Kolombiya Amazon Peru Bolivya Arjantin-23Kasım

Yorum Yap
Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Kolombiya Amazon Peru Bolivya Arjantin-23Kasım

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Bütün Turlarımız
 • Alt Kategori :
  Amazon Turları, Bolivya Turları, Güney Amerika Turları, Kolombiya turları, Peru Bolivya Şili Turları, Peru Turları, Şili Turları, Yurtdışı
 • Süre :
  16 Gün
 • Vize Durumu :
  YOK
 • Kontenjan :
  19+1
 • Grup Tur Rehberi :
  HALUK IŞIKMEN
 • ANA HAVAYOLU :
  AIR FRANCE KLM H.Y
 • Operasyon Sorumlusu :
  OZAN ATES

17.11.2019 tarihinde Peru Bolivya Şili turunuza katıldım.Umduğumun üstünde çok geçen bir geziydi.Rehberimiz Kamil Verir başta olmak üzere emeği geçen tüm Ejder tur çalışanlarına teşekkür ederim.Başka gezilerde görüşmek dileğiyle..Nilgün Kıralı KASIM 2019

23,000 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Kolombiya Amazon Peru Bolivya Arjantin-23Kasım Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 16 Gün
Talep Gönder Sizi Arayalım Ara
çift kişi
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
05/04/2020-23/11/2020
23,000 TL
23,000 TL
23,000 TL
(0-3) 8,050 TL
(4-9) 10,350 TL
(0-3) 8,050 TL
(4-9) 10,350 TL
(0-3) 8,050 TL
(4-9) 10,350 TL
tek kişi
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
05/04/2020-23/11/2020
26,200 TL
26,200 TL
26,200 TL
(0-3) 9,170 TL
(4-9) 11,790 TL
(0-3) 9,170 TL
(4-9) 11,790 TL
(0-3) 9,170 TL
(4-9) 11,790 TL
üç kişi
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
05/04/2020-23/11/2020
23,000 TL
23,000 TL
23,000 TL
(0-3) 8,050 TL
(4-9) 10,350 TL
(0-3) 8,050 TL
(4-9) 10,350 TL
(0-3) 8,050 TL
(4-9) 10,350 TL

Fiyata Dahil Olanlar

 

Gezi Ücretlerine Dahil Olan Servislerimiz 
*İstanbul-BOGOTA / Buenos Aires-Istanbul arasında AIR FRANCE/KLM Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı.
*LAN ,TAM SKY VIVA Havayolları ile  ARA UÇUŞLAR :
* BOGOTA- LETICIA   *  IQUTOS- LIMA -CUSCO *  LAPAZ-UYUNI *JUJUY-BUENOS AIRES
uçuşlarda ekonomi sınıfı uçak biletleri

Bogota (2 gece ) Leticia Amazon (1 gece ) Iqutos Amazon (2 gece ) Lima ( 2 Gece ) Cusco (2 Gece ) 
Puno (1 gece ) Lapaz ( 1 gece ) Uyuni( 1 gece )  Purmamarca  (1 gece ) Buenos Aires (1 Gece )
– 14 GECE 16 GÜN

AMAZON NEHRI TÜM BOT ULAŞIMLARI
AMAZON BÖLGESİ AKTIVITELERIN TAMAMI
UYUNI Salar JİP safariler
Uros Adası TITIKAKA göl turu
Lapaz Şehir turu
*KLİMALI araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri
*TÜM şehir turları
*Lima şehir turu
*Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları
*Programda Belirtilen Öğle Yemekleri  
*Programda Belirtilen Akşam Yemekleri  
*Macchu Pichu Lüks tren bileti /*Macchu Pichu ören yeri gezisi 
*Jujuy Turu
BUENOS AIRES  TANGO SHOW + Akşam Yemeği
*TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ
* bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti(İSTANBUL ÇIKIŞLI )
*3/4 ve  butik otellerde standart oda kahvaltı konaklama
*seyahat sigortası ( Türkiye ÇIKIŞLI Seyahat Başlangıcından Bitimine kadar geçerlidir)

Fiyata Dahil Olmayanlar

Gezi Ücretlerine Dahil Olmayan Servislerimiz
Kişisel harcamalar 
Yurt dışı çıkış harcı 15 TL         
Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler*
Tüm YABANCI BÖLGESEL  yerel servis tipleri (Tüm yerel rehberler ,Tüm Otobüs şoförleri  Tur lideri, restoranlardaki garsonlar içindir.) 850 LIRA kişi başı alanda toplanılacaktır. 

 

Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri  (+2 ve -2 gün) gibi gerekli hallerde; yerel AKIŞI  düzenleme hakkı ürün sağlayıcı acentaya  aittir.

 

[ SİGORTANIZ TUR BAŞLANGIÇ GÜNÜ DEVREYE GİRER, VARIŞTA SONA ERER / ZORUNLU SİGORTADIR ]
Türkiye haricinde bu tura başka ülkeden katılan misafirleri kapsamaz! O misafirlerimiz ilgili ülkelerden o ülkeye ait bir poliçe düzenletmek zorundadır 

Tur Programı

1.GÜN/23 KASIM İSTANBUL-PARIS- BOGOTA 05:10 22:05

Sabah saat  03:00’de  İstanbul  HAVALİMANINDA   EJDER TURIZM kontuarında yetkilileri ile  buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra AIR FRANCE HAVA YOLLARI ile PARIS  üzerinden BOGOTA (KOLOMBIYA ) uçuşumuz başlıyor.  [  Paris Havalimanında  uzun bekleme! ]
Paris Havalimanında uzun beklememiz olacak (Not Dışarı gezmek için çıkmak isterseniz shengen vizenizi FRANSA için hazır turun) Havalimanında beklemek için vize gerekmiyor.
BOGOTA’ya varışımızı takiben 22:05  yerel  rehberimiz tarafında karşılanıyoruz ve otelimize transferimiz yapılıyor. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ :  BOGOTA CENTRAL HOTEL 4*

 

2.GÜN/24KASIM BOGOTA ŞEHİR TURU [KOLOMBIYA]

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası saat 09:30 yerel rehberimiz bizi otelimizden alıyor, vakit kaybetmeden , şehir merkezine geçiyoruz, şehir turumuz  başlıyor,  turumuzda  ‘’ ALTIN MÜZESİ  ‘’  ki  Kolombiya  tarihini yakından anlayabileceğimiz  en düzenli  ve kapsamlı müzedir burası,  bu müzeyi ziyaret edeceğiz, ve  dünyaca  meşhur MONSARATI TEPESİ , ki  Bogota’nın en güzel manzarasını buradan görebilirsiniz, oraya Finükiler ile  çıkacağız. Tüm  ziyaretlerimiz  sonrası  turumuzun  sonunda  otelimize geçiyoruz. 

Geceleme  otelimizde.  AKŞAM YEMEĞİ*

OTELİMİZ : GRAND  HOTEL 4*

3.GÜN/25KASIM BOGOTA –LETICIA ( AMAZON ) uçuşu 12:10 14:20

Bu sabah kahvaltı sonrası uçuşumuzu yapmak üzere havalimanına geçiyoruz. Kolombiya Amazon bölgesi LETICIA ‘ya uçuşumuz  yerel hava yolları ile  yaklaşık 2 saat sürecektir. Varışı takiben alanda  işlemlerimiz olacak. Bu böle  Kolombiya- Peru- Brezilya ülkelerinin AMAZON bölgesinde kesiştiği hudut noktasıdur. İndiğimiz havalimanı içinde  ‘’ Kolombiya çıkış ‘’ için pasaportlarımızı damgalatacağız.  Bu küçük şehrin gümrük işlemleri bu alanda yapılmaktadır. [ arın Kolombiya’dan çıkış yapacağımız için 24 saat önce çıkış damgasını vurdurma hakkımız var- böylece yarın bir daha zaman kaybı yaşamayacağız ]
Valizlerimiz otobüste beklerken , Nehri kıyısının karşı tarafına geçip PERU giriş işlemlerimizi yapıp geri döneceğiz.SANTA ROSA (PERU)  isimli küçük köyde Peru Amazon için pasaportlarımıza Giriş damgası vurulacak.
Bu işlemde bittikten sonra  Leticia  tarafındaki Otelimize geçiyoruz. Amazon nehri kıyısındaki AMAZON LODGE ‘a yerleşeceğiz. AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme lodge ‘da.
OTELİMİZ : ON VACATION AMAZON  lodge HOTEL - LETICIA

 

4.GÜN/26KASIM AMAZON NEHRİ YOLCULUĞU

Bu sabah çok erken saatlerde 05:00 otelimizden ayrılacağız. Nehir kıyısına gideceğiz ve küçük Nehir iskelesinden AMAZON NEHRI yolculuğumuzu yapmak üzere Hızlı Motor Tekneye yerleşeceğiz. Bugun AMAZON NEHRI boyunca uzun bir yolculuğumuz olacak. Nehir boyunca yolculuğumuz esnasında ÖĞLE YEMEĞİMİZİ teknede alacağız. Bu yolculuk yaklaşık 9 saat sürecektir. Öğleden sonra  PERU AMAZON’unda konaklayacağımız LODGE a ulaşacağız. Bu akşam GÜN BATIMI  TEKNE GEZİSİ ve kısa yürüyüş aktivitemiz olacaktır.

Akşam Yemeği ve geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : Heliconia Amazon River Lodge 3*

5.GÜN/27KASIM AMAZONLAR

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası aktivitelerimize devam ediyoruz.
Tüm gün aktivitelerimiz olacak, Sabah kahvaltısı ,Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği otelimizde alınacaktır. (Tam Pansiyon)  Yapılacak bazı gezintiler şöyledir;
Sabah Kuş Gözlemciliği için erken kalkıyoruz.Teknlerle turumuz başlıyor.
Tuki (Jacana Jacana), Ringed Kingfisher (Ceryle-Torquata), BlackCollared Hawk (Busarellus nigricollis) gibi kuşlar görme şansımız olacak. Daha sonra Kahvaltı için otele dönüyoruz.
Biraz dinlendiktan sonra  yerli bir kabile görmek için nehir kenarındaki bir köyü ziyaret edeceksiniz.Öğleden sonra yerli bir Balık Avı gezisine çıkacaksınız.
Amazon nehrinin kolları. Yerel balıkçılık tekniklerini öğrenip ve  hatta  PİRANA avlayıp şanslı iseniz bu otelde pişirtip tatma şansınız bile olabilir.
 Bu gezi sırasında ayrıca Pink River Dolphin (Inia Geoffrensis)PEMBE NEHİR YUNUSLARI ile ilgilenme fırsatımız olacak. Akşamları, Gece Yürüyüşünümüz olacak.30 dakikalık bir yürüyüşün ardından Lodge'a geri dönüyoruz .
Geceleme Lodge da.
OTELİMİZ : Heliconia Amazon River Lodge 3*

 

6.GÜN/28KASIM AMAZON- IQUTOS- LIMA (UÇUŞU) 20:20 21:35

Bugün AMAZON bölgesinde son günümüz , uçak saatimiz uygun olarak, LODGE bölgesinde  aktivite -Yürüyüş ve Orman gezilerimize yerel rehberimiz eşliğinde  devam edeceğiz.

ÖĞLE YEMEĞİ otelimizde alınacaktır. Bütün turlarımızı  tamamladıktan sonra Öğleden sonra yeine  nehir üzerinden IQUTOS şehrine geçiyoruz, havalimanı bu şehirde. Uçuş için işlemlerimizi tamamladıktan sonra , Peru’nun başkenti LİMA yolculuğumuz başlıyor

  PERU nun başkenti LİMA  varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde

CASA ANDINA STANDARD MIRAFLORES HOTEL 4*

7.GÜN/29 KASIM LIMA ‘’ KRALLAR ŞEHRİ ‘’

Sabah kahvaltıyı takiben ,   a  şehir turumuzu  yapmak için otelden ayrılıyoruz; ..Burası LIMA..diğer ismi ile Kralların şehri..Şehrin tarihi ve antik dokusunun olduğu ;eski caddelerinin yer aldığı tarihi şehir merkezine geçiyoruz; Ana Meydan ,Plaza San Martin, HükümetKonağı, Santa Domingo Kilisesi ve altındaki dehlizlerde yer alan , eski mezar odaları ´´ Catacomb´´.. Miraflores ve Aşıklar Parkı göreceğimiz yerlerden bazıları…ÖĞLE YEMEĞİ yerel bir restoranda alınacaktır. Peru kültüründe önemli bir yeri olan MUSEO ORO DEL PERU (  Altın Müzesi ) ziyaretini yapacağız. İçerisinde tarihi koleksiyonları barındıran çok özel bir müze olan altın müzesini ziyaretini tamamladıktan  sonra , Miraflores bölgesine  dönüyoruz ve serbest saatlerimiz  başlıyor. Geceleme otelimizde.

8.GÜN/30KASIM LİMA- CUSCO 07:00 08:30 uçuş

Sabah erken saatlerde  otelimizden ayrılıyoruz,  LİMA havalimanına geçeceğiz , burada Peru Yerel hava yolları ile PERU ‘nun eski başkenti ve tarihi kadim mekanı CUSCO  ya uçuşumuzu yapacağız.[  Cusco ,deniz seviyesinden 3000 m yükseklikte olan bir yerleşim yeridir, yüksek irtifalı yerleşim yerlerinin bu geziden başladığı noktadır]

Varışımızı  takiben  otelimize  transfer  edileceğiz  ,  kısa bir  dinlenmenin ardından öğleden sonra Cusco şehir turumuz olacaktır..Eski Katedral meydanı, Cuzco Yerel Marketi görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası serbest  saatler  AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme  otelimizde.   CASA ANDINA KATHEDRAL HOTEL 3*

9.GÜN/1ARALIK MACHU PICCHU TAM GÜN TURU

Sabah Çok erken SAATLERDE yola çıkacağız. KUTSAL  VADİ ye kara yolu ile gideceğiz. OLLANTAYTAMBO dan tren istasyonuna gelereğiz. TRENE biniyoruz.Ve tam günlük inka Medeniyetinin beşiği Öğle Yemekli Machu Picchu turumuz başlıyor..PERURAIL  firmasının Lüx trenleri ile  Aqua Calientes  (Machu Pichu ) istasyonuna  ulaşıyoruz, MACHHU PICHU  ziyaretimizi yapacağımız bölgedeyiz. Turumuzun tamamladıktan sonra AKŞAM saatlerinde  dönüşümüzde aynı  rota  üzerinden olacaktır. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alacağız. Akşam saatlerinde Cuzco’ya dönüş ve geceleme otelimizde.

CASA ANDINA KATHEDRAL HOTEL CUSCO 3*

Machu Picchu, bugüne kadar çok iyi korunarak gelmiş olan bir İnka antik şehridir. 7 Temmuz 2007 tarihinde Dünyanın Yeni Yedi Harikası'ndan biri olarak seçilmiştir. And Dağları'nın bir dağının zirvesinde, 2.360 m yükseklikte, Urubamba Vadisi üzerinde kurulmuş olup Peru'nun Cusco şehrine 88 km mesafededi

10.GÜN/2 ARALIK CUZCO-PUNO [ TİTİKAKA GÖLÜ ]

Kahvaltının ardından,karayolu ile Puno  şehrine hareket ediyoruz. Yol güzergahımız boyunca  fotoğraf molalarımız olacaktır, bunların en önemlisi  LARAYA GEÇİDİ 4400 m yaklaşık rakımda olan ve  güzergahımızdaki en yüksek noktayı temsil etmektedir, And dağları yolunu takip ederek ilerleyeceğiz,köylerden geçeceğiz, güzergahımız üzerinde ihtiyaç molası vereceğiz.

Öğleden sonra PUNO ya varışımızı  takiben , otelimize yerleşiyoruz, ve   (eğer zamanımız  el verir ise ) TİTİKAKA  GÖLÜ  üzerindeki İnka kültürünü temsil eden UROS ADASI  tekne turumuzu yapacağız, sazlık evler ve  eski yaşamın izlerini taşıyan çok ilginç bir yer olarak  bölgede bilinen bir  noktadır.

 Turumuz sonrası  otelimize  dönüyoruz. ve  AKŞAM YEMEĞİ   ve  geceleme otelimizde.

HOTEL REAL INN PUNO 3*

 

11.GÜN/3 ARALIK TIWANAKU – LAPAZ [ BOLİVYA ]

Kahvaltının ardından,karayolu ile LAPAZ a hareket ediyoruz.Bugün kara yolu üzerinde hudut geçişi işlemlerimizi yapacağız, Peru’dan çıkış Bolivya ‘ya giriş prosedürlerimizi bitireceğiz, sınır noktasında, araç değişimi olacağı için Peru sınırına geldiğimiz araçta lütfen eşyalarınızı bırakmayınız.
 Yolculuğumuz yaklaşık 5 saat  sürecektir . Güzergahımızda TIWANAKU antik kenti ziyareti yapılacaktır. Öğle yemeğini (3)Tiwanaku da küçük bir yerel restoranda alıyoruz.  La paz  şehrine  varışımızı  takiben ,  La paz  şehir merkezinde  San Francisco Kilisesi ve CADILAR PAZARI  denilen sokakları göreceğiz,Şehre 1 saat mesafedeki  Ay Vadisi  gezisi yapacağız. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz, Geceleme otelimizde.
LA  CASA BUTIK HOTEL 4*

 

12.GÜN/4 ARALIK LAPAZ- -SALAR UYUNİ ‘’ TUZ ÇÖLÜ ‘’

Bu sabah erken saatlerde Lapaz’dan ayrılıyoruz, Sabah  erken bir saatte otelimizden ayrılarak.havalimanına geçiyoruz  ve UYUNİ  TUZ  Gölleri yöresine  geçmek için Uçuşumuzu  yapacağız.Turumuzun bundan sonraki bölümü  daha kırsal ve arazi şartlarında olacaktır,  yer yer  4x4jiplerleilerleyeceğiz.Tuz gölleri ve Volkanik tepeleri görerek tüm Gün arazide yol alacağız bu ıssız  ve  ilginç  coğrafyada farklı bir gün bizleri bekliyor .Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

TUZ  OTELİ-BUTIK CRISTAL SAMANA

13.GÜN/5 ARALIK SALAR UYUNİ-La Quiaca- Purmamarca ( ARJANTİN)

Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Jiplerimiz ile Arjantin hudutuna yöneliyoruz. La Quiaca hudut noktasına yolculuğumuz yaklaşık 3,5 saat sürecektir. Bolivya’dan çıkış işlemlerimizi yaptıktan sonra Arjantin’e giriş işlemlerimizi  yapacağız. Bu Bölgede araç değiştiriyoruz. Arjantin’e  giriş yapacağız. Bu bölge JUJUY eyaletine bağlıdır.Arjantin’in en farklı coğrafyasındayız. İstikametimiz Purmamarca (KIRMIZI KAYALAR )
Kırmızı kayalar , bölgesine ulaşıyoruz. Panaromik turumuz olacak.Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : LA COMARCA HOTEL *

 

14.GÜN/6 ARALIK San Salvador deJujuy – Buenos Aires (uçuş) 14:45 16:50

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , San Salvador JUJUY şehrine gideceğiz. Kent içinde panaromik kısa bir tur yaptıktan sonra havalimanına geçiyoruz. Öğleden sonra başkent Buenos Aires uçuşumuzu yapacağız. Varışta karşılanma ve otelimize transfer. Akşam yemeği için yerel TANGO gösterisi izlemeye gideceğiz. Yemekli SHOW programı ile uzun bir yolun yorgunluğunu atacağız. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : OBELISKO HOTEL 3*

15.GÜN/7 ARALIK Buenos Aires-Amsterdam 16:30

Bu sabah kahvaltı sonrası yarım günlük Şehir Turu yapmak üzere otelimizden ayrılacağız. Turumuzu tamamladıktan sonra Havalimanına geçiyoruz. KLM HAVA YOLLARI  tarifeli seferi ile Amsterdam aktarmalı olarak dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

 

16.GÜN/8 ARALIK Amsterdam-ISTANBUL 11:30 16:50

Amsterdam  havalimanına  kısa beklememiz olacak.11:30 da hareket edeceğiz ve 16:50 ‘de İstanbul Havalimanına ulaşacağız.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI

TURUMUZ GÜZERGAHI ÜZERİNDE YÜKSEK RAKIMLI BÖLGELER MEVCUTTUR.
 Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden Kalp Damar Problemi olanlar Nefes Darlığı Çekenler , Her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir. Turumuz  Programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.

TC vatandaşarına VİZE yoktur !  PASAPORT GEÇERLİLİK Süreniz TUR BAŞLANGICINI esas alarak en az 8 Aylık süresi kalmış olmalıdır. Lütfen Pasaport Geçerlilik sürenizi kontrol ediniz. Az günü kalmış ise geziden önce uzatınız.

TURUMUZDA  SABAH KAHVALTILARI TÜM OTELLERİMİZDE  MEVCUTTUR.
ÖĞLE  VE AKŞAM YEMEKLERİ PLANLAMASI  PROGRAM İÇERİSİNDE YAZILDIĞI YERDE  DAHİLDİR.
TUR GÜZERGAHI VE TUR  AKIŞ SAATLERİNE UYGUN OLARAK ;  SİZLER İÇİN PLANLANLANMIŞ VE  ORGANİZE  EDİLİP PROGRAMA DAHİL EDİLMİŞTİR. Önemli uyarı : Sabah-Öğle  yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında  alınacak kahvaltılar ve Öğle yemekleri  paket halinde olabilir.  

PASAPORT SÜRENİZ EN AZ 1 YILLIK GEÇERLİLİK SÜRESİ OLSUN.

 

Bu Turumuzda SARI HUMMA  AŞISI Sertifikanızı yanınıza almanızı  rica ediyoruz. Amazon Ormanı HUDUT  geçişlerinde prosedür olarak sorulmaktadır.
Aşınız yoksa İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ  bu aşıyı ücretsiz vurmaktadır. 

Ulaşım

Transport 1 : VTRBJD - Names to be entered

Passengers Last name Origin Destination Departure date Departure time Arrival time Flight number CI Status
20 0 Istanbul, Istanbul Airport (IST) - TURKEY Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France 23/11/2020 05:05 06:50 AF1391 L OK
Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France Bogota, Eldorado (BOG) - COLOMBIA 23/11/2020 17:15 22:05 AF422 V OK
Buenos Aires, Ministro Pistarini (EZE) - ARGENTINA Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France 07/12/2020 14:30 07:50+1 AF229 T OK
Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France Istanbul, Istanbul Airport (IST) - TURKEY 08/12/2020 22:40 04:10+1 AF1390 L OK
Yorum
:
Yanıt