ‘ya geçiyoruz. Lima Havalimanında uçak değiştireceğiz. ŞİLİ YEREL Havayolları ile  17:35  de Lima ‘dan Santiago Chile uçuşumuzu yapacağız. Varış saatimiz 22:15 olacaktır. Santiago alanda karşılanma ve otelimize transferimiz yapılıyor. Geceleme Otelimizde.

OTELİMİZ : NOVAPARK 3* vb.

9.GÜN / 28 OCAK SANTIAGO DE CHILIE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası şehir turuna başlayacağız. Turumuz esnasında Parlemento Binası, Plaza de Armas, Katedral Meydanı, görülecek yerler arasındadır. Ve  FÜNİKÜLER ile  şehrin en yüksek noktası  olan San Cristobal tepesine çıkıp güzel bir  manzara izleyeceğiz. Bu bölgeye Bella Vista  semti denilmektedir. Yine turumuz esnasında, Centro Mercado adındaki yerel eski pazarı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi  yerel bir restoranda alacağız. Tur bitimi otele dönüş serbest zaman ve geceleme otelimizde.

10.GÜN / 29 OCAK VALPARAISO ve VINA DEL MAR TURU

Sabah kahvaltı sonrasında güzel bir turumuz var. Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nın yaşadığı , sanatçılar, bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan  Şili’nin okyanus kıyısında bulunan Pasifiğin İncisi olarak anılan butik şehri Valparaiso’ya düzenleyeceğimiz gezi başlıyor. Şehir merkezine 2,5 saat mesafede olan  Vina del Mar  şehrini  görüyoruz .ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır.  Bu ziyaretimiz esnasında  zamanımız el verirse  Dünyaca ünlü ŞİLİ ŞARAPLARI  ve üzüm bağlarını ziyaret edeceğimiz bir molamız olacak, Turumuzun sonunda yeniden otelimize   dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

11.GÜN / 30 OCAK SANTIAGO (ŞİLİ) - BUENOS AİRES (ARJANTİN) Uçuş : 07:30

Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz.  Arjantin’in güzel  havasıyla ve geniş bulvarlarıyla  ünlü , 19. Yüzyılın efsane şehri Buenos Aires  şehrine uçuşumuzu yapmak üzere havalimanına varıyoruz. Tango’nun başkenti Buenos Aires’e ulaşıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüs ile  şehir merkezindeki otelimize  transferimiz yapılıyor. Otele varışımızda  eğer odalarımız hazır ise , eşyalarımızı odalarımıza  bırakıyoruz, değilse  eşyalarımızı otel emanet odasına yerleştirip  ŞEHİR TURU  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında ; La Boca Mahallesi, Palermo,  Puerto Madero, Eva Peron’un kabri Recoleta , Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası Otelimize  dönüyoruz. Geceleme Otelimizde.

OTELİMİZ : PARK SİLVER OBELİSCO 4* vb.

12.GÜN / 31 OCAK BUENOS AİRES – COLONIA ( URUGUAY ) TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası hiç kaybetmeden DENİZ YOLLARI FERİBOT terminaline geçeceğiz. BUENOS AIRES- COLONIA (URUGUAY )  12 :15/13 :30  Feribotu ile  URUGUAY’ın küçük, sakin ama renkli kenti COLONİA’ya haraket ediyoruz.Varışı takiben COLONIA ŞEHİR TURU yapacağız, taş parke sokakları ve koloniyal mimarisini göreceğiz, rehberimizden bilgiler alacağız. Bu şirin kentte  Öğle  Yemeği alacağız. Yemekten sonra kısa serbest saatlerimiz olacaktır. Dönüş yolculuğu için yeniden feribot terminaline geçiyoruz. COLONIA- BUENOS AIRES (ARJANTİN)    Akşam    Feribotu ile yeniden Arjantin’e dönüş yapacağız. Otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

13.GÜN / 1 ŞUBAT BUENOS AİRES

Kahvaltı sonrası  turlarımıza devam edeceğiz. Paketimize dahil çok güzel bir tur bizleri bekliyor. 3 saatlik Tigre Deltası turuna başlıyoruz. Bu tur Tigre semtine  kara yolu ile  gidiş , nehir ağzı (delta)  bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsamaktadır.. Turumuzun sonunda Buenos Aires ‘de serbest saatlerimiz olacaktır. Geceleme otelimizde

14.GÜN / 2 ŞUBAT BUENOS AİRES - IGUASSU ŞELALELERİ [uçak saati : 09:30 11:45]

Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer. Ulaşacağımız  nokta, Iguassu Şelalesinin ARJANTİN tarafıdır. Iguassu Şelalesi Brezilya Arjantin doğal hududu durumundadır. Bu gün Öğle saatlerinde , havalimanına varışımızı  takiben, Brezilya  tarafına  sınır  geçiş işlemlerimizi  gerçekleştireceğiz. IGUASSU ŞELALESİ BREZİLYA  MİLLİ  PARKINA ulaştıktan sonra , bu muhteşem doğa harikası parkı ve şelaleyi YÜRÜYÜŞ yaparak gezmeye başlayacağız. Turumuzun sonunda  otelimize  geçiyoruz.

OTELİMİZ: GOLDEN TULIP INTERNATIONAL HOTEL 4*

15.GÜN / 3 ŞUBAT IGUASSU –RIO DE JANEIRO 11:30 / 13:20

Kahvaltı sonrası  havalimanına geçiyoruz  ve  Rio De Janeiro ‘ya  yolculuğumuz  başlıyor. Varışta alanda karşılanma  ve otelimize  geçiyoruz. Rio de Janeiro’nun güzel sokaklarını ve canlı plajlarını  görüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ:WINDSOR COPPACABANA HOTEL 4*

Rio de Janeiro , Guanabara Körfezi, Avrupalılarca 1 Ocak 1502 tarihinde keşfedildi. 1555 yılında, Fransızlar bu körfezdeki adaların birine 500 kişilik koloni kurdu. Portekizliler, 1565 yılında São Sebastião do Rio de Janeiro adıyla şehri kurdu. 2 yıl içerisinde, Fransız kolonisi yok edildi. 17. yy'de Minas Gerais'te altın bulununca, Rio de Janeiro limanlarının önemi arttı. 1763'te, Portekizlilerin koloni başkenti oldu. Bağımsızlık ilan edildikten sonra, şehir başkent olarak durmaya devam etti. 21 Nisan 1960 tarihine kadar başkent olarak kaldı. Bu tarihte, başkent Brasília oldu.

16.GÜN / 4 ŞUBAT RIO DE JANEIRO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, rehberimiz eşliğinde Rio De Janeiro turumuza başlıyoruz.  Turumuz esnasında Belediye Tiyatrosu, Metropolitan Katedrali'nin yanı sıra Rio'nun Botafogo, Flamengo, Ipanema, Leblon gibi çeşitli plajlarını da göreceğiz.  Mola  sonrası MARACANA  Stadyumunu ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ nin  CHURSCARIO  Restoranda alacağız ( BREZİLYA USULU IZAGARA ET ) yemek sonrası ,dünyaca ünlü Corcavado Tepesine hareket ediyoruz.Tren ile tepeye çıktığımızda Rio’nun sembolü dünyanın en büyük İsa heykeli ile karşılaşıyoruz ve şehrin muhteşem manzarasına tanıklık ediyoruz. Yine tren ile  aşağıya kadar iniyoruz. Turumuzun bitiminde  otelimize dönüyoruz. Geceleme  Otelimizde

17.GÜN / 5 ŞUBAT RIO DE JANEIRO – SAO PAULO

Otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası  odalarımızdan çıkış yapacağız. Eşyalarımız ile birlikte SON GÜNÜMÜZDE  ,Rio ‘da çevre gezilerimize  devam edeceğiz. Bugün   yine  dünyaca  ünlü  RIO ‘nun SUGAR LOAF yani ŞEKER TEPESİ’ni    ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Teleferik ile Urca tepesine çıkıp kısa bir gezi yaptıktan sonra ikinci bir teleferik ile Sugar Loaf kayasının tepesine varıyoruz.  Sugar Loaf yani Şeker Tepesi  dev bir  Granit dağdır,  Portekizli askerler  bölgeye ilk geldiklerinde, denizin ortasındaki bu  granit kaya parçasını uzaktan şeker çuvalına benzetmişlerdir. Rengi koyu  kahverengi olduğu için , gerçekten böyle bir  anımsatma  yapmaktadır. Denizden yüksekliğin 420m. olduğu tepede şehrin güzel manzarasını deniz tarafından seyrediyoruz. Daha sonra karayolculuğu ile Sao Paulo   HAVALİMANINA GEÇİYORUZ.  İstanbul uçuşumuz sabaha karşı olacaktır.

18.GÜN / 6 ŞUBAT SAO PAULO - ISTANBUL 04:05 22:30

Sao Paulo  havalimanında işlemlerimizi yaptıktan sonra Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz.   Uçuş saatimiz İstanbul için 04:05. İstanbul yerel saati ile akşam 22:30 ‘da  İstanbul yeni havalimanına ulaşıyoruz. Turumuzun sona ermesi.

Copyright © 2020 | Tüm Hakkı Saklıdır