Peru Bolivya Şili Turu 14EKİM 2019

PERU BOLİVYA ŞİLİ TURU 11 GÜN-14 EKİM

Puanı : 10 Yorum Yap
Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

PERU BOLİVYA ŞİLİ TURU 11 GÜN-14 EKİM

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Bütün Turlarımız
 • Alt Kategori :
  Bolivya Turları, Peru Bolivya Şili Turları, Peru Turları, Şili Turları, Yurtdışı
 • Süre :
  11 Gün
 • Vize Durumu :
  YOK
 • Kontenjan :
  27+1 REHBER
 • Grup Tur Rehberi :
  ONUR BARUT
 • ANA HAVAYOLU :
  AIR FRANCE / KLM Hava Yolları
 • Operasyon Sorumlusu :
  NACIYE TURHAN

Ejder Turizm ile ilk seyahatim Panama-Ekvador-Galapogos adaları -Kolombiya idi. Her soruna çözüm bulmaya çalışan sempatik ,eğlenceli rehberimiz Onur'u çok sevdik. Latin Amerika keşfetmek istediğim bir coğrafyaydı. Sorunsuz geçen ilk deneyim sonrası bu defa Peru-Bolivya-Uyuni-Şili programına katıldım. Medeniyetler, tarih, coğrafya muhteşem bir deneyimdi benim için. Latin Amerika tarihi konusunda çok donanımlı Sevgili rehberimiz Haluk Işıkmen bizi gerçekten aydınlattı. Çok yorucu ve zorlayıcı bir program sonrası iyi ki gittim diyorum. Latin Amerika'da görülmedik köşe kalmayana kadar turlara devam

15,990 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

PERU BOLİVYA ŞİLİ TURU 11 GÜN-14 EKİM Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 11 Gün
Talep Gönder Sizi Arayalım Ara
Çift Kişilik Oda
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
25/08/2019-14/10/2019
15,990 TL
15,990 TL
15,990 TL
(0-6) 7,196 TL
(7-12) 11,993 TL
(0-6) 7,196 TL
(7-12) 11,993 TL
(0-6) 7,196 TL
(7-12) 11,993 TL
Üç Kişilik Oda
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
25/08/2019-14/10/2019
15,990 TL
15,990 TL
15,990 TL
(0-6) 7,196 TL
(7-12) 11,993 TL
(0-6) 7,196 TL
(7-12) 11,993 TL
(0-6) 7,196 TL
(7-12) 11,993 TL
Tek Kişilik
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
25/08/2019-14/10/2019
18,350 TL
18,350 TL
18,350 TL
(0-6) 8,258 TL
(7-12) 13,763 TL
(0-6) 8,258 TL
(7-12) 13,763 TL
(0-6) 8,258 TL
(7-12) 13,763 TL

Fiyata Dahil Olanlar

ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI :  

TURUMUZ GÜZERGAHI ÜZERİNDE YÜKSEK RAKIMLI BÖLGELER MEVCUTTUR.

 Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden Kalp Damar Problemi olanlar Nefes Darlığı Çekenler , Her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir. Turumuz  Programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.

 

TURUMUZDA  SABAH KAHVALTILARI TÜM OTELLERİMİZDE  MEVCUTTUR.

ÖĞLE  VE AKŞAM YEMEKLERİ PLANLAMASI  PROGRAM İÇERİSİNDE YAZILDIĞI YERDE  DAHİLDİR.

TUR GÜZERGAHI VE TUR  AKIŞ SAATLERİNE UYGUN OLARAK ;  SİZLER İÇİN PLANLANLANMIŞ VE  ORGANİZE  EDİLİP PROGRAMA DAHİL EDİLMİŞTİR. Önemli uyarı : Sabah-Öğle  yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında  alınacak kahvaltılar ve Öğle yemekleri  paket halinde olabilir. 

 

 

Gezi Ücretlerine Dahil Olan Servislerimiz

*İstanbul-LIMA-SANTIAGO -Istanbul arasında AIR FRANCE/KLM  Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı.

*skychıle  Yerel  Havayolları ile  LIMA/CUSCO   ARICA/SANTIAGO  arası yapılacak uçuşlarda ekonomi sınıfı uçak biletleri

*Lüks araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri

*Lüks araçlarla şehir turları

*Lima şehir turu

*Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları

*Programda Belirtilen Öğle Yemekleri  [ 5 ÖĞLE YEMEĞİ ]

*Programda Belirtilen Akşam Yemekleri  [ 3 AKŞAM YEMEĞİ  ]

*Macchu Pichu Lüks tren bileti /*Macchu Pichu ören yeri gezisi

*Uros Adası tekne gezisi(TİTİKAKA GÖLÜ )

*Tiwanaku Antik kent gezisi / *Ay Vadisi ziyareti

*Santiago de Chile şehir turu

*TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ

*EJDER TURİZM bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti

*3 ve  butik otellerde standart oda kahvaltı konaklama

*seyahat sigortası ( Seyahat Başlangıcından Bitimine kadar geçerlidir)

 

 

 

 

 

Peru – Bolivya – Şili   Bilgiler

 

 

Değerli Misafirlerimiz heyecanla beklediğiniz Peru Bolivya Şili Turu ile ilgili son hatırlatma notlarınızı aşağıda görebilirsiniz. Bu notları dikkatlice okuyup seyahat öncesi hazırlıklarınızı yapmanızı önemle rica ederiz.

Bu Turumuzdan Önce bir TUR  TOPLANTISI düzenlenecektir. Bu toplantıda, Tur detayları, güzergah bilgileri en güncel şekli ile iletilecektir. Rehberiniz ile ve diğer grup üyeleri ile tanışma  şansınız olacaktır.

 

[ Buluşma Detayları ;  Sizlere bildirilecektir] Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarında Ejder Turizm Havalimanı Görevli arkadaşımız ve rehberimiz ile buluşma.

 

 • Uluslar arası uçuş süresi uzundur. Rahat kıyafetleri tercih etmenizi ve günlük kullandığınız ilaçları el bagajınıza almanızı tavsiye ederiz.

 

 • Yurt dışı çıkış harçlarınızı yatırmayı unutmayınız 15 TL

 

 • Gezi boyunca gidilecek ülkelerde genel hava şartları ortalama olarak ;

TUR YOPLANTIMIZDA EN GÜNCEL HAVA SICAKLIKLARI İLETİLECEK OLUP- GENEL TABLO ŞÖYLEDİR.

* Lima: 26/20 derece

* Cuzco: 16/ 7 derece

* La Paz 16/ 5 derece

* Santiago de Chile 30/ 14 derece

 

 

 • Gezi güzergahı üzerinde bazı yerlerde yağmur görülebilir. Bu sebeple seyahatinizin konforu açısından yağmurluklarınızı günlük turlarınızda yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Gezi esnasında rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Ayrıca yanınızda bir şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi bulundurmanızı da tavsiye ederiz. Yüksek rakımlı bölgelerde rastlanabilecek hava değişikliklerine karşı yanınızda 2 adet polar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 

 • Peru ile Türkiye arasındaki saat farkı -8 saattir. Örneğin Peru’da saat sabah 09:00 iken Türkiye’de akşam üstü 17:00’dır. Diğer ülkeler sırasıyla Bolivya ile -7 saat , Şili ile -6 saat farkımız bulunmaktadır. ( Tüm bu ülkeler saat olarak bizden geridedirler. )

 

 • Peru’nun Para Birimi Peruvian Nuevo Sol’üdür.1 USD = 3.25 Sol’dur.

 

 • Bolivya’nın Para Birimi Boliviano’dur.1 USD = 6.90 Bolivianos’dur.

 

 • Şili’nin Para Birimi Şili Peso’sudur.1 USD = 650 Peso’dur.

 

 • Gidilecek ülkelerin her birinde rahatlıkla Amerikan Doları kullanabilirsiniz. Ayrıca para değiştirmek için havalimanlarında bulunan change ofislerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Amerikan Doları’nın kullanılması gidilecek ülkelerde Euro’ya göre daha avantajlı olmaktadır.

 

 • Gidilecek ülkelerde olabilecek hırsızlık olaylarına karşın giderken yanınızda ziynet eşyası ve yüklü miktarda nakit para taşımamanızı rica ederiz.

 

 • Gidilecek olan ülkelerde yapılacak Kara yolculuklarında sınır geçişlerinde ödenmek üzere yaklaşık 40 USD nakit bulundurmanızı ve tur başlangıcında havalimanı görevli personele teslim etmenizi önemle rica ederiz.

 

 • Yasalar gereği el bagajlarında uygulanan sınırlamalara bağlı olarak  100 mg üzeri sıvı taşıma yasağı vardır, özellikle bayan misafirlerimizin şampuan , sıvı saç kremleri, parfüm , kolonya vs gibi maddeleri mümkün olduğunca el bagajlarına almamaları önemle rica olunur.

 

 • Bagajlarımız ;  uluslar arası uçuşlarda 23 kg + 8 kg el bagajı taşıma hakkımız bulunmaktadır. Fakat yapılacak olan iç hat uçuşlarında bagaj sınırı 20 kg + 5 kg el bagajı şeklindedir.Bagajı bu ağırlığın üzerinde olan yolcularımız havalimanlarında ekstra ücret ödemek zorunda kalabilirler. Bagajlarınızı hazırlarken bu uyarıya dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

 

 • Tur esnasında fotoğraf molalarında Rehberimizin belirttiği saatlere uyulmasını önemle rica ederiz. Otel çıkış saatlerimize ,yemek saatlerimize de Rehberimizin belirttiği saate önemle dikkat edilmesini rica ederiz. Belirtilen saate uyulmaması halinde Tur Programında aksaklıklar yaşanmaktadır. Geç kalma durumlarında Rehberimize önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

 

 • Ülkelere girişlerde Gümrük kuralları gereği genelde giriş belgesi doldurulması istenir . Bu konuda Rehberimiz Grup toplandıktan sonra yardımcı olacaktır. Ülke girişlerinde Rehberimizin belirteceği şekilde işlem yapılmasını önermekteyiz.

 

 • Havalimanlarındaki c/in işlemleriniz esnasında özel isteklerinizi c/in anında Havayolu görevlilerine iletebilirsiniz. Grup c/in işlemi bazı Havayollarında yapılamamaktadır.

 

 • Kalacağımız otellerde otele giriş işlemleri Rehberimiz tarafından yapılacaktır. Sizlerden sadece kısa formlar doldurmanız ve imzalamanız rica edilir. Rehberimiz işlemleri yaparken sizler otelin bekleme salonlarında istirahat edebilirsiniz. Rehberimiz oda anahtarlarını size verirken kahvaltı,akşam yemeği,internet kullanımı ,otel hakkında genel bilgileri vs.iletecektir.

 

 • Serbest zamanlarda gruptan ayrı bir organizasyon yaparsanız ,Rehberimizi bilgilendirmenizi ayrıca kalacağımız otellere ait otel adresini içeren kartları almanızı tavsiye ederiz.

 

 • Tur boyunca değerli yüzük,küpe,kolye,saat gibi ziynet ve aksesuarların kullanılmaması tavsiye edilir.

 

Ejder Turizm Seyahat Ekibi İyi Seyahatler Diler….

 

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Gezi Ücretlerine Dahil Olmayan Servislerimiz

Kişisel harcamalar

Yurt dışı çıkış harcı 50 TRY

Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler

 

 • Tüm yabancı servis tipleri (Bölgeler de kullanılan Tüm yabancı rehberler, tüm  yabancı otobüs şoförleri,gidilen restoranlardaki  yabancı garsonlar, otellerde ki yabancı bellboylar, sınır geçişlerinde ki  yabancı valiz taşıyıcıları içindir.) 650 TRY (Tavsiye edilen)  kişi başı alanda toplanacaktır.

 

Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri  (+2 ve -2 gün) gibi gerekli hallerde; yerel AKIŞI  düzenleme hakkı Ejder Turizm ‘e aittir.

 

Tur Programı

1.GÜN 14EKİM 2019 İSTANBUL-PARIS- LIMA 05:10 16:55

Sabah saat  03:00’de  İstanbul 3. HAVALİMANINDA  EJDER Turizm  kontuarında yetkilileri ile buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra AIR FRANCE HAVAYOLLARI ile PARIS üzerinden LIMA (PERU) uçuşumuz başlıyor. Akşamüzeri Peru’nun başkenti LİMA varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde

CASA ANDINA CLASSIC MIRAFLORES HOTEL 3*

2.GÜN 15EKİM 2019 LIMA[ PERU ] ‘’ KRALLAR ŞEHRİ ‘

Sabah kahvaltıyı takiben, Lima şehir turumuzu yapmak için otelden ayrılıyoruz; Burası LIMA. Diğer ismi ile Kralların şehri. Şehrin tarihi ve antik dokusunun olduğu; eski caddelerinin yer aldığı tarihi şehir merkezine geçiyoruz; Ana Meydan, Plaza San Martin, Hükümet Konağı, Santa Domingo Kilisesi ve altındaki dehlizlerde yer alan, eski mezar odaları ´´ Catacomb´´Miraflores ve Aşıklar Parkı göreceğimiz yerlerden bazılar. Öğlen yemeğini yerel bir restoranda alınacaktır. Peru kültüründe önemli bir yeri olan MUSEO ORO DEL PERU ( Altın Müzesi ) ziyaretini yapacağız. İçerisinde tarihi koleksiyonları barındıran çok özel bir müze olan altın müzesini ziyaretini tamamladıktan sonra, Miraflores bölgesine dönüyoruz ve serbest saatlerimiz başlıyor. Geceleme otelimizde.

3.GÜN 16EKİM 2019 LİMA- CUSCO 07:00 08:30 uçuş

Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz, Lima havalimanına transfer. Burada Peru yerel havayolları ile Peru’nun eski başkenti ve tarihi kadim mekanı CUSCO’ya uçuyoruz. [ Cusco, deniz seviyesinden 3000 m yükseklikte olan bir yerleşim yeridir, yüksek irtifalı yerleşim yerlerinin bu geziden başladığı noktadır] Varışımızı takiben otelimize transfer. Kısa bir dinlenmenin ardından öğleden sonra Cusco şehir turu yapılacaktır. Eski Katedral Meydanı, Cuzco Yerel Marketi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.  

CASA ANDINA HOTEL 3*

4.GÜN 17EKİM 2019 MACHU PICCHU TURU

Sabah kahvaltısını takiben trenle tam günlük İnka Medeniyetinin beşiği Öğlen yemekli Machu Picchu turumuz başlıyor. Yolculuğumuzun belli bir bölümü trenle kalan kısmı ise otobüsle gerçekleşecektir. İnanılmaz anıtların yakınına kadar giderek hayranlıkla, şaşkınlık arası bir gün geçireceksiniz. Ollantaytambo ( Kutsal Vadi ) yolu Cuzco merkezden özel aracımızla geçiliyor, burada istasyona ulaşıp PERURAIL firmasının Lüx trenleri ile Aqua Calientes (Machu Pichu ) istasyonuna ulaşıyoruz,  dönüşümüzde aynı rota üzerinden olacaktır. Öğlen yemeğimizi turumuz esnasında yerel bir restoranda alacağız.Tur bitimi dönüşümüz de aynı rota üzerinden olacaktır. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde

CASA ANDINA HOTEL 3*

5.GÜN 18EKİM 2019 CUSCO-PUNO [ TİTİKAKA GÖLÜ ]

Kahvaltının ardından, karayolu ile Puno şehrine hareket ediyoruz. Yol güzergahımız boyunca fotoğraf molalarımız olacaktır, bunların en önemlisi LARAYA GEÇİDİ 4400 m yaklaşık rakımda olan ve  güzergahımızdaki en yüksek noktayı temsil etmektedir, And dağları yolunu takip ederek ilerleyeceğiz, köylerden geçeceğiz, güzergahımız üzerinde ihtiyaç molası vereceğiz.

Öğleden sonra PUNO ya varışımızı takiben, otelimize yerleşiyoruz ve TİTİKAKA GÖLÜ üzerindeki İnka kültürünü temsil eden UROS ADASI tekne turumuzu yapacağız, sazlık evler ve eski yaşamın izlerini taşıyan çok ilginç bir yer olarak bölgede bilinen bir noktadır. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

HOTEL REAL INN PUNO 3*

6.GÜN 19EKİM 2019 TIWANAKU – LAPAZ [ BOLİVYA ]

Kahvaltının ardından, karayolu ile LAPAZ a hareket ediyoruz.Bugün kara yolu üzerinde hudut geçişi işlemlerimizi yapacağız, Peru’dan çıkış Bolivya ‘ya giriş prosedürlerimizi bitireceğiz, sınır noktasında, araç değişimi olacağı için Peru sınırına geldiğimiz araçta lütfen eşyalarınızı bırakmayınız. Yolculuğumuz yaklaşık 5 saat sürecektir. Güzergâhımızda TIWANAKU antik kenti ziyareti yapılacaktır. Öğle yemeğini Tiwanaku da küçük bir yerel restoranda alıyoruz.  La paz şehrine varışımızı takiben, La paz şehir merkezinde San Francisco Kilisesi ve CADILAR PAZARI denilen sokakları göreceğiz, Şehre 1 saat mesafedeki Ay Vadisi gezisi yapacağız. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz, Geceleme otelimizde.

LA  CASA BUTIK HOTEL 4*

7.GÜN 20EKİM 2019 LAPAZ- ARICA ( ŞİLİ ) ‘’ Pasifik ve Çöl ‘’

Bu sabah erken saatlerde La paz’dan ayrılıyoruz, GÜNEY bölgesine ŞİLİ’ye geçeceğiz, karayolu ile yapacağımız yolculuğumuz 7,5 saat sürecektir. Bolivya Şili hudutu AND dağları zirvelerinde yer alıyor Kara hududundan geçiş işlemlerimizi pasaport kontrollerini yapacağız. ŞİLİ’ye aynı otobüs ile devam edeceğiz. Sınırı geçtikten sonra ilk molamız Chungara Gölü kıyısında olacak, bölgenin en yüksek göllerinden birisi olan bu coğrafyada, güzel manzaralara şahit olacaksınız. Yolculuğumuzun  molası yine eski bir yerleşim olan PUTRE kasabasında olacak. Yemek molasın Akşam Yemeği olarak ARICA de olacaktır.Dağ yollarından aşağıya doğru akan bu kara yolu, ulaştığı Çöl düzlükleri ATAKAMA ÇÖLÜ nün başladığı bölgelerdir. Şili ‘ye en Kuzeyinden başkenti Santiago’ya kadar kaplayan dev çöle ATACAMA  diyoruz, en az yağış alan, sert taş,yer yer kumluk olan bu çölün bir bölümünden geçerek ilerliyoruz. Arica merkeze ulaştıktan sonra , şehrin Manzara noktası olan, tepeye çıkacağız buraya MORRO DE ARICA  ismi verilmiştir , kuş bakışı Pasifik Okaynusu kıyısındaki bu küçük şehir izliyoruz, bir yanı Okyanus bir yanı Çöl..  Uzun ve yorucu bir günün sonunda otelimize yerleşiyoruz, geceleme otelimizde.

HOTEL ARICA 3*          

8.GÜN 21EKİM 2019 ARICA - SANTIAGO DE CHILIE 08:25 11:00 UÇUŞ

Sabah yola çıkıyoruz, havalimanına geçiyoruz. Santiago uçuşumuzu yapmak üzere hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Santiago’ya geçiyoruz, Santiagoya varışta hemen şehir turuna başlayacağız. Tur esnasında Parlemento Binası, PLAZA DE ARMAS, Katedral Meydanı, görülecek yerler arasındadır. Ve TELEFERİK (FUNIKULER) ile şehrin en Yüksek noktasına çıkıp güzel bir manzara izleyeceğiz. Bu bölgeye Bella Vista semti denilmektedir. Yine turumuz esnasında, Cenro Marcado, yerel eski pazarı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği yerel bir restoranda alacağız, Tur bitimi otele dönüş serbest zaman. Geceleme otelimizde.

SANTIAGO HOTEL CENTRO 3*

9.GÜN 22EKİM 2019 VALPARAISO & VINA DEL MAR TURU

Sabah kahvaltı sonrasında güzel bir turumuz var. Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nın yaşadığı sanatçılar, bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan; Şili’nin okyanus kıyısında bulunan Pasifiğin İncisi olarak anılan butik şehri Valparaiso’ya düzenleyeceğimiz gezi başlıyor. Şehir merkezine 2,5 saat mesafede olan, Vina del Mar şehrini görüyoruz. Öğlen yemeği yerel restoranda alınacaktır. Bu ziyaretimiz esnasında zamanımız el verirse Dünyaca ünlü ŞİLİ ŞARAPLARI ve üzüm bağlarını ziyaret edeceğimiz bir molamız olacak, Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

10.GÜN 23EKİM 2019 SANTIAGO CHILE -AMSTERDAM 10:50 10:00+1

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. KLM Havayollarının tarifeli uçuş ile geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

11.GÜN 24EKİM 2019 AMSTERDAM –ISTANBUL 11:00 16:00 VARIŞ

Biraz yorgun ama Anılarla dolu turumuz yerel saat ile 16:55 te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

SİGORTANIZ HAZIR!!

ÖN REZERVASYON

Ulaşım

Transport

Transport 1 : QNU8EQ - Names to be entered

Passengers Last name Origin Destination Departure date Departure time Arrival time Flight number CI Status
28 0 Istanbul, Ataturk (IST) - TURKEY Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France 14/10/2019 04:15 06:55 AF1391 L OK
Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France Lima, J. Chavez International (LIM) - PERU 14/10/2019 10:35 16:00 AF480 N OK
Santiago, Arturo Merino Benitez (SCL) - CHILE Amsterdam, Schiphol (AMS) - NETHERLANDS 23/10/2019 10:50 10:05+1 KL702 N OK
Amsterdam, Schiphol (AMS) - NETHERLANDS Istanbul, Ataturk (IST) - TURKEY 24/10/2019 11:40 16:00 KL1613 L OK

SANTIA GO HOTEL CENTRO 3*-SANTIAGO DE CHILIE (ŞİLİ)

,

HOTEL ARICA 3*ARICA ( ŞİLİ )

,

HOTEL REAL INN PUNO 3*-PUNO

,

CASA ANDINA HOTEL 3*Cuzco

,

Yorum
:
Yanıt