GRAND PATAGONYA PASKALYA ADASI TURLARI - THY

Yorum Yap
Tur Bilgileriniz
 • Süre :
  16
 • Vize Durumu :
  VİZESİZ
 • Havayolu :
  TÜRK HAVA YOLLARI
 • Kalkış:
  İstanbul
16 Gün
Sizi Arayalım Talep Gönder
Çift Kişilik Oda
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
11/11/2024
5,890 $
Tek Kişilik Oda
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
11/11/2024
6,600 $

Tur Programı

1.GÜN* ISTANBUL-BUENOS AIRES 10:20 – 22:25

İstanbul  Havalimanında  saat  07:00 ’da Ejder Turizm yetkilileri ile  buluşmanın ardından Türk Havayolları tarifeli seferindeki bagaj ve check in işlemlerimizin ardından Buenos Aires’ olan direkt uçuşumuz için uçaktaki yerlerimiz alıyoruz. Yerel saat ile 22:25’te varışımızı takiben havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile Buenoes Aires’teki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oteldeki check in işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : PARK SILVER OBELISCO 4* vb.

2.GÜN* BUENOS AIRES – SANTIAGO DE CHILE 07:50 – 10:10

Sabah erken saatlerde ŞİLİ- SANTIAGO uçuşumuzu yapmak için Buenos Aires havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile  gerçekleştireceğimiz uçuşumuzdaki bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Yerel saat ile 10:10’da varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımız ile buluşup Santiago şehir turumuza başlıyoruz. Katedral Meydanı- HZ MERYEM tepesi ve FUNIKULER ile  tepeye  çıkıp şehri izleyeceğimiz noktalar göreceğimiz yerler arasında. ÖĞLE  YEMEĞİ(1) için  MARCADO – merkez Su ürünleri hali/çarşısına gideceğiz. Yerel bir restoranda BALIK menü  alacağız. Turumuzun sonunda otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : PANAMERICANA PROVIDENCIA 4* vb.

3.GÜN* SANTIAGO DE CHILE – PUERTO NATALES 11:15 – 14:29

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Santiago havalimanına geçiyoruz. Yerel havayolları ile 11:15’e Puerto Natales’e 3 saat sürecek uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçuşumuz başlıyor. Öğleden sonra Puerto Natales kentine ulaşıyoruz , Varışımızı takiben Torres Del Paine Milli Park Turu’na başlıyoruz. Torres del Paine Mili Parkı Turu Yaklaşık bir saat boyunca ıssız bir manzaranın güzelliğini izledikten sonra ilk durağımız, 24 km uzunluğundaki, Sarmiento Gölüne bakan bir manzara noktasına ulaşıyoruz, Hava koşullarına bağlı olarak, buradan Paine dağlarını ve meşhur Paine Tower’ı ilk kez görmeniz mümkün olabilir. Ardından, turumuz ‘Laguna Amarga’ (Bitter Lagoon) da devam ediyor. Yeraltı suları ve yağmurlarla beslenen, mineral ve tuz oranı açısından çok zengin olan bu gölün ismi çok tuzlu suyundan gelmektedir. Ayrıca yaz zamanı flamingolara geçici bir süre ev sahipliği yapar. İkinci durağımız buraya özgü bu güzelliğe hayranlık duyacağınız bir manzara noktası.Ardından turumuzla 1961 de yapılan ve şu an 242,242 hektar arazisi bulunan Torres del Paine National Park’ın içine giriyoruz. Parkın içerisinde, buzulların erimesiyle oluşmuş olan, Nordenskjöld Gölünü görebileceğiniz bir manzara noktasında mola veriyoruz.. Bu gölün oluşum şekli ona mükemmel turkuaz rengini vermektedir. Burada, aynı sıra dağlarda bulunan, Paine Horns granitini görüyoruz. Yaklaşık 12 milyon yıllık olduğu düşünülen bu granit, bölgedeki dev bir magmatik hareketle meydana gelmiştir. Sonrasında, parkın içerisindeki turumuza devam ediyoruz. Turumuzun sonunda .Geceleme otelimizde PURTO NATALES ‘de. AKŞAM YEMEĞİ yerel restoranda.

OTELİMİZ : HOTEL COSTAUSTRALİS VB

4.GÜN* PUERTO NATALES – PUNTA ARENAS

Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz, özel aracımız ile Punta Arenas’a doğru 4 saatlik kara yolculuğumuz olacak. Patagonya coğrafyasını geçiş yapıyoruz. Az nüfusun yaşadığı bu bölgeler ,sessiz ve oldukça sakin yerlerdir. PUNTA ARENAS ‘a Güney Patagonya bölgesi liman şehrine ulaşıyoruz, vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz.  MACELLAN ADASI- PENGUENLER-MİLLİ PARK TURU Bu turumuz yaklaşık 4 saat sürecektir , kısa br tekne yolculuğu da yaparak Macellan adalarına ulaşıyoruz,Macellan boğazı sularında yer alan bu küçük adalarda on binlerde Güney Patagonya Penguen kolonileri yaşamaktadır. Milli Parkta rehberimiz eşliğinde bu doğa güzelliğini keşf ediyoruz. Yürüyüş ve fotoğraflar çekimi yaptıktan sonra , PUNTA ARENAS merkezine döneceğiz. AKŞAM YEMEĞİ / GECELEME otelimizde.

OTELİMİZ : HOTEL CABO DE HORNOS 4* VB

5.GÜN* MACELLAN BOĞAZI -USHUAİA ‘’ DÜNYANIN SONU ‘’

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası özel aracımız ile bölgeden ayrılıyoruz, 600 km sürecek uzun bir yolculuk yapacağız. Punta Delgada bölgesinde FERIBOT ile Macellan Boğazını geçeceğiz. Bugün ülkeler arası kara hudutu geçimiz olacaktır. ŞİLİ ‘den çıkış işlemlerimizi yapacağız. Arjantin topraklarına giriş yapacağız. Yol güzergahımız üzerinde fotoğraf molaları veriyoruz. Dünya’nın Sonu olarak adlandırılan USHUAIA Arjantin’in en güney noktasında yer alan Liman ve yerleşim kentidir. Daha ilerisinde yaşam yoktur. AKŞAM YEMEĞİ’ni otelimizde alıyoruz Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : TIERRA HOTEL VB

6.GÜN* USHUAİA TREN VE TEKNE TURU

Sabah kahvaltımızın ardından bölge turumuza devam ediyoruz. Tam günlük turumuzda ilk olarak katamaran ile Lighthouse (deniz feneri ) ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. Ardından Kuş adası’nı ziyaret ediyoruz. Akabinde deniz aslanlarını görme fırsatımız olacak. Tierra del Fuego (Ateş toprakları) olarak adlandırılan bölgede keyifli bir tren yolculuğu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Dünya’nın sonu olarak isimlendirilen Fin Del Mundo noktasına 7km lik bir mesafeyi bölgeye getirilen mahkumların taşındığı trenler ile kat ediyoruz. Turumuzun bitiminde tekrar otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.  

OTELİMİZ : TIERRA HOTEL VB

7.GÜN* USHUAIA-EL CALAFATE 18:20 - 19:40

Bugün USHUAIA ‘da son günümüz , bugün  akşam saatlerinde EL CALAFATE' ye uçuşumuz olacaktır, lakin sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , dünyanın  en meşhur     Milli Parklarından biri olan ATEŞ TOPRAKLARI  Tierra Del Fuego Parkı ziyarete gideceğiz.  Tierra del Fuego Milli Parkı [ Ateş Toprakları ] Ateş Toprakları, Güney Amerika'nın güney ucunda aynı adı taşıyan bir büyük adası da olan adalar topluluğu. Macellan Boğazı'nın ötesinde, 53° ile 56° güney enlemleri arasında bulunmaktadır. Milli Parkı zyaret ettikten sonra , havalimanına geçiyoruz. Ve  EL CALAFATE ‘ye uçuşumuzu yapıyoruz. El Calafate ‘ye varıyoruz, eşyalarımızla otelimize yerleşiyoruz,  AKŞAM YEMEĞİ ve Geceleme otelimizde

OTELİMİZ : CALAFATE HOTEL VB.

8.GÜN* PERITO MORENO BUZULU

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , turumuza başlıyoruz. PERITO MORENO  BUZULU  ziyaretini yapmak üzere, otelimizden ayrılıyoruz,  dünyanın en önemli buzulları arasında yer alan bu doğa harikası Milli Parkı ziyaret  ediyoruz. BUZUL  MİLLİ PARKINA ulaşıyoruz. Muhteşem manzarayı daha yakında yaşamak için 1 saat  sürecek bir  TEKNE turuna katılacağız.,yeniden EL CALAFATE ‘YE döneceğiz. Akşam yemeği ve Geceleme  otelimizde.

OTELİMİZ : CALAFATE HOTEL VB

9.GÜN* EL CALAFATE - BUENOS AIRES 15:00 - 18:00

Bu sabah  otelimizde alacağımız  kahvaltıyı takiben ,,Patagonya  bölgesinde son saatlerimizi  geçirdikten sonra  saat 15:00 de  Arjantin Hava Yolları ile başkent Buenos Aires’e  ulaşacağız, varışta  özel aracımızla   otele transfer,  AKŞAM YEMEĞİ ve GECELEME  BUENOS AIRES te otelimizde.

OTELİMİZ : PARK SILVER OBELISCO 4* vb.

10.GÜN* BUENOS AIRES – SANTIAGO DE CHILE 22:00 00:20+1

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ŞEHİR TURU  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında , La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası ÖĞLE YEMEĞİ(3)  yerel restoranda alacağız. Öğleden sonra gezimize devam edeceğiz, 3 saatlik Tigre Deltası turuna başlıyoruz. Bu tur Tigre semtine  kara yolu ile  gidiş , nehir ağzı (delta)  bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsamaktadır.. Turumuzun sonunda havalimanına geçiyoruz. Bu gece Şili’nin Santiago kentine uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Havalimanına varış ve bilet,bagaj işlemlerinin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Santiago’ya varışımızı takiben havalimanında bizi bekleyen aracımız ile buluşup otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Santiago’da otelimizde.

OTELİMİZ : PANAMERICANA PROVIDENCIA 4* vb.

11.GÜN* SANTIAGO – ISLA DE PASCUA ( PASKALYA ADASI ) 06:30 / 09:55

Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden çıkış işlemlerimizi yapmak üzere uyanacağız. Kahvaltımızı paket olarak aldıktan sonra özel aracımız ile Santiago havalimanına transferimiz gerçekleştiriyoruz. Yerel havayollarının tarifeli seferi ile Pasifik okyanusunun ortasında bulunan ve toprak bölgesi olarak Şili’ye bağlı olan Paskalya adasına uçuşumuzu yapmak üzere işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bu uçuşumuz yaklaşık olarak 5,5 saat sürecek. Yerel saat ile 09:55’de Paskalya adası havalimanına varışımızın ardından yerel rehberimiz ve özel aracımız bizleri karşılıyor olacak. Hiç vakit kaybetmeden bölgedeki turlarımıza başlıyoruz. İlk olarak Rano Kau Volkanının bulunduğu kısma doğru gidiyoruz. Burada Rano Kau volkanını ziyaret ederek fotoğraflar çekerken aynı zamanda  yerel rehberimizden volkan ve bölge hakkında bilgiler alacağız. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Orongo bölgesine devam edeceğiz. Burada  mistik görünümleri ile adada birçok bölgede yer alan Moai heykellerinden  7 adamlar olarak bilinen seriyi göreceğiz.  Fotoğraflarımızı çekip, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra tekrar aracımıza geçerek konaklayacağımız otelimize gitmek üzere yola koyuluyoruz. Giriş işlemlerimizi gerçekleştirerek akşam Yemeğimizi alacağız. Ardından dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. 

OTELİMİZ : HOTEL THAI THAI   3* vb. 

12.GÜN* ISLA DE PASCUA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben çevre gezilerimize devam etmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Mistik tarihi geçmişini daha detaylı tanıyabileceğimiz gezimizde Moai heykellerinin ilk inşa edildiği yer  olarak bilinen Ahu Akahanga bölgesine gideceğiz. Bu taşlık alanda yerel rehberimiz bizlere devasa Moai heykellerinin yapımları hakkında bilgiler veriyor. Daha sonra bölgeden ayrılarak doğa içerisinde piknik tarzında öğle yemeğimizi almak üzere mola vereceğiz. Yemeğimizi aldıktan sonra turumuza devam etmek üzere adanın sahil bölgelerinden Anakena plajının bulunduğu kısma geçiyoruz. Burada sıra halinde dizilmiş moai heykellerini görüp fotoğraflarımızı çektikten sonra turumuzu bitirerek otelimize döneceğiz. Geceleme otelimizde. 

OTELİMİZ : HOTEL THAI THAI   3* vb. 

13.GÜN* ISLA DE PASCUA - SANTIAGO DE CHILE 14:55 - 21:25

Bu sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra kısa serbest saatlerimiz olacak. Öğle saatlerine doğru havalimanına giderek ana karaya dönmek üzere uçuş işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Yerel havayollarının tarifeli seferi ile 14:55’de uçağımız hareket edecek. Yerel saat ile 21:25’de Santiago de Chile havalimanına varışımızın ardından özel aracımız ve yerel rehberimiz bizleri karşılayacak. Şehir merkezindeki otelimize giderek giriş işlemlerimizi yapacağız. Geceleme otelimizde. 

OTELİMİZ : PANAMERICANA PROVIDENCIA 4* vb.

14.GÜN* SANTIAGO DE CHILE – VALPARAISO & VINA DEL MAR

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından bizleri bekleyen yerel rehberimiz ve tur aracımız ile gezimizi yapmak üzere yola koyuluyoruz. Santiago’nun batısına , Pasifik okyanusu kıyılarına doğru 115 km’lik bir kara yolculuğu yapacağız. Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nın yaşadığı , sanatçılar, bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan  Valparaiso şehrine ulaşmadan önce yolda molalarımız olacak. Valparaiso şehrine varışımızda ilk olarak Pablo Neruda’nın evinde bir mola vereceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada vereceğimiz  serbest zamanımızda Pablo Neruda’nın müze olan evini ekstra ödeyerek gezebilirler. Buradaki serbest zamanımızın ardından kentin sokak sanatçıları tarafından yapılmış renkli ve sanat eseri değerinde grafitilerle dolu sokaklarında yürüyüş yapıyoruz. Adeta bir açık hava müzesi olan bu şehir günümüzde turistlerin ve gençlerin mutlaka gelip yaşamak isteyeceği güzellikte bir şehirdir. Valparaiso aynı zamanda UNESCO tarafından Dünya kültür mirası listesinde yer almaktadır. Sonraki durağımız olan Vina Del Mar şehrini görmek üzere tekrar aracımıza geçiyoruz. Yol güzergahımızda fotoğraf molalarımız da olacak.  Vina del Mar şehri Şarap üretimi için  yetiştirilen üzüm bağlarının kurulduğu ilk yerdir. Fakat Pasifik okyanusunun geceleri olan soğuğu dolayısıyla daha iç bölgelere taşınmıştır. Günümüzde yazlık evlere ve kumarhanelere  ev sahipliği yapmaktadır. Vina del Mar ziyaretimizi tamamladıktan  sonra tekrar aracımıza binerek Vitacura veya Casa blanca vadilerinde yer alan bağlarda  Dünyaca ünlü ŞİLİ ŞARAPLARININ   yapıldığı üzüm bağlarını ziyaret edeceğimiz bir molamız olacak . Bu şarapları tatma imkanı da bulabileceğiz. Turumuzun bitiminde Vina Del Mar bölgesindeki otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : NOVOTEL VINA DEL MAR 4* vb.

15.GÜN* SANTIAGO DE CHILE - BUENOS AIRES – ISTANBUL 23:55 – 22:30+1

Sabah erken saatlerde Buenos Aires uçuşumuzu yapmak için ŞİLİ- SANTIAGO havalimanına transfer oluyoruz. Uçak saatimiz 08:20 . Yerel havayolları ile  gerçekleştireceğimiz uçuşumuzdaki bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Buenos Aires’e varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımızda yerlerimizi alıyoruz. Zamanımız el verirse Buenos Aires’te panaromik bir tur yapacağız. Bugün dönüş uçuşumuz var , havalimanına transferimizden önce akşam yemeğimizi almak için yerel bir restauranta gideceğiz. Uçak saatimiz 23:55 ,bilet ve bagaj işlemlerimiz için uçuştan 3 saat önce havalimanında olacağız. Türk Havayolları direkt seferi ile olan dönüş uçuşumuzda ki yerlerimizi alıyoruz. Geceleme uçakta.

16.GÜN* ISTANBUL VARIŞ 22:30

Akşam saatlerinde İstanbul havalimanına varıyoruz. Anılarla dolu turumuzun sona ermesi. 

ÖN BİLGİLENDİRME

GENEL BİLGİLENDİRME ve HATIRLATMALAR 

VİZELER HAKKINDA BİLGİLENDİRME :

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaportuna sahip olan Bordo (Normal) ve Yeşil  pasaport hamili misafirlerimiz programdaki  2 ülkeye de girişte vizeden muaftırlar. 

 

Pasaportlarınızın  geçerlilik süresi dönüş  tarihinden itibaren en az 6 ay olma zorunluluğu vardır. Farklı ülke vatandaşı olan misafirlerimizin vize sorumlulukları kendilerine aittir.  

 

Uçak Saatleri Hakkında Bilgilendirme :

Turumuzun farklı tarihlerinde AIRFRANCE & KLM  Havayollarının tarife saatlerine göre  gidiş ve dönüş uçağının  İstanbul’dan çıkış ve varış  ulaşım saatleri değişiklik gösterebilir. Takvim gününe göre havayolları tarafından belirlenir.  Bu turumuza kayıtlı misafirlerimiz turu satın aldıkları günden itibaren web sayfamız üzerinden  www.ejderturizm.com.tr   ‘’ TUR TARİHLERİ - UÇUŞ DETAYLARI ’’ kısmından tur tarihini bularak uçuş saatlerinin detaylı bilgilerine ulaşabilir. Dilerseniz satış temsilciniz de sizlere  memnuniyetle yardımcı olacaktır.  Diğer detaylar hakkında  turun kalkışından 15 gün önce konfirme otel isimlerinin yazılı olduğu güncel bir program ve son hatırlatma notları ile tüm misafirlerimiz bilgilendirilir.  İstanbul çıkışlı bu turumuza yurtiçi farklı bir şehirden katılacak olan misafirlerimizin İstanbul’a  geliş – gidiş biletlerini almadan önce mutlaka paket turun uçuş saatlerini teyit  ettirmelerini önemle rica ederiz. 

Havayolları Hakkında Bilgilendirme :

Turumuzun tarihlerine göre  gidiş -dönüş uçağında İstanbul’dan çıkış ve  ulaşma saatimiz değişiklik gösterir. Eğer gidiş  uçağımız AIRFRANCE  Havayolları ileyse PARİS’ten aktarma yapılır. Uçağımız KLM havayolları ileyse aktarma şehri Amsterdam’dır. AIRFRANCE  ve KLM Havayolları ortak hizmet vermektedir. Uçuşlar Takvim gününe göre havayolları tarafından belirlenir.  

 ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI :  

*Önemli uyarı : Sabah yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında  alınacak kahvaltılar paket halinde olabilir. Program içerisinde dahil olan yemekler gidilecek ülkelerin gastronomisine göre servis edilir. 

* Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Kalınan Oteller, Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri (+1 ve -1 gün gibi ), yerel uçak kalkış saatleri gerekli hallerde yerel olarak düzenleme hakkı Ejder Turizm‘e aittir.

 

Fiyata Dahil Olanlar

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ :

 • İstanbul-  Buenos Aires – İstanbul  Türk Hava Yolları ile  gidiş/dönüş Bilet
 • Yerel havayolları ile şehirler arası yapacağımız ekonomi sınıfı uçuş / ferry biletleri;
 • Buenos Aires – Santiago Chile ( UÇAK )
 • Santiago Chile – Puerto Natales ( UÇAK )
 • Ushuaia - El Calafate (UÇAK )
 • El Calafate - Buenos Aires   ( UÇAK)
 • Buenos Aires – Santiago Chile ( UÇAK )
 • Santiago Chile – Isla de Pascua – Santiago Chile ( UÇAK )
 • Santiago – Buenos Aires ( UÇAK )
 • MACELLAN BOĞAZI geçiş (  Ferry )
 • Santiago De Chile’de 3
 • Isla De Pascua’da 2
 • Punta Arenas’da 1
 • Puerto Natales’de 1
 • Ushuaia’da 2
 • El Calafate’de 2
 • Buenos Aires’de 2
 • Vina Del Mar’da 1 gece olmak üzere  toplam 14 Gece  Oda & Kahvaltı şeklinde 3 – 4 yıldızlı otellerde  ve butiklerde  konaklama .
 • Valparaiso , Viña Del Mar Şehirleri Turu ve Şarap Bağları Gezisi 
 • Isla De Pascua ( Paskalya Adası) Turu ve çevre gezileri
 • Punta Arenas , Macellan Boğazı Tekne Turu ve Magdalena  Adası (Penguenler Adası) Turu
 • Puerto Natales Torres Del Paine Gezisi ve Milli Park Girişi
 • El Calafate Perito Moreno Buzulu Turu ve Tekne Turu
 • Panoramik Buenos Aires yarım günlük tur ve Tigre Deltası turu
 • Programda dahil olarak belirtilmiş yerlerde 4 ÖĞLE YEMEĞİ  ve 8 AKŞAM YEMEĞİ
 • Tur programı içerisinde yer alan tüm havalimanı ve  tur transferleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sağlık Sigortası   ( Sigortanız tur başlangıç tarihinde devreye girer , yurtdışı seyahat sigortası olduğundan dolayı , yurtdışına çıkarken başlar. Zorunlu Sağlık Sigortasıdır. Seyahatin iptalini karşılamaz. Bunun için bir sigorta şirketinden özel sigorta yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca turumuza yurtdışından katılacak olan misafirlerimizin kendi sigortalarını yola çıkacakları ülke üzerinden yaptırmaları gerekmektedir. Türkiye’den farklı bir ülke çıkışına sigorta yapmak mümkün değildir.

Fiyata Dahil Olmayanlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER :

 • Kişisel harcamalar/Yurt dışı çıkış harcı (150 TL) / Programda belirtilmeyen yerlerdeki öğle ve akşam yemekleri
 • Dahil edilen yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler
 • Tüm yabancı servis tipleri (Bölgeler de kullanılan Tüm yabancı rehberler, tüm  yabancı otobüs şoförleri, gidilen restoranlardaki  yabancı garsonlar, otellerde ki yabancı bellboylar, sınır geçişlerinde ki  yabancı valiz taşıyıcıları içindir.) 150 USD  (Tavsiye edilen)  kişi başı alanda toplanacaktır.
 • Gerekli hallerde PCR testi ilave ücretleri.
 • Isla De Pascua ( Paskalya ) adası ayak bastı ücreti

 

 TUR GÜZERGAHI VE TUR  AKIŞ SAATLERİ  hava ve ülke  şartlarına  göre  değişmeler  gösterebilir.

İlgili değişmelerden Misafirlerimiz haberdar edilecektir.

 

 

 

Ulaşım

 

10 KASIM 2023

  1  TK 015 Q 10NOV5 ISTEZE HK1          1005 2225   

  2  TK 016 O 24NOV 5 EZEIST HK1          2350 2210+1 

 

PANAMERICANO HOTEL VB/SANTIAGO CHILE

,

TAHA TAI HOTEL VB

,

HOTEL CABO DE HORNOS VB

,

HOTEL COSTAUSTRALIS VB

,

CALAFATE HOTEL VB

,

DAZZLER HOTEL VB BUENOS ARIES

,

Copyright © 2024 | Tüm Hakkı Saklıdır