JAPONYA TURU / FIT GRUP

Yorum Yap
Tur Bilgileriniz
 • Süre :
  12
 • Vize Durumu :
  VİZE YOK
 • Havayolu :
  TÜRK HAVA YOLLARI
 • Kalkış:
  İstanbul
12 Gün
Sizi Arayalım Talep Gönder
Çift Kişilik Oda
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
07/07/2024
1 $

Tur Programı

İSTANBUL HAVALİMANI BULUŞMA, SAAT 22:30

[Tur hareket tarihinde, Uçuş saat gece yarısını geçe 02:20 olduğu için, tarih olarak dikkat ediniz] Akşam, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali EJDER TURIZM bankolarında saat 22:30 ‘da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra TÜRK HAVA YOLLARI uçuşu ile yolculuğumuza başlıyoruz. Geceleme uçakta olacaktır.

1.GÜN // 7 TEMMUZ 2024 02:00 19:00 İSTANBUL OSAKA

Yerel saat ile 19:00’da varışımızı takiben havalimanında karşılanma ve özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: CENTARA GRAND HOTEL OSAKA 5* vb.

2.GÜN // 8 TEMMUZ 2024 OSAKA – KOBE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında panoramik Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat sürecek turumuzun sonrasındaki durağımız KOBE şehri olacak. Kobe IKUTA tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme mekanında bir final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler, kendileri bir şeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil) Turun sonunda Osaka’ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: CENTARA GRAND HOTEL OSAKA 5* vb.

3.GÜN // 9 TEMMUZ 2024 OSAKA – NARA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasındaki durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de görüyoruz, serbestçe çevrede gezinmekteler. Daha sonra Universal Studio’ya gideceğiz. Turun sonunda Osaka’ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: CENTARA GRAND HOTEL OSAKA 5* vb.

4.GÜN // 10 TEMMUZ 2024 OSAKA – KYOTO

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Kyoto’ya transfer olacağız. Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. Shogun Ashiaga Yoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedibir diğer adı ile ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız. Turumuzun sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: Dusit Thani Kyoto 5* vb.

5.GÜN // 11 TEMMUZ 2024 KYOTO

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz eşliğinde gezilerimize devam ediyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Kiyomizu-Dera Tapınağı, Fushimi Inari Tapınağı, Sagano Bambu Ormanı ve Kinkaku-ji Tapınağı sayılabilir. Turumuzun sonunda geceleme otelimizde. OTELİMİZ: Dusit Thani Kyoto 5* vb.

6.GÜN // 12 TEMMUZ 2024 KYOTO

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zamanlarımız olacak. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: Dusit Thani Kyoto 5* vb.

7.GÜN // 13 TEMMUZ 2024 KYOTO – TOKYO shinkansen

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tren istasyonuna transfer. Hızlı tren shinkansen ile Tokyo’ya gideceğiz. Varışımızı takiben TOKYO şehir turumuzu yapacağız. Turumuz yarım gün sürecektir. Tur programımızda, Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan Meiji Shinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında TOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz. Yol üzerinde panoramik olarak National Diet Building’i göreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO’nun meşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz. Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını keşfetmeye devam ediyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: Cerulean Tower Tokyu Hotel 5* VB.

8.GÜN // 14 TEMMUZ 2024 TOKYO

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında çevre gezilerimize başlıyoruz. HAKONE-FUJI YANARDAĞI-ASHİ GÖLÜ TURU ÖĞLE YEMEKLİ (Japon Mutfağı) Turumuz sabah 07:30 da otelimizden özel otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz başlıyor. Rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİ yanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten sonra ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz. Japonya’nın kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya döneceğiz. Geceleme otelimizde. OTELİMİZ: Cerulean Tower Tokyu Hotel 5* VB.

9.GÜN // 15 TEMMUZ 2024 TOKYO

Otelimizdeki kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz. Kamakura Dev Budha-Hokoku-ji Tağınağı Bambu Bahçeleri turu Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, otelimizden rehberimiz ile birlikte ayrılıyoruz. Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine geçiyoruz, burada dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz, Ziyaretimiz sonrası, yine Japon inanışında çok öenmi yer tutan Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekanda Japon Çayını tadıyoruz, turumuzun son bölümünde Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz ve turumuzu tamamlayarak otelimize döneceğiz. OTELİMİZ: Cerulean Tower Tokyu Hotel 5* VB.

10.GÜN // 16 TEMMUZ 2024 TOKYO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, çevre gezilerimize devam edeceğiz. ASAKUSA bölgesine gideceğiz ve ASAKUSA tapınağını ziyaret edeceğiz. Tokyo’nun en hareketli semtleri arasında yer alan Asakusa’da serbest saatlerimizde olacak Geceleme otelimizde. OTELİMİZ: Cerulean Tower Tokyu Hotel 5* VB.

11.GÜN // 17 TEMMUZ 2024 TOKYO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zamanlar. Geceleme otelimizde. OTELİMİZ: Cerulean Tower Tokyu Hotel 5* VB.

12.GÜN // 18 TEMMUZ 2024 TOKYO 10:35 17:45

Bu sabah erken saatlerde havalimanına transfer oluyoruz. Checkin ve bilet işlemlerimizin ardından İstanbul yolculuğumuz başlıyor. Yerel saat ile 17:45’te İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olanlar

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

Osaka’da 3 gece, Kyoto’da 3 gece, Tokyo’da 5 gece olmak üzere toplam 11 gece kahvaltı dahil 5 yıldızlı otellerde konaklama

Programda belirtilen tüm turlar, transferler

 Kobe şehir turu

 Nara şehir turu

 Universal Stüdyoları giriş bileti

 Kyoto şehir turu

 Tokyo şehir turu

 Fuji dağı, Hakone Ashi Gölü turu

 Kamakura Bambu bahçeleri turu

 Yerel Türkçe rehberlik hizmeti

 Kyoto – Tokyo arası hızlı tren bileti

Fiyata Dahil Olmayanlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Programda belirtilmeyen yemekler

Kişisel harcamalar

CENTARA GRAND HOTEL OSAKA

,

Cerulean Tower Tokyu Hotel 5*

,

Dusit Thani Kyoto 5* vb.

,

Copyright © 2024 | Tüm Hakkı Saklıdır