GÜNEY AMERİKA (BREZİLYA ARJANTİN ŞİLİ ) TURU -15 EKİM

Yorum Yap
Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

GÜNEY AMERİKA (BREZİLYA ARJANTİN ŞİLİ ) TURU -15 EKİM

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Bütün Turlarımız
 • Alt Kategori :
  Arjantin Turları, Brezilya Turları, Güney Amerika Turları, Yurtdışı
 • Süre :
  12 Gün
 • Vize Durumu :
  VİZESİZ
 • Kontenjan :
  16+1
 • Grup Tur Rehberi :
  TBA
 • ANA HAVAYOLU :
  Air France KLM HAVA YOLLARI
 • Operasyon Sorumlusu :
  OZAN ATES

Özel bir gruba kapatılmıştır.

18,800 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

GÜNEY AMERİKA (BREZİLYA ARJANTİN ŞİLİ ) TURU -15 EKİM Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 12 Gün
Talep Gönder Sizi Arayalım Ara
Çift Kişilik
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
06/04/2020-15/10/2020
18,800 TL
18,800 TL
18,800 TL
Tek Kişilik
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
06/04/2020-15/10/2020
21,000 TL
21,000 TL
21,000 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Gezi Ücretlerine Dahil Olan Servislerimiz

*İstanbul-Buenos Aires -SANTIAGO  /RIO DE JANEIRO-Sao Paulo -Istanbul arasında

AIR FRANCE/KLM Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 21 kg serbest bagaj hakkı.

*Santiago /Buenos Aires /Iguazu/Rio De Janeiro– arası

yapılacak  ARAuçuşların Biletleri

* 3 GECE BUENOS AIRES  1 GECE IGUASSU

3 GECE RIODE JANEIROSANTIAGO (2)   TOPLAM (9GECE )

*Klimalı araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri

*BUENOS AIRES ŞEHİR TURU

*IGUASSU (BR) MİLLİ PARKI TURU

*RIO DE JANEIRO ŞEHİR TURU

*Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları

*TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ

*EJDER TURİZM bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti

*4 Yıldızlı konaklama

*TÜRK REHBERLİK.

* seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Gezi Ücretlerine Dahil Olmayan Servislerimiz

Kişisel harcamalar   /  trharcı 50TL        

Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler*Tüm yerel servis tipleri (Tüm  YABANCI rehberler ,Tüm Otobüs şoförleri Türk Tur lideri, restoranlardaki garsonlar içindir.) 400 TL kişi başı alanda toplanılacaktır.

 

Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; gibi gerekli hallerde; yerel olarak düzenleme hakkı Ejder Turizm ‘e aittir.

Tur Programı

1.GÜN /12 EKİM 2020 İSTANBUL- SANTIAGO (ŞİLİ) 17:00

Bugün  saat 14:00 İstanbul Havalimanı EJDER Turizm  kontuarında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra KLM Hava Yolları ile  Amsterdam aktarmalı olarak

SANTIAGO DE CHILE için uçuşumuz başlıyor.Geceleme uçakta olacak.

2.GÜN / 13 EKİM 2020 SANTIAGO (ŞİLİ)

Sabah saat 05:55 ‘   de Santiago’ya  varışımızı takiben, şehir turuna başlayacağız. Tur esnasında Parlemento Binası, PLAZA DE ARMAS ,KatedralMeydanı,görülecek yerler arasındadır. Ve  TELEFERİK(FUNIKULER) ile  şehrin en Yüksek noktasına çıkıp güzel bir  manzara izleyeceğiz. Bu bölgeye Bella Vista  semtidenilmektedir.Yine turumuz esnasında, CenroMarcado , yerel eski pazarı ziyaret ediyoruz.Öğle yemeğimizi  yerel bir restoranda alacağız , bitimi otele dönüş serbest zaman.Geceleme otelimizde. SANTIAGOHOTEL PANAMERICANO 4*

3.GÜN /14 EKİM 2020 SANTIAGO (ŞİLİ)‘’ VALPARAISO - VINA DEL MAR TURU’’

Sabah kahvaltı sonrasında ÇEVRE GEZİLERİMİZE devam ediyoruz.

Sabah saatlerinde tura başlıyoruz. Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nınyaşadığı ,sanatçılar,bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan ; Şili’nin okyanus kıyısında bulunan Pasifiğin İncisi olarak anılan butik şehri Valparaiso’ya düzenleyeceğimiz gezibaşlıyorŞehir merkezine 2,5 saat mesafede olan , Vina del Mar  şehrini  görüyoruz.ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır.  Bu ziyaretimiz esnasında  zamanımız el verirse  Dünyaca ünlü ŞİLİ ŞARAPLARI  ve üzüm bağlarını ziyaret edeceğimiz bir molamız olacak,Turumuzun sonunda yeniden otelimize   dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN/15 EKİM 2020 SANTIAGO ( ŞİLİ) -BUENOS AİRES(ARJANTİN) UÇUŞU 07:30

Sabah erken saatlerde, 09:55de  Buenos Aires şehrine ulaşıyoruz. Havalimanında  çıkışında bizleri bekleyen özel otobüs ile  şehir merkezindeki otelimize  transferimiz yapılıyor.

Otele varışımızda  eğer odalarımız hazır ise , eşyalarımızı odalarımıza  bırakıyoruz, değilse,  eşyalarımızı Otel emanet odasına yerleştirip , ŞEHİR TURU  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz.Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında ,

La Boca Mahallesi, Palermo, PuertoMadero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası Otelimize  dönüyoruz ve Serbest saatlerimiz başlıyor.

Geceleme Otelimizde.

OTELİMİZ :Dazzler Hotel 4*

5.GÜN/16 EKİM 2020 BUENOS AİRES

Kahvaltı sonrası çevre  gezierimize  devam ediyoruz.YARIM GÜNLÜK TIGRE DELTASI TURU-ÖĞLE YEMEKLİ  turumuzu yapacağız.

Sabah yola çıkıyoruz, çok güzel bir tur bizleri bekliyor. 3 saatlik Tigre Deltası turunabaşlıyoruz. Bu tur Tigresemtine  kara yolu ile  gidişimiz yaklaşık 1 saatlik mesamedir.

DELTA , nehir ağzı bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsamaktadır..

Öğle yemeğimizi bölgede bir restoranda alacağız. Turun sonunda şehre geri dönüyoruz.

Geceleme otelimizde.

6.GÜN/ 17 EKİM 2020

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Buenos Aires ‘in güzel caddelerinde La  Boca Mahallesinde gönlünüzce bir gün geçirmek sizleri bekliyor.

Geceleme otelimizde.

7.GÜN/18 EKİM 2020 BUENOS AİRES-IGUASSU ŞELALELERİ[uçak saati:09:30 11:45]

Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer. Ulaşacağımız  nokta, Iguassu Şelalesinin ARJANTİN tarafıdır. Iguassu Şelalesi Brezilya Arjantin doğal hududu durumundadır. Bu gün Öğle saatlerinde , havalimanına varışımızı  takiben,Brezilya  tarafına  sınır  geçiş işlemlerimizi  gerçekleştireceğiz. IGUASSU ŞELALESİ BREZİLYA  MİLLİ  PARKINA ulaştıktan sonra , bu muhteşem doğa harikası parkı ve şelaleyi YÜRÜYÜŞ yaparak gezmeye başlayacağız. Turumuzun sonunda  otelimize  geçiyoruz.

Otelimiz:GOLDEN TULIP INTERNATIONAL HOTEL 4*

8.GÜN/ 19 EKİM 2020 IGUASSU –RIO DE JANEIRO11:30 13:20

Kahvaltı sonrası  havalimanına geçiyoruz  ve  Rio De Janeiro ‘ya  yolculuğumuz  başlıyor. Varışta alanda karşılanma  ve otelimize  geçiyoruz. Rio de Janeiro’nun güzel sokaklarını ve canlı plajlarını  görüyoruz. Bugün PANAROMİK şehir turumuz  var.

rehberimiz eşliğinde Rio De Janeiro turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Belediye Tiyatrosu, Güzel Sanatlar Müzesi, Metropolitan Katedrali'nin yanı sıra Rio'nun Botafogo, Flamengo, Ipanema, Leblon gibi çeşitli plajlarını da göreceğiz.  Mola  sonrası MARACANA  Stadyumunu dışardan  ziyaret edeceğiz.

Otelimiz:WINDSOR COPPACABANA HOTEL 4*

rio de Janeiro , Guanabara Körfezi, Avrupalılarca 1 Ocak 1502 tarihinde keşfedildi. 1555 yılında, Fransızlar bu körfezdeki adaların birine 500 kişilik koloni kurdu. Portekizliler, 1565 yılında SãoSebastião do Rio de Janeiro adıyla şehri kurdu. 2 yıl içerisinde, Fransız kolonisi yok edildi. 17. yy'de Minas Gerais'te altın bulununca, Rio de Janeiro limanlarının önemi arttı. 1763'te, Portekizlilerin koloni başkenti oldu. Bağımsızlık ilan edildikten sonra, şehir başkent olarak durmaya devam etti. 21 Nisan 1960 tarihine kadar başkent olarak kaldı. Bu tarihte, başkent Brasília oldu.

9.GÜN/20 EKİM 2020

Sabah kahvaltı sonrası  şehir turumuza devam edeceğiz.

RIO DE JANEIRO-Corcavado İSA TEPESİ -ŞEKER TEPE -TAM GÜN YEMEKLİ

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, ÖĞLE YEMEĞİnin  CHURCASCO  Restoranda alacağız ( BREZİLYA USULU IZAGAR ET ) yemek sonrası ,dünyaca ünlü Corcavado Tepesine-İSA TEPESİ  hareket ediyoruz.Tren ile tepeye çıktığımızda Rio’nun sembolü dünyanın en büyük İsa heykeli ile karşılaşıyoruz ve şehrin muhteşem manzarasına tanıklık ediyoruz. Yine tren ile  aşağıya kadar iniyoruz.

Bugün   yine  dünyaca  ünlü  RIO ‘nun ŞEKER TEPESİ  yani    SUGAR LOAF u ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Teleferik ile Urca tepesine çıkıp kısa bir gezi yaptıktan sonra ikinci bir teleferik ile SugarLoaf kayasının tepesine varıyoruz.  SugarLoaf yani Şeker Tepesi  dev bir  Granit dağdır,  Portekizli askerler  bölgeye ilk geldiklerinde, denizin ortasındaki bu  Grantik kaya parçasını uzaktan şeker çuvalına benzetmişlerdir. Rengi koyu  kahverengi olduğu için , gerçekten böyle bir  anımsatma  yapmaktadır. Denizden yüksekliğin 420m. olduğu tepede şehrin güzel manzarasını deniz tarafından seyrediyoruz 

Geceleme Otelimizde.

10.GÜN/21 EKİM 2020

Sabah kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak. Brezilya’nın en güzel şehri olarak tanıtılan RIO DE JANEIRO – Coppacabana sahil yolu- Lebnon çevresinde güzel vakit geçirebiliriz. Geceleme otelimizde.

11.GÜN/22 EKİM 2020 RIO DE JANEIRO- SAO PAULO -İSTANBUL uçak saati :18:55

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ,Rio ‘da son günümüze  başlıyoruz. Otelde odalarımızı saat 11:00 de boşaltarak , eşyalarımızı emanet odasına teslim ediyoruz.RIO da son günümüzü değerlendirmek üzere gezintiler yapabiliriz. Otelden buluşma ve ayrılış saatimiz ;15:00 (saati rehberimizle teyid ediniz)

Havalimanına geçiyoruz. SAO PAULO  üzerindenAIR FRANCE  hava yolları tarifeli seferi ile  PARIS yolculuğumuz  başlıyor. Geceleme uçakta.

12.GÜN/ 23 EKİM 2020 PARIS -ISTANBUL

PARIS havalimanına varışımız 11:15 öğle saatlerinde. İstanbul uçağımız 22:55 de bu süre zarfında alanda beklememiz olacak. ( Shengen vizeniz var ise günü birlik çıkış yapıp geri dönebilirsiniz)  İstanbul  Havalimanı varış saatimiz 03:15  (24 EKİM  2020)

 Turumuzun sona ermesi L

Ulaşım

Transport 1 : PHKBO9 - Names to be entered

Passengers

Last name

Origin

Destination

Departure date

Departure time

Arrival time

Flight number

CI

Status

                   

17

0

Istanbul, Istanbul Airport (IST) - TURKEY

Amsterdam, Schiphol (AMS) - NETHERLANDS

15/10/2020

17:00

19:35

KL1614

L

OK

Amsterdam, Schiphol (AMS) - NETHERLANDS

Santiago, Arturo Merino Benitez (SCL) - CHILE

15/10/2020

21:10

09:45+1

KL701

T

OK

Sao Paulo, Guarulhos International (GRU) - BRAZIL

Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France

25/10/2020

20:40

12:10+1

AF459

N

OK

Paris, Charles de Gaulle (CDG) - France

Istanbul, Istanbul Airport (IST) - TURKEY

26/10/2020

22:40

04:10+1

AF1390

L

OK

SANTIAGO HOTEL PANAMERICANO 4*

,

Dazzler Hotel 4*

,

GOLDEN TULIP INTERNATIONAL HOTEL 4*

,

WINDSOR COPPACABANA HOTEL 4*

,

Yorum
:
Yanıt