Myanmar-Tayland Turu 11Gün Herşey Dahil

Yorum Yap
Tur Bilgileriniz
 • Süre :
  11
 • Vize Durumu :
  KOLAY VİZELİ (ONLINE)
 • Havayolu :
  SALAM AIR
 • Kalkış:
  İstanbul
11 Gün
Sizi Arayalım Talep Gönder
1.Erken Rezervasyon
Fiyatlar Çift Kişilik Odada Kişi Başı
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
21/02/2024-27/12/2024
1,640 $
(0-2) 1,640 $
(3-6) 984 $
(0-2) 1,640 $
(3-6) 984 $
2.Erken Rezervasyon
Fiyatlar Çift Kişilik Odada Kişi Başı
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
21/02/2024-27/12/2024
1,799 $
(0-2) 1,799 $
(3-6) 1,079 $
(0-2) 1,799 $
(3-6) 1,079 $
Rezervasyon
Fiyatlar Çift Kişilik Odada Kişi Başı
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
21/02/2024-27/12/2024
1,950 $
(0-2) 1,950 $
(3-6) 1,170 $
(0-2) 1,950 $
(3-6) 1,170 $

Tur Programı

1.GÜN : ISTANBUL- BANGKOK 14:00 10:00+1

Bugün 11:30’da Istanbul havalimanında EJDER TURIZM ofisi önünde buluşuyoruz.  DIŞ HAT GİDİŞ terminali Muskat aktarmalı olarak Bangkok uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

2.GÜN : BANGKOK varış

Sabah saatlerinde Bangkok’a ulaşıyoruz. Özel araç ile karşılanma ve otelimize transferimiz yapılıyor.

Öğleden sonra Bangkok şehir turu yapacağız.

Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ : BANGKOK MONTIEN RIVERSIDE 4* vb

3.GÜN : BANGKOK-YANGON (MYNAMAR ) 07:30 08:15 DMK RGN

Sabah erken saatlerde DMK Don Mueang havalimanına geçiyoruz. Erken saatlerde yerel havayolu ile Myanmar uçuşumuzu yapacağız. Varışta karşılanma.

Eşyalarımızı otelimize bırakmak için otele geçiyoruz. Daha sonra çevre gezilerimiz başlıyor.

Aktiviteler: Yangon'a varış, eski Koloni tarzı şehir merkezini, Sule, Chaukhtatgyi Pagodalarını, Bogyoke Pazarını ziyaret

Yangon'un eski kolonyal tarzdaki şehir merkezini keşfedin. Yangon'un merkezinde bulunan Shwedagon Pagoda'dan daha eski bir pagoda olan Sule Pagoda'yı ve Yatan Buda görüntüsüyle ünlü Chaukhtatgyi pagodasını ziyaret ediyoruz.

AKŞAM YEMEĞİ  yerel restoranda BURMA mutfağı ile akşam yemeğinin tadını çıkaracağız

Geceleme otelde yapılacaktır.

OTELIMIZ : HOTEL YANGON 4* vb

4.GÜN : YANGON

Sabah otelde alacağımız  kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz. Shwedagon Pagoda gezisine başlıyoruz

 Singuttara tepesinin üstünde muhteşem bir altın pagoda olan Shwedagon pagodasının parıldayan manzarasına dalacaksınız. Bu pagodanın 2500 yıl öncesine dayandığı ve Buda'nın saç kalıntılarını sakladığı söylenmektedir.

Bugün dünyanın en görkemli dini mimarilerinden biri olmasının yanı sıra Myanmar'ın da gurur kaynağıdır.

Öğleden sonra alış veriş ve Pazar ziyaretleri için serbest saatlerimiz olacak.

Geceleme otelde yapılacaktır.

OTELIMIZ : HOTEL YANGON 4* vb

5.GÜN : YANGON-BAGAN [UÇAK YOLCULUĞU 1saat]

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  BAGAN  için havalimanına  geçiyoruız.

Bagan'a uçuşunu yerel havayolları ile yapacağız. Varışı takiben , binlerce antik tapınağa ev sahipliği yapan Bagan'ı keşfedeceğiz. İlk varış noktası, Bagan'daki en kutsal pagoda olan, bir dua merkezi olarak bilinen ve 11. yüzyılda Kral Anawrahta tarafından başlatılan Shwezigon Pagoda'dır. Ardından Gubyaukgyi Tapınağı'nı (Wetkyiinn köyü) ziyaret edeceğiz. Burada tapınaktaki etkileyici tablo gözünüze hitap edecek.

Geziye "Burma'nın Westminster Manastırı" olarak bilinen iyi korunmuş bir başyapıt olan Ananda Tapınağı'nı keşfederek devam edin, tapınak Bagan'daki en iyi ve en saygı duyulan dini yerlerden biridir. Bagan'ın en yüksek tapınağı olan ve adını Buda'nın her şeyi bilmesinden alan Hatbinnyu Tapınağı'nı ziyaret ederek turunuzu tamamlayacağız,Tapınak 11. yüzyıldan kalma muhteşem mimarisiyle ünlüdür. Günün sonunda, küçük bir tepede büyülü gün batımının tadını çıkarma şansınız olacak. AKŞAM YEMEĞİ  yerel restoranda alınacaktır. Geceleme Bagan'da.

OTELIMIZ : BAGAN TEMPLE HOTEL 4* VB

6GÜN : BAGAN

Sabah otelde alacağımız  kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz. Aktiviteler: Nyaung Oo pazarı, Kyansittha Umin, Manuha, Nanbaya, Dhamanyangyi Tapınağı, Gubyaukgyi Tapınağı, lake eşya fabrikası ve yerel köyü ziyaret edip teknede gün batımını izleyeceğiz. İlk olarak yüzyıllardır Myanmar'da kalan tipik bir pazar olan Nyang Oo Pazarı'nı ziyaret edeceğiz. Burada çeşitli sebze ve meyvelerin yanı sıra başlarında sepetleriyle yerel halkın eşsiz görüntüleri ilginizi çekecek. Daha sonra 12. yüzyılda Kral Narathu tarafından inşa edilen Kyansittha Umin, Nanbaya ve Dhamanyangyi Tapınağı gibi bazı antik tapınakları ziyaret edeceğiz. Myinkabar Gubyaukgyi Tapınağı gezinizi kesinlikle kaçırmamalısınız. Tapınaktaki bu etkileyici resimler dikkatinizi çekecektir. Öğleden sonra, yerel bir köyü ziyaret ettikten sonra yerel bir lake atölyesini ziyaret etmek ve lake boyama tekniğini anlamak için geziye devam ediyoruz. Irrawaddy Nehri üzerinde TEKNE TURU yapacağız. Geceleme Bagan'da.

OTELIMIZ : BAGAN TEMPLE HOTEL 4* VB

7GÜN : BAGAN-MANDALAY

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası karayolu ile Mandalay şehrine doğru yola çıkacağız. 4 saat sürecek bir yolculuktan sonra , Mandalay’dayız. Bagan'dan kısa bir uçuşla Myanmar'ın 2. büyük şehri olan Mandalay'a ulaşacak ve ardından Mahagandaryone Manastırı'nı ziyaret etmek için arabayla "ölümsüzlük şehri" Amarapura'ya doğru yola devam edeceksiniz. Burada yaşayan ve eğitim gören 3000'den fazla keşiş ile Amarapura'nın başlıca turistik yerlerinden biridir. Tik tahtalarından inşa edilen ve dünyadaki türünün en uzunu olduğu söylenen 1,2 kilometrelik güzel bir yapı olan U Bein Ahşap Köprüsü üzerinde yürüyüşün tadını çıkaracağız. Myanmar'da kaldığınız süre boyunca Budist oymalarıyla ünlü Shwenandaw Manastırı gibi bazı çarpıcı manastırları da kaçırmamalı ve Atumashi Manastırı göreceğiz. Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ : HOTEL MANDALAY HILL 4*  vb

 

8GÜN : MANDALAY

Bu sabah otelde alacağımız  kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz.  Kuthodaw pagodasını ziyaret ilk durağımız olacak . Budist Kutsal Yazılarının 729 Mermer Taş Levhasını ve küçük tapınakta tutulan her bir taş levhayı içeren Dünyanın En Büyük Kitabını düşünme şansınız olacak. Yerel Pazar yerlerini ziyaret ediyoruz. Turun sonunda, güzel gün batımını izlemek için Mandalay Tepesi'nde olacağız. AKŞAM YEMEĞİ  yerel restoarnda.  Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ : HOTEL MANDALAY HILL 4*  vb

9GÜN : MANDALAY-BANGKOK 14:50 17:10

Bu sabah kahvaltı sonrası Burma’dan ayrılacağız. Havalimanına transferimiz yapılıyor. BKK  uçuşumuzu  yapacağız. Varışımızı  takiben  özel aracımızla karşılanma ve otelimize  transferimiz yapılıyor.

Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ : MONTIEN RIVERSIDE 4* VB

10GÜN : BANGKOK

Bugün otelde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest günümüz olacaktır. [ odalarımızı 11:00 gibi boşaltacağız, valizlerimizi emanet odasına bırakıyoruz ]  Gece  yarısını  geçe uçuşumuz  var. Saat 23:00 ‘de otelin önünde buluşuyoruz. Ve havalimanı  transferimiz yapılıyor. Check in işlemlerimizi yapıyoruz.

11GÜN : BANGKOK -ISTANBUL 03:00 13:15

İşlemlerimiz sonrası , MUSKAT aktarmalı ISTANBUL uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta. Yerel saat ile İstanbul’a varışımız 13:15.

 

Fiyata Dahil Olanlar

PAKETE DAHIL HİZMETLERİMİZ

 • İstanbul-Bangkok-İstanbul gidiş dönüş aktarmalı uçak bilet 20 kg bagaj hakkı [SALAAM AIR MUSCAT]
 • Bangkok- Yangon ARA UÇAK bileti
 • Yangon-Bagan İÇ HAT uçak bileti
 • Mandalay- Bangkok ARA uçak bileti
 • Yangon 2Gece, Bagan 2 Gece, Mandalay 2 Gece Bangkok 2 Gece konaklama
 • 3 ve 4 Yıldızlı otellerde Oda Kahvaltı Konaklama
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • Tüm Geziler ve Giriş Ücretleri
 • Havalimanı- Otel Transferleri
 • Yerel Rehberlik Hizmetleri
 • Türkçe rehberlik hizmet
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

DAHİL OLMAYAN ÜCRETLER

 • 150 tl ÇIKIŞ PULU  TR
 • Myanmar Vizesi 60$
 • Programda belirtilmeyen tüm diğer yemekler ve içecekler
 • Bu tur için tavsiye edilen Tipler toplamı  80 USD , turumuzun ilk günü toplanmasını rica ediyoruz.

KARAKORUM GER CAMP

, Butik

GER CAMP

Copyright © 2024 | Tüm Hakkı Saklıdır